П'ятниця, 23.03.2018 | Вітаю Вас , шановний гість | Реєстрація | ВХІД

Турка-жемчужина Карпат ** Turka-the pearl of the Carpathians         В Турці

Новини Турківщини

Головна архіву новин » » 2016 » Березень » 9 » Уже в квітні мають розпочати капітальний ремонт автодороги Львів-Ужгород
09.03.2016 (17:47)

   Уже в квітні мають розпочати капітальний ремонт автодороги Львів-Ужгород

Про це на зустрічі з керівниками організацій та установ міста, представниками політичних партій та громадських організацій повідомив президент Національного комітету спорту інвалідів України, уповноважений Президента України по правах людей з інвалідністю Валерій Сушкевич. На Турківщині, й на Бойківщині взагалі, він вважає себе своїм. Й не лише через те, що носить титул «Почесний Бойко». А найперше тому, що йому вдалося в с. Яворів нашого району побудувати унікальний реабілітаційно-спортивний центр для спортсменів-інвалідів.

Вже тривалий час Валерія Михайловича турбує вкрай незадовільний стан вище названої дороги, особливо на ділянці від Самбора до межі Закарпатської області.

Спортсмени, які їдуть на тренування та реабілітацію в центр, називають жартома її «дорогою життя». Ще будучи депутатом Верховної Ради України (до речі, у Верховній Раді пропрацював більше 16 років й подав 130 законопроектів), він поставив собі за мету капітально відремонтувати дорогу, щоб можна було безперешкодно і швидко доїхати в реабілітаційний центр.

Проте все виникали форсмажорні обставини, які заважали зреалізувати задумане.

І лише зараз, після зустрічі з Міністром інфраструктури Кабінету Міністрів України Андрієм Пивоварським, досягнуто остаточної домовленості по ремонту. На це вже передбачено кошти. Відбулася зустріч із представниками турецької компанії «Онур», фахівці якої робитимуть дорогу. Розпочнеться ремонт уже в квітні. А на перспективу, Валерій Михайлович хоче капітально відремонтувати відрізок дороги від Борині до Мохнатого, щоб з’єднати траси Київ-Чоп та Львів-Ужгород. Це для параолімпійського центру є надто важливо.

Багато уваги у своєму виступі Валерій Михайлович приділив реабілітації в центрі воїнів АТО, які мають інвалідність. Тут для них працюють реабілітологи, психологи, інші вузькопрофільні спеціалісти. Цей процес тут проводиться фахово, далеко не так, як в деяких готелях чи базах відпочинку, де немає жодних реабілітаційних заходів, лише викачування грошей. Це надзвичайно обурює Валерія Сушкевича.

Також усі присутні дізналися, що у 2017 році, зокрема 17 січня, на параолімпійській базі буде проходити Кубок світу з лижних перегонів та біатлону. Такий захід в Україні проводитиметься вперше. Уже в цьому році тут розпочнуть будівництво 25-метрового басейну із спортзалом та тренажерними залами.

У процесі дискусії Валерію Михайловичу адресували чимало запитань, зокрема від учасників АТО Миколи Коноваленка та Євгена Стерляннікова, про проблеми їхніх побратимів, зокрема зі встановленням інвалідності, депутатів районної ради, Мирослави Павлик - про проблеми зайнятості, Івана Дуди -про приєднання установ та організацій району до Старого Самбора чи Самбора, голови ГО «Бойківщина ХХІ століття» Петра Косачевича - про проблеми, які виникають з подальшою долею Турківського району. Петро Іванович просив ужити всіх можливих заходів, щоб район залишився окремою територіальною одиницею.

Запевнивши всіх, що він є і буде в майбутньому активним лобістом Турківщини, Валерій Михайлович попросив керівників району і швидко реагувати на виклики і комплексно та фахово спільно працювати над розвитком району.

На завершення перебування в Турці він відвідав школу-інтернат, де поспілкувався з учнями та педагогами та подарував навчальному закладу спортивний інвентар.

Василь ВАСИЛЬКІВ.

Газета "Бойківщина" №10,2016

Теги:  

Схожі матеріали :

Оцінка--> 
Переглядів: 563 | Додав: Admin | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 1
0
1 turkadmitrо   (10.03.2016 14:53)
молодець п.Сушкевич!

Ім'я *:
Email:
ВВ-коди       Завантаження зображень Зp

Правила спілкування на сайті
Код *:
Якщо погано видно код безпеки , натисніть на нього. Він обновиться.