П'ятниця, 23.03.2018 | Вітаю Вас , шановний гість | Реєстрація | ВХІД

Турка-жемчужина Карпат ** Turka-the pearl of the Carpathians         В Турці

Новини Турківщини

Головна архіву новин » » 2016 » Березень » 10 » В Турці провели свято зустрічі пташок
10.03.2016 (19:32)

   В Турці провели свято зустрічі пташок

Активісти молодіжної громадської організації "Центр Європи" - голова Андрій Дубравський, Володимир Сливар, Христина Яцкуляк, Іван Нагайко та депутати міської ради від ПП "Об'єднання САМОПОМІЧ" Олександр Гвоздінський, Сергій Сіданич організували вперше у м Турка "Свято зустрічі птахів".

Акцію підтримали фінансово - Сергій Сіданич та власною працею Анатолій Миньо, Богдан Манюх, педагогічний колектив вчителів та учнів Турківського НВК №1 та №2

Микола Лило
***

"Свято зустрічі пташок -проведено.

Скажу так - ніколи не пізно зробити щось хороше.

Велике спасибі МГО "Центр Європи", Дубравському Андрію, Яцкуляк Христині, Сіданичу Сергію, дирекції двох шкіл, вчителям трудового навчання за активну участь і наглядний приклад, дітям за небайдужість та оригінальність !

Дякую , не зупиняймося на цьому!"

Гвоздінський Олександр...

Фото О. Гвоздінський

Відео М.Лило

Теги:  

Схожі матеріали :

Оцінка--> 
Переглядів: 674 | Додав: Admin | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 1
0
1 Victor   (11.03.2016 06:02)
МОЛОДЦІ! Велике спасибі організаторам свята. Приємно бачити працю дітей і їхнє відношення до природи. Те, що на святі було мало народу – не біда. Наступного року буде більше. Якось, будучи в лісі за Яворою, побачив на деревах шпаківні. Для мене це була дивина, адже ніде по довколишніх лісах я такого не бачив. Не знаю, чи це заслуга лісівників, чи школи, але повірте – це просто супер. Одного разу по телебаченні показували свято птахів у якійсь державі. Поприходили люди зі своїми домашніми пташками. Порозвішували клітки по деревах. Щебет стояв на ціле місто.

Влада могла б розпорядитися, щоб кожна діюча пилорами в районі щорічно здавала по 20-ть шпаківень, чи дуплянок, в сільську раду. Те саме відносно столярних цехів та шкіл. На весні вже буде з чим проводити дні зустрічі птахів, іти в ліс, розвішувати шпаківні, розводити багаття, варити зупу, чай, добавити сюди якусь концертну програму (вірші та пісні про птахів, казки, різні історії, ілюстрації й т.д.) – все це буде сприяти правильному відношенню підростаючого покоління до природи. Дякую за приємні враження від свята.

Ім'я *:
Email:
ВВ-коди       Завантаження зображень Зp

Правила спілкування на сайті
Код *:
Якщо погано видно код безпеки , натисніть на нього. Він обновиться.