Понеділок, 21.08.2017 | Вітаю Вас , шановний гість | Реєстрація | ВХІД

Турка-жемчужина Карпат ** Turka-the pearl of the Carpathians         В Турці

Новини Турківщини

Головна архіву новин » Новини » 2016 » Березень » 3 » "Батьківщина" ніколи не допустить, щоб українську землю перетворили на товар, - заява
03.03.2016 (02:24)

   "Батьківщина" ніколи не допустить, щоб українську землю перетворили на товар, - заява

Заява прем’єр-міністра Арсенія Яценюка про необхідність продажу 1 мільйона гектарів земель, що є державною власністю, свідчить не лише про його непрофесіоналізм, а й про готовність здати за безцінь стратегічні державні інтереси.

Про це заявила лідер фракції «Батьківщина» Юлія Тимошенко, коментуючи слова Глави уряду в його черговій рекламній «десятихвилинці».

«Україна має 42 мільйони гектарів плодючих чорноземів, завдяки яким може прогодувати не тільки себе, а і всіх сусідів. Проте зараз гектар української землі коштує у 32 рази менше, ніж в середньому по Євросоюзу – 500 доларів проти 16 000 доларів. Зараз немає ані повноцінного земельного кадастру, ані відповідного законодавства, ані економічної доцільності для продажу землі», – наголосила Юлія Тимошенко.

За її словами, цілком очевидно, що знайдеться безліч бажаючих купити землю практично задарма.

«І це будуть олігархи або крупний іноземний капітал. А що отримають люди?» – обурилася лідер «Батьківщини».

На переконання Тимошенко, «заявляти в таких умовах про необхідність негайного продажу землі – це злочин проти держави та цілковита втрата її стратегічних перспектив».

«Це чергове підтвердження кланово-олігархічної природи уряду Яценюка. І це пояснення, чому Яценюк так тримається за посаду: ще ж не все привласнили!» – заявила політик.

Вона наголосила, що з ініціативи фракції «Батьківщина» в Україні продовжено мораторій на продаж земель сільськогосподарського призначення. Відповідне рішення підтримали практично всі фракції парламенту.

«Яценюк пояснює необхідність продажу тим, що ці землі перебувають в тіньовому та корупційному обороті. Хочу йому нагадати, що завдання уряду в цьому випадку – ліквідувати тінь і корупцію, і далі використовувати ресурс для зростання економіки. А продаж – це примітивний і абсолютно не стратегічний підхід», – зазначила Юлія Тимошенко.

Натомість стратегічно вірним рішенням для держави була би максимальна підтримка фермерів, передає офіційний сайт партії "Батьківщина".

Лідер «Батьківщини» нагадала, що напередодні взяла участь у з’їзді Асоціації фермерів та приватних землевласників України. Разом з «Батьківщиною» вони розробляють пакет законопроектів для підтримки українського сільського господарства.

«Батьківщина» ніколи не допустить, щоб наше головне багатство – земля – була перетворена на товар з метою примітивної наживи ділків від влади», – заявила Юлія Тимошенко.

Теги:  

Схожі матеріали :

Оцінка--> 
Категорія: Новини | Переглядів: 337 | Додав: Today | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0

УВАГА ! 3 1 квітня 2017р вводиться премодерація коментарів неавторизованих відвідувачів. Ваш коментар буде опублікований після схвалення модератором ! Деталі читайте тут...

Им'я *:
Email:
ВВ-коди       Завантаження зображень Зp

Правила спілкування на сайті
Код *: Якщо погано видно код безпеки , натисніть на нього. Він обновиться.