П'ятниця, 23.03.2018 | Вітаю Вас , шановний гість | Реєстрація | ВХІД

Турка-жемчужина Карпат ** Turka-the pearl of the Carpathians         В Турці

Новини Турківщини

Головна архіву новин » Новини » 2016 » Березень » 13 » «Батьківщина» розробила стратегію виходу з політичної кризи
12.03.2016 (23:25)  

   «Батьківщина» розробила стратегію виходу з політичної кризи

У Львові, 12 березня, відбувся черговий етап зборів депутатів місцевих рад ВО "Батьківщина". Для обміну досвідом і розробки стратегії виходу з соціально-економічної та політичної кризи в країні, плану розвитку місцевих громад, зібрались депутати Львівської, Тернопільської та Волинської областей.

Про це повідомляє прес-служба Турківської районної партійної організації ВО "Батьківщина".

З метою визначення єдиної стратегії роботи депутатів усіх рівнів, участь у заході взяли народні обранці Сергій Соболєв та Вадим Івченко, експерт з питань соціальної політики Андрій Павловський, екс-міністр з питань ЖКГ Олексій Кучеренко, колишній заступник міністра фінансів Володимир Матвійчук голова Тернопільської обласної партійної організації Василь Деревляний.

Робота проходила за напрямками: ЖКГ, тарифна та аграрна політика, земельні питання, децентралізація та місцеве самоврядування, бюджетна та соціальна політика, боротьба з корупцією.

«Доки є база для корупції, яку шляхом реформ не змінили, рух вперед неможливий», - наголосив Сергій Соболєв під час прес-конференції «Бідність громадян убиває державу!», яка відбулася у межах заходу.

Цю тезу підтримав і керівник "Батьківщини" Львівщини Михайло Цимбалюк. «Передусім, для боротьби з корупцією, необхідно створити систему, яка не дасть можливості будь-якому чиновнику, не залежно від прізвища, створювати або вчиняти корупційні дії», - зазначив керівник «Батьківщини» Львівщини.

Під час прес-конференції народний депутат Сергій Соболев зазначив, що для можливості системних змін і виходу з кризи політичними методами, в країні залишились лічені дні. «Як би уряд не хотів довести, що коаліція існує, є Конституція і закон про регламент, і, якщо ми їх відкриємо, то стане зрозуміло, що 17 березня - вирішальна дата, коли у президента з’являється право або розпустити Парламент, або піти на екстраординарні заходи. Бо Парламент не зможе працювати без наявної коаліції», - ствердив народний депутат.

За його словами, ВО «Батьківщина» бачить три варіанти виходу з кризи: обрання технократичного уряду, тотальне переформатування коаліції, яке можливе лише у межах п’яти фракцій, які входили в неї, та подальше формування політичного уряду (цей варіант, вважає Сергій Соболєв, з урядом Арсенієм Яценюка себе не виправдав), повне перезавантаження парламенту та уряду.

«Якщо коаліція не почне працювати 17 березня, то ми не виключаємо цього варіанту. За моїм прогнозом, у парламенті немає навіть 150 голосів у підтримку цього уряду. Такого низького рівня довіри не було за всю історію України», - повідомив політик.

Сергій Соболев додав, що ВО «Батьківщина» схиляється до варіанту перезавантаження коаліції і створення нового уряду.

Своєю чергою його колега, народний депутат та заступник голови парламентського комітету з питань аграрної політики та земельних відносин Вадим Івченко, назвав зрадою заяву уряду про продаж землі, особливо в час дії мораторію. «При такому стані економіки – це неприйнятно, це зрада», - наголосив парламентар. Він додав,що розвиток агропромислового комплексу – це локомотив національної економіки, а урядова політика спрямована на його знищення.

У нараді взяли участь депутати Турківської міської та районної рад.

..
..





Теги:  

Схожі матеріали :

Оцінка--> 
Категорія: Новини | Переглядів: 436 | Додав: Today | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім'я *:
Email:
ВВ-коди       Завантаження зображень Зp

Правила спілкування на сайті
Код *:
Якщо погано видно код безпеки , натисніть на нього. Він обновиться.