Неділя, 18.11.2018 | Вітаю Вас , шановний гість | Реєстрація | ВХІД

Турка-жемчужина Карпат ** Turka-the pearl of the Carpathians         В Турці

Новини Турківщини

Головна архіву новин » Довідка » 2016 » Березень » 6 » Про коментарі та про новації для коментаторів.
06.03.2016 (18:52)

   Про коментарі та про новації для коментаторів.

Впродовж довгого часу на сайті точаться суперечки стосовно неадекватних спам-коментарів до матеріалів сайту. Складність в тому , що коментар , який одним з користувачів вважається спамом , для іншого має зовсім інший статус.

Пропонувалися різні заходи - заборону для незареєстрованих, видалення спаму, бан для окремих ІР і т.і. Висвітлювалася ця проблема і в коментарях і в статті Про анонімність , анонімів , та анонімки

Загалом мене підштовхували до запровадження заборон та перетворення сайту на ресурс радянського зразка з усякими заборонами та відсутністю критичного зворотного зв'язку.

Я довго опирався , але місяць тому заради експерименту відключив можливість для гостей залишати коментарі на сайті. Звичайно ж , загальна кількість коментарів зменшилася. Крім того , почали поступати скарги на таку новацію на сайті. Як це зазвичай буває , посипалися поради як саме варто зробити. Я навіть розіслав відповідний лист-опитування всім користувачам сайту. Думки з цього приводу розділилися , тому якоїсь однозначної відповіді я не отримав.

Зваживши на ці чинники я прийняв рішення відновити попередній алгоритм публікації коментарів з деякими особливостями.

ВСІ ВІДВІДУВАЧІ САЙТУ ЗМОЖУТЬ ЗАЛИШАТИ КОМЕНТАРІ .

Тепер користувачі в повній мірі зможуть давати оцінки коментарям і навіть в окремих випадках відправляти їх на видалення. Все це буде відбуватися в автоматичному режимі.

Як показує практика , найкращим методом боротьби з спам-коментарями є ігнорування таких коментарів. Тисячі сайтів працюють з модулями коментарів , які дозволяють всім їх залишати. Варто зазначити , що борються з спамом , в тому числі, і силами самих відвідувачів . Так би мовити , "Порятунок потопаючих - справа рук самих потопаючих".

По-перше , хочу наголосити , що на сайті існують Правила спілкування на cайті turka.at.ua (turka-ua.net). Я намагатимуся їх дотримуватися та вимагатиму дотримання від інших.

Крім того , на сайті вводиться система спам-скарг. Хоч це широко не анонсувалося , але вже рік на сайті тестується система ранжування коментарів за спам-скаргами. Кожен відвідувач може поскаржитися на коментар , який на його думку є неприйнятним. Кожен користувач може подати спам-скаргу на неприйнятний коментар лише одним кліком. При наведенні на поле коментаря в правому верхньому кутку зявляється посилання Спам .

Натиснувши на це посилання користувач відправляє спам-скаргу на сервер та приховує для себе цей коментар . На місці коментаря зявляється поле з написом Спам-повідомлення приховано. Показати

Якщо ви зробили це помилково , можете відмінити свою скаргу натиснувши на посилання Показати.

Якщо коментар набере 10 спам-скарг , він буде закритий для всіх з можливістю перегляду та оцінювання. Зареєстровані користувачі зможуть відкрити його для себе. Крім того вони зможуть зменшити кількість спам-скарг натиснувши на посилання Не спам

Якщо коментар набере 20 спам-скарг , він буде закритий для всіх безповоротно.

Крім того в користувачів залишається можливість оцінювання коментарів натисканням на кнопки Хороший пост/Поганий пост.

За чисельними зверненнями та закликами до відкритості в заголовках коментарів залишаються нікнейми та імена коментаторів. В подальшому , напевно , можна буде залишити лише нікнейми. Адже будь хто клікнувши по нікнейму зможе дізнатися ім'я коментатора.

Сподіваюся , всі ці заходи та допомога спільноти дозволять нам звільнитися від спаму і при цьому проводити якісні дискусії на сайті.

Admin , Василь Ланчак

Теги:  

Схожі матеріали :

Оцінка--> 
Категорія: Довідка | Переглядів: 743 | Додав: Admin | Рейтинг: 5.0/2
Всього коментарів: 2
0
2 песиміст   (08.03.2016 01:04)
І ще прошу приняти до уваги,п.Адмін , писати прізвища і псевдонім поряд то принаймі смішно. Прийміть рішення  - або прізвище з іменем ,або псевдонім.
Відповідь адміна:
Згоден.
Саме про це я вже тут писав

1
1 песиміст   (08.03.2016 00:27)
Звичайно, всім догодити важко, скільки людей, стільки й думок. Я часто користуюся чисто технічними сайтами де часто і в основному обговорюються чисто технічні питання функціонування окремих вузлів , схем, ремонтних випадків і т.п. , і там без реєстрації висловити свою думку ,чи пораду не можна. На нашому сайті зачіпаються питання соціології і політики, де можуть зачепити відомих людей на наших теренах і виступи часто бувають не зовсім адекватними чи просто хамськими. Тому реєстрація дещо б притримувала гарячих голів від надто радикальних виступів , як потім людям в очі дивитися . Така моя думка, яку я відстоював.

Ім'я *:
Email:
ВВ-коди       Завантаження зображень Зp

Правила спілкування на сайті
Всі смайли
Код *:
Якщо погано видно код безпеки , натисніть на нього. Він обновиться.