Вівторок, 20.02.2018 | Вітаю Вас , шановний гість | Реєстрація | ВХІД

Турка-жемчужина Карпат ** Turka-the pearl of the Carpathians         В Турці

Новини Турківщини

Головна архіву новин » » 2016 » Березень » 19 » Оточення Президента не доносить йому всю правду про Савченко, – Іван Матковський (відео).
19.03.2016 (10:57)

   Оточення Президента не доносить йому всю правду про Савченко, – Іван Матковський (відео).

Справа Надії Савченко – реальний приклад елементу гібридної війни, яку Росія веде проти України й західної демократії. Так, український Президент ставив перед спецслужбами країни чітке завдання щодо звільнення полоненої. Але, очевидно, оточення Петра Порошенка вводить його в оману, розповідаючи, що все буде добре.

Таку думку висловив політичний аналітик Іван Матковський під час політичного ток-шоу «Прямим текстом»  на телеканалі ZIK.

Політичний аналітик зазначив, що коли країна не може відстояти свого героя, депутата парламенту та представника високої європейської інституції, то це є відвертою дискредитацією всієї держави та очевидною кремлівською інформаційною війною.

«Судовий процес над Савченко демонструє всьому світу, що українці не мають у своїй державі жодного захисту. На мою думку, Петро Порошенко чітко ставив завдання перед українськими спецслужбами щодо звільнення льотчиці. Тому я не вірю, що протягом двох років не робилося жодних кроків для звільнення Савченко», – переконаний аналітик.

Але, очевидно, додає експерт, оточення Президента України розповідає керівнику держави не всю правду, переконуючи, що питання невдовзі вирішиться.

«Над справою Надії Савченко мало б активно працювати і Міністерство закордонних справ, і зовнішня розвідка України. Можна було б задіяти також різноманітні механізми взаємодії з іншими державами, для того, щоб вплинути на судовий процес», – пояснив Іван Матковський.

Натомість такі дії для звільнення української бранки продовжують ігнорувати. Тому коли Надія Савченко повернеться до України, вважають експерти, вона розкаже багато цікавого, про що зараз можна тільки здогадуватися.

zik.ua

Теги:  

Схожі матеріали :

Оцінка--> 
Переглядів: 457 | Додав: Admin | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 1
0
1 песиміст   (19.03.2016 21:31)
Пригадаймо не так давню історію. 1905 рік. Люди вийшли на вулицю що б  донести до царя правду, якої він (цар) нібито не знав. То його ототчення довело народ до зубожіння .а самому доброму царю інформацію  про нендзний стан в державі не доповідали. І що? Мирну демонстрацію розстріляли. Тепер чуємо то саме. Трохи ближче до наших часів. Розстріляли в Німеччині спортивну делегацію Ізраїлю. Тоді діючий прем'єр Года Меїр (доречі виходець з України) викликала до себе начальника служби безпеки і сказала : " Посилай своїх хлопців ...) . і почалося, може не зовсім законно, але дуже дієво - служба Моссат (ізраїльський аналог нашої СБУ) винищила всіх терористів по світі, а багато з їхніх очільників було викрадено й піддано суду в Ізраїлі. І ніякого міжнародного скандалу не було, бо всі розуміли що держава захищає свої інтереси. А Україна? Багато разів чув, що в нас одні з найкращих спецназівців і де результат їхньої роботи? Нема політичної волі? Боїмося міжнародного скандалу? А своєї держави не жаль? А своїх хлопців, що попали в полон до ТЕРОРИСТІВ не жаль? В світі ніхто з терористами перемовини не веде, а нас готують до того, аби оголосити загальну амністію. Багатьом не вигідно,щоб Савченко опинилася на волі  бо вона без боязні скаже про багатьох наших керовніків таке, що ліпше б ніхто не чув...

Ім'я *:
Email:
ВВ-коди       Завантаження зображень Зp

Правила спілкування на сайті
Код *:
Якщо погано видно код безпеки , натисніть на нього. Він обновиться.