Вівторок, 20.03.2018 | Вітаю Вас , шановний гість | Реєстрація | ВХІД

Турка-жемчужина Карпат ** Turka-the pearl of the Carpathians         В Турці

Новини Турківщини

Головна архіву новин » Новини » 2016 » Березень » 13 » Мікропроект по освітленню вулиці Шевченка подано до обласної ради
13.03.2016 (14:05)  

   Мікропроект по освітленню вулиці Шевченка подано до обласної ради

Перший рубіж по реалізації мікропроекта Львівської обласної ради по освітленню енергозберігаючими лампами LED вулиці Шевченка у місті Турка пройдений.

Про це написав на своїй сторінці у соціальній мережі Фейсбук секретар Турківської міської ради Дмитро Луговий.

"Мікропроект написаний та поданий на розгляд конкурсної комісії, кошти на співфінансування зібрані, кошторис складений, схематичний план по освітленню розроблений. Тепер тільки залишається надіятись на неупередженість в розгляді конкурсної комісії Львівської обласної ради", - зазначив він.

Дмитро Луговий висловив щиру подяку народному депутату Андрію Лопушанському за відстоювання нашого регіону, нескінченний потік ідей та проектів по розвитку нашого району та виділення коштів в сумі 3 тис. грн. на дофінансування внеску громади, коли руки уже опустились і здавалось, що всі ці дні, які були потрачені на розроблення даного проекту потрачені на марно.

"Також хочеться подякувати депутату Львівської обласної ради Дзюдзю Михайлу Семеновичу, який активно відстоює всі наші ініціативи та починання, завжди цікавиться долею рідного краю та дає підказки, де можна залучити кошти на розвиток нашого району. Хочеться ще подякувати депутатам Турківської міської ради, які проголосували за дофінансування даного мікропроекта та ініціативній групі вул. Шевченка, яка взяли на себе найважче - інформаційну роботу та збір коштів", - йдеться в повідомленні.

Дмитро Луговий також попросив усіх, хо то має якісь ідеї для вирішення проблем району та міста, звертатися до нього та додав, що наступним етапом стане робота по транскордонній співпраці між Польщею, Білоруссю та Україною, в якому закладено 184 млн. євро, а відповідно і більші можливості та більші проекти.

Як нам стало відомо, вище згаданий проект по освітленню підготовлений Дмитром Луговим самостійно.





Теги:  

Схожі матеріали :

Оцінка--> 
Категорія: Новини | Переглядів: 540 | Додав: Today | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0