П'ятниця, 15.12.2017 | Вітаю Вас , шановний гість | Реєстрація | ВХІД

Турка-жемчужина Карпат ** Turka-the pearl of the Carpathians         В Турці

Новини Турківщини

Головна архіву новин » » 2016 » Березень » 2 » Успіхи турківчан на чемпіонаті області з шашок-64
02.03.2016 (18:55)

Успіхи турківчан на чемпіонаті області з шашок-64

У Львові 20-21 та 27-28 лютого 2016 року у приміщенні Львівської Обласної Універсальної Наукової Бібліотеки, пр-т Шевченка, 13 відбувся чемпіонат області з шашок-64.

За результатами восьми проведених турів звання чемпіона області впевнено виборов майстер спорту ("Інваспорт") Іван Фідик (Дрогобич-Трускавець) з результатом 14 очок з 16 можливих.

Друге місце в загальному заліку та перше місце серед жінок посіла майстер спорту Зоряна Анісімова (Новий Розділ) з результатом 11 очок.

Друге і третє місця серед чоловіків розділили кандидати у майстри спорту Ігор Ганяк (Стрий) та Василь Музика (Вовче , Турківського району), в активі яких по 10 очок.

Вагомих успіхів досягли учні Турківської ДЮСШ «Юність» (тренер-викладач за сумісництвом Богдан Москаль). Так, друге місце серед жінок, які змагались разом з чоловіками, посіла Мар'яна Біян - 9 очок, третє - Христина Зубрицька - 4 очка. Серед юнаків 2000 р.н і молодших, які змагались також разом із дорослими спортсменами чоловіками і жінками, призерами стали Руслан Монич - 7 очок, Денис Кневець - 4 очка, Михайло Шуптар - 4 очка.

.

Серед юних надій 2006 р.н. і молодших, які грали в окремому турнірі (10 юнаків і дівчат) призерами стали Варвара Осадча (Львів) - 17 очок з 18 можливих, Ірина Малетич - 16 очок, Вікторія Кневець - 11 очок (обидві Турка).

Переможці та призери змагань нагороджені медалями та грамотами управління фізичної культури та спорту Львівської ОДА (начальник – Юрій Майборода), які їм вручив президент обласної федерації шашок Іван Ільницький та головний суддя змагань національний арбітр України Юрій Носалюк.

Тепер юні шашкісти Турківщини готуються до Чемпіонату України з шашок-64, які відбудуться 9-16 березня у м. Косів Івано-Франківської області.