П'ятниця, 18.08.2017 | Вітаю Вас , шановний гість | Реєстрація | ВХІД

Турка-жемчужина Карпат ** Turka-the pearl of the Carpathians         В Турці

Новини Турківщини

Головна архіву новин » » 2016 » Березень » 19 » В Турківському районі проводитиметься місячник озеленення
19.03.2016 (12:42)

   В Турківському районі проводитиметься місячник озеленення

З метою поліпшення стану довкілля, озеленення, благоустрою населених пунктів району,створення нових лісових насаджень, очищення водних джерел, збереження природо-заповідних об’єктів, упорядкування сміттєзвалищ, поширення екологічних знань, здійснення активних заходів державного контролю в галузі охорони навколишнього природного середовища, поліпшення естетичного та санітарного стану прибудинкових територій і об’єктів масового перебування та відпочинку населення, в районі з 16 березня до 16 квітня 2016 року проводитиметься місячник озеленення, прибирання та благоустрою, а 16 квітня 2016 року – День довкілля.

Відповідно до заходів, затверджених розпорядженням голови Турківської райдержадміністрації, планується впорядкування, в тому числі приведення до належного естетичного та санітарного стану, прибудинкових територій, дитячих та спортивних майданчиків, територій садівничих товариств, очищення та впорядкування придорожніх смуг, лісонасаджень, водних джерел, річок, водоохоронних зон рік району, очищення придорожніх канав для безперешкодного стоку поверхневих вод, обрізку дерев, в т. ч. в придорожніх смугах, встановлення на підпорядкованих територіях контейнерів для сміття.

Турківська РДА

Теги:  

Схожі матеріали :

Оцінка--> 
Переглядів: 340 | Додав: Admin | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0

УВАГА ! 3 1 квітня 2017р вводиться премодерація коментарів неавторизованих відвідувачів. Ваш коментар буде опублікований після схвалення модератором ! Деталі читайте тут...

Им'я *:
Email:
ВВ-коди       Завантаження зображень Зp

Правила спілкування на сайті
Код *: Якщо погано видно код безпеки , натисніть на нього. Він обновиться.