Вівторок, 20.02.2018 | Вітаю Вас , шановний гість | Реєстрація | ВХІД

Турка-жемчужина Карпат ** Turka-the pearl of the Carpathians         В Турці

Новини Турківщини

Головна архіву новин » » 2016 » Березень » 5 » У Ралівці поблизу Самбора запускають нову чергу сонячної електростанції
05.03.2016 (22:18)

   У Ралівці поблизу Самбора запускають нову чергу сонячної електростанції

Ще зовсім недавно в селі Ралівка Самбірського району вирували страсті з приводу будівництва сонячної електростанції подібні до тих , що ще й тепер вирують на Турківщині навколо імовірного будівництва вітроелектростанції. Там також проливали "крокодилячі сльози" за землями , які , нібито , хтось хотів відібрати. Розповсюджували чутки про , нібито , якісь негативні впливи на навколишнє середовище та людей , що проживають поблизу станції.

Але , нарешті , здоровий глузд взяв гору.

Як повідомляє vlada.io в Ралівці завершується будівництво третьої черги сонячної електростанції, яка зможе виробляти до 5 млн КВт/год в рік. Про це йдеться у відеосюжеті, опублікованому в мережі.

Головний інженер проекту Сергій Триноженко розповів, що загальна потужність «Самбірської сонячної станції-2» – 4 МВт. Зараз завершується третя черга будівництва. Тут використовували нові сонячні генератори і фотопанелі, гарантійний термін служби яких на 5 років довше попередніх. Сама ж конструкція має можливість змінювати кут нахилу в залежності від пори року. ККД станції становить порядку 15%.

За словами директора ТОВ «Самбірська сонячна станція-2» Максима Козицького, загальна вартість будівництва в перекладі на один МВт становить 1,1 млн євро. Окупність проекту складе близько 7 років. Продаж електроенергії відбувається за єдиним договором з ДП «Енергоринок», яке є монополістом по скупці української електроенергії.

Козицький також повідомив, що надалі планується побудувати ще ряд подібних сонячних електростанцій в інших районах Львівщини.

Хотілося би нашим місцевим крикунам та районній владі порекомендувати пильніше придивитися до того , як працюють наші сусіди в Самборі та Старому Самборі ( про ВЕС в Старому Самборі вже неодноразово повідомлялося на сторінках нашого сайту ).

Василь Ланчак

Теги:  

Схожі матеріали :

Оцінка--> 
Переглядів: 1139 | Додав: Admin | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 6
2
6 песиміст   (07.03.2016 23:54)
Ще хочу додати, що в Ралівці гарна земля, чорнозем, рівна , велика площа під сонячними панелями  і там могло б багато що вирости , але віддали під промисловий об'єкт ,а в нас , там де мали бути ВЕС, крім корчів нічого не росте і 
земля далеко не така як на Самбірщині, і клімат не райський і не дали по площі набагато меншу ділянку. Правда, десь на Вовчанських горах ,вроді , виділили площу під забудову, але то не перевірена інформація, тому не стверджую що це дійсно так.

2
5 песиміст   (07.03.2016 23:41)
п. Василю, на тему альтернативної енергетики на сайті було написано досить багато, особливо про ВЕС. Всі, хто хотів висловитися, вже висловилися. Противники розвитку вже не змінять своєї думки ,бо їхня позиція - ні тому що ні. Якщо ВЕС шкодила неіснуючим шкідливим випромінюванням , вбивала птахів та бджіл і міняла напрям вітрів,  то сонячні елементи будуть пускати зайчики в очі перелітним птахам і ті почнуть блудити, а під сонячними панелями миші перестануть плодитися і вимруть через те всі звірі, що харчуються тими мишами і ще багато дурниць понапридумують, аби лиш нічого не змінилося. І Турківщина як була збутим Богом і людьми краєм ,то таким і залишиться.

0
3 АТО   (06.03.2016 22:26)
Лозюк відката хоче за вітряки!!!!!!

0
4 ZOHAN   (07.03.2016 18:31)
))

0
2 свій1285   (06.03.2016 20:43)
Псів ганяемо  smile smile smile

0
1 свій1285   (06.03.2016 20:42)
А турка спить !!!!!

Ім'я *:
Email:
ВВ-коди       Завантаження зображень Зp

Правила спілкування на сайті
Код *:
Якщо погано видно код безпеки , натисніть на нього. Він обновиться.