П'ятниця, 18.08.2017 | Вітаю Вас , шановний гість | Реєстрація | ВХІД

Турка-жемчужина Карпат ** Turka-the pearl of the Carpathians         В Турці

Новини Турківщини

Головна архіву новин » Новини » 2016 » Березень » 9 » А й справді: де звіт мера?
09.03.2016 (00:50)

   А й справді: де звіт мера?

Читаю, що зробив за 100 днів мер міста Глухова Терещенко:

- Відновлено роботу Глухівського хлібокомбінату;

- розташував у місті підрозділ 58 бригади ВСУ;

- веде перемовини з 23-ма інвесторами.

- готує зниження тарифів на водопостачання для населення;

- у Німеччині замовлено насос для відділення гемодіалізу;

- під'єднано до веб-порталу державних послуг IGov і ствоено можливість писати петиції меру.

Для людей, просто, конкретно, і без понтів. Для порівняння, пропоную почитати звіти мерів на Львівщині.

Про це пише у своєму блозі громадський діяч і політичний аналітик Іван Матковський.

Крім того, як видно з трансакцій, які є в розпорядженнні нашого сайту, службовці Турківської міської ради упродовж лютого придбали принтер та господарські товари.

Крім того, "господарі" турківської Ратуші придбали ... болгарку (!) у ПП Сіданича С. Я.

А за реконструкцію вулиці Хмельницького перерахували ще понад 48 тис грн підприємцю Ільківу А. О.А обіцяв мер:

- відкрити у місті пункт прийому макулатури і склотари;

- заборонити суцільну вирубку лісу в межах міста;

- розширити зону лісових насаджень навколо міста;

- відновити роботу міських ставків і створити міський парк відпочинку;

- розробити і впровадити місця для автостоянок;

- упорядкувати вуличну торгівлю;

- провести ремонт доріг в середній і горішній частині Турки, дороги, що веде до автобусної станції, та інших доріг;

- криті зупинки в межах міста;

- маршрутне таксі від дитячої лікарні до центральної районної лікарні;

- обладнати центральні вулиці міста камерами спостереження;

- громадськість міста повинна бути повністю проінформована про всі фінансові справи міської ради та впливати на ці процеси;

- всю діяльність міської ради висвітлювати на сайті міської ради - А САЙТУ НЕМАЄ!!!;

- проблемні питання виносити на обговорення громадськості;

- перепоховати останки радянських воїнів з центра міста на кладовище і зробити на цьому місці меморіал пам’яті бійцям за незалежність України...

Як відомо, 27 січня 2015 року в Турці відбулася насправді знакова подія - народна люстрація тепер уже колишнього мера Юрія Касюхнича.

"Вважаємо, що декому з представників місцевої влади варто задуматися над своїми вчинками, щоб не опинитися там, де опинився мер", - писав тоді Г. Когут.

Теги:  

Схожі матеріали :

Оцінка--> 
Категорія: Новини | Переглядів: 623 | Додав: Today | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 14
1
14 turkadmitrо   (14.03.2016 10:12)
От і вся розмова. Турківчани, як завжди - тільки нарікати на владу, тихенько об..рати, і на тому все! 4-5 людей, висловили думку, щось пробували сказати))))))) А про відкриту дискусію і мови не йде! думаю, що вести інші дискусії - не бачу ніякого смислу! У нас така влада - НА ЯКУ МИ ЗАСЛУГОВУЄМО!!! Дякую всім за розмову, прошу вибачення, якщо когось образив! hands

1
12 Admin   (12.03.2016 09:10)
п.Віктор , Фейсбук не є офіційним сайтом Турківської РДА. Однак , голова РДА Олександр Лабецький регулярно на своїй сторінці робить дописи , роз'яснення , відповідає на запитання... Таким чином використовує цей інфомайданчик як додатковий засіб спілкування з громадою. Активними на ФБ та ТПК є начальник Турківського районного центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді Володимир Хомин та інші чиновники. Велику роботу на ФБ та БП проводить активний депутат міської ради Олександр Гвоздінський .

Той , хто має що сказати громаді, знаходить інформаційні майданчики на яких висловлює свою думку та спілкується з громадою.

До речі , на цих майданчиках можна зробити більше , ніж на офіційних сайтах , на які накладаються певні обмеження.

0
13 turkadmitrо   (12.03.2016 10:20)
Повністю підтримую, п.Адмін! Ваша правда, ХТО МАЄ ЩО СКАЗАТИ - ТОЙ НАХОДИТЬ ЗАСОБИ, А ІНШІ - НАХОДЯТЬ ПРИЧИНИ!

0
7 Victor   (11.03.2016 09:06)
Сайт «Турка – перлина Карпат», не являється офіційним сайтом міської ради, тому чиновники не зобов’язані давати тут якихось роз’яснень, вести дискусії чи реагувати на критику. Ось, зроблять сайт міської ради, там і будуть давати інформацію, звіт і т.д. Вже звідтам адміністратор, за бажанням, буде розміщувати інформацію тут і тут, за бажанням, будуть дискутувати, радити, критикувати ті, хто не буде мати бажання це робити на новоствореному сайті міської ради.

Недавно був в міській раді на зустрічі з депутатами від двох вулиць. Був присутній і міський голова, та п.Ю.Локотош. Генадій Йосипович в кількох словах розповів про те, що робиться, плани і перспективи. Вирішувалися конкретні питання. З громади, від двох вулиць, було тільки сім чоловік!!! Всім іншим було байдуже, що робиться і що буде робитися. Ось така ситуація. А тепер згадаймо часті віче та звіти п.Ю.Касюхнича. З громади були присутні раховані люди. Чому не видно змін? Бо не видно змін у громаді. Маргінали не будуть реагувати на відсутність змін, бо вони маргінали – це периферія громади і вони зайняті тільки своїм. Частина розчарувалася. Іншим – байдуже. Решта – деграданти. На звіти ходять тільки під палицею. На звітах дрімають, позіхають і дивляться на годинник.

Крім того всього мусимо визнати – є речі, які неможливо змінити, оскільки для їхньої зміни бракне волі, рішучості й т.д.. Суспільство прогнило в кумівстві, династіях, рідні, корупції й т.п.. Зачепити чужого й не зачепити свого кума, свата, брата – дволикість. Тепер візьмімо до уваги нитки, якими обв’язані руки влади. За ці нитки смикають боги зверху. Навіть якщо воля і направлена на щось, то руки і ноги в нитках будуть робити зовсім інше. Народ вже надивився на патріотів і героїв обмотаних нитками ще за часів Австрії, Польщі, Союзу і виробив свою стратегію: ви робіть своє – а ми робимо своє. Зв’язку влади з народом як не було, так і немає. А звідси й немає спільних зусиль ради змін.

1
10 turkadmitrо   (11.03.2016 12:33)
п. Віктор, все правильно, сайт не являється офіційним сайтом міської ради! Про це ніхто і не сперичається і це ніхто не доводить! Але за відсутності ОФІЦІЙНОГО САЙТУ ТУРКІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ, І ЗВАЖАЮЧИ НА ТЕ, ЩО ЖИТЕЛІ МІСТА КОРИСТУЮТЬСЯ САЙТОМ ТУРКА ПЕРЛИНА КАРПАТ - можна б було викласти, хоча б якусь інформацію, не для звіту, а для ознайомлення!  Я наголошував - що НЕ В ЗВІТІ СПРАВА! 
Є Ж ПЕРЕДВИБОРЧА ПРОГРАМА - ЛЮДИ РОЗЦІНЮВАЛИ ЇЇ, ЯК ПЛАН ДІЙ!!!!!
Людей цікавить "життя " міської ради! Що втілено, а що планується? Що зроблено для розвитку міста, яку кількість проектів подано, а то виходить, що с.Присліп подає 2 пропозиції на мікропроекти, а Турка тільки - один, чому?Чому деякі позиції не можуть бути втілені на даному етапі, але перспектива є?? І т.д....... Не всі хотіли, а дехто і не зміг, прийти на зустріч з АКТИВНИМИ ДЕПУТАТАМИ, пишу великими літерами, тому що справді за стільки років появились активні депутати, в такому форматі працюють тільки О.Гвоздінський і тепер С.Сіданич - МОЛОДЦІ! 
Але ж є і Комісії ДЕПУТАТСЬКІ - ЧИМОСЬ І ВОНИ ЗАЙМАЮТЬСЯ???!!! ВИКОНКОМ МІСЬКОЇ РАДИ - ТЕЖ ВЕДЕ АКТИВНУ РОБОТУ!!!!

0
4 Хомин_В_М   (10.03.2016 22:26)
3 turkadmitrо, все Ви правильно говорите. Насправді люди хочуть знати і розуміти чим займаються ЇХНІ ПРЕДСТАВНИКИ У МІСЬКІЙ РАДІ. Якщо Ви подивитесь на загальну кількість моїх коментарів, то побачите, що я рідко коментую новини сайту, проте постійно спостерігаю і моніторю їх. Тут вже й мені терпець уривається. Ну якщо вже пішла така хвиля критики, то майте сміливість вийти до людей і відповісти на їхні питання. Це абсурд.

Я ЩЕ РАЗ НАГОЛОШУЮ ТУРКІВЧАНАМ - ЦЕ НЕ ВЛАДА, ЦЕ ВАШІ ПРЕДСТАВНИКИ!!!! Якщо вони вичерпали ліміт Вашої довіри, то Ви маєте повне право вимагати від них звіту, люстрації і т.д. ГРОМАДА І ТІЛЬКИ ГРОМАДА МІСТА Є ДЖЕРЕЛОМ ВЛАДИ. Бо мене вже, чесно кажучи, шляк трафляє.

Знаю про хамську поведінку деяких працівників міської ради. Ну що ж.... На це є законні засоби впливу. Я й сьогодні продовжую допомагати людям і АБСОЛЮТНО БЕЗКОШТОВНО. Звертайтесь. Допоможу, якщо буду мати таку можливість.

З одного боку й образливо, що нічого не міняється, а  з другого боку - як пишуть окремі "писаки" (хоч і аноніми) - самі собі винні. Можливо ми помиляємось... Зараз пишу аж ніяк не як конкурент голови міста на виборах, а як звичайний житель м. Турка, якому завжди боліло й буде боліти за місто... Йдучи на вибори декларували публічність своєї роботи, обговорення з громадою тих  чи інших проектів, відкритий бюджет міста..... ДЕ ВСЕ ЦЕ СЬОГОДНІ!??!?!?!?!?!? ЗА КОГО ВИ ТРИМАЄТЕ ЛЮДЕЙ?!?!?!?!? ЛЮДИ НЕ БУДЬТЕ СПЛЯЧИМИ. ПІД ЛЕЖАЧИЙ КАМІНЬ ВОДА НЕ ТЕЧЕ. ДОПОКИ МИ НЕ БУДЕМО КОНТРОЛЮВАТИ РОБОТУ НАШИХ ОБРАНЦІВ, ДОТИ НІЧОГО НЕ ПОМІНЯЄТЬСЯ. НЕ ПОТРІБНО ЧЕКАТИ ПОКИ ПОВЕРНУТЬСЯ ГЕРОЇ УКРАЇНИ ЗІ СХОДУ, ВОНИ ПОВЕРНУТЬСЯ ВТОМЛЕНІ І ЇМ ПОТРІБЕН БУДЕ ЧАС НА ВІДПОЧИНОК. А ДІЯТИ ПОТРІБНО ВЖЕ СЬОГОДНІ.

Я розумію, що мої слова мало хто зрозуміє. Це насправді так... Багато хто сміється з того, що простий люд хоче щось змінити. Що ж! Поки ми пасивні в цьому, нами можна маніпулювати... Насправді нам вже давно пора обёєднатись і почати діяти в інтересах людей. Простих, звичайних, пересічних людей. Достатньо цього піару... ВЖЕ ЗАДОВБАЛО. СКІЛЬКИ ВЖЕ МОЖНА ТЕРПІТИ ЦЕ ЗНУЩАННЯ. ПОКАЖІТЬ ЩО ЗРОБЛЕНО І ЩО БУДЕ ЗРОБЛЕНО НАЙБЛИЖЧИМ ЧАСОМ. НЕ ОБМАНЮЙТЕ ЛЮДЕЙ. АЛЕ... ЯКЩО ЛЮДИ ДОЗВОЛЯЮТЬ ЦЕ З СОБОЮ РОБИТИ, ТО ...!!!

0
5 свій1285   (10.03.2016 23:45)
А ЩО ТО ТЕПЕР БУЛО ВІД ТЕБЕ НЕ ПІАР ???? ТИЖ ВХОДІШ ДО МІСЬКОГО КОМІТЕТУ, Що там штани протираеш чи як ???? dry dry

0
6 Хомин_В_М   (10.03.2016 23:52)
)))))))))))))))))) Ви спочатку почитайте повноваження виконкому, а тоді задавайте питання. А взагалі від Вас питання передбачуване, бо Ви захищаєте своїх.

0
8 свій1285   (11.03.2016 10:50)
Та не вже ???? В мене свої тільки сімья, і явжди в опозиції до влади якою би вона не була !!!!

0
9 свій1285   (11.03.2016 10:52)
Опечаточка ( я завжди) отак smile

2
3 turkadmitrо   (10.03.2016 15:42)
Прикро, що ведеться така жвава дискусія, і на сайтах і на вулицях Турки, але на мою думку ВСІМ ВОНО ДЕСЬ sad !!!! Справді ЗВІТУ МЕРА МИ НЕ ПОБАЧИЛИ! Але, так собі думаю, що не в звіті справа!!! Публічності немає і не буде!!!! Жителям хочеться знати, як живе міська рада?? І як розпоряджається коштами, сплаченими на рухинки міської ради - ТУРКІВЧАНАМИ? Чи справді проблема є тільки в ЛАМПОЧКАХ? і СОБАКАХ? Може потрібно якось подивитися на інше? Скільки мікропроектів  "МИ ВИГРАЛИ"? Скільки коштів залучено з інших фондів?? Що, окрім вул. Б.Хмельницького, ще плануєте(хоча б плануєте) зробити? І які на те все є програми??
Люди не вимагають багато, розкажіть, а краще покажіть свою роботу!! А то поки виглядає, як БЛА-БЛА!
Хотілось би знати, чим займаються спеціалісти міської ради(окрім бухгалтерії, там і так все ясно), такі як пані Стефанська, пан Локотош, пан Набоков(не треба показувати, як Ви храми допомагаєте будувати в Лопушанці і школи - в Лімні) - ВИ Ж ОТРИМУЄТЕ З/П від людських грошей, ви ПОВИННІ розказати, ЩО ТАКЕ ГРАНДІОЗНЕ ВИ ЗРОБИЛИ в м.Турка???
Повірте не потрібно із злістю підходити до таких запитань, панове, це нормальні і робочі запитання? Ніяких образ не повинно бути!
Де відкриті списки черги на земельні ділянки, ЧИ зробили(або хоча б робите) інвентаризацію видачі земельних ділянок??

0
2 Анекдот   (10.03.2016 10:59)
Ще тут забули описати, що на немаленьку суму П придбав у колєги Шияна лампочок, а потім ще й зменшили йому орендну плату. Рука руку миє. А щодо звіту - то мер прозвітував... правда лише партії... Ну а шо ви хтіли? Його партія ставила, а ми за неї голосували ))))) Громаді прозвітує через пів року, коли построє заводи, позабирає собак з вулиць, прибере сміття, позакриває каналізації по місту... Ой, щось це забагато як на пів року, треба буде в наступній половині про щось звітувати. Та й єйця за малийкі для такого.... Трошки казка получилась. Но поживем побачим. Файно би було зробити обёєднання громад поки то всьо не примусово. Заодно й то кодло би трохи розігнали.

1
1 свій1285   (10.03.2016 10:07)
Пасувало би прозвітуватись, дивлячись на то як вінь вимагав звіту від попередників !!!!!!!!  Я ЗА !!!!

0
11 turkadmitrо   (11.03.2016 12:38)
Це правильно - ВИМАГАВ САМ - ЗРОБИ!!!!!!!


УВАГА ! 3 1 квітня 2017р вводиться премодерація коментарів неавторизованих відвідувачів. Ваш коментар буде опублікований після схвалення модератором ! Деталі читайте тут...

Им'я *:
Email:
ВВ-коди       Завантаження зображень Зp

Правила спілкування на сайті
Код *: Якщо погано видно код безпеки , натисніть на нього. Він обновиться.