Субота, 24.03.2018 | Вітаю Вас , шановний гість | Реєстрація | ВХІД

Турка-жемчужина Карпат ** Turka-the pearl of the Carpathians         В Турці

Новини Турківщини

Головна архіву новин » » 2016 » Березень » 23 » Голос надії
23.03.2016 (21:38)

   Голос надії

«Надія – наш компас земний», – співається в одній відомій пісні. Але в житті кожного бувають миті, коли ми її втрачаємо.

У когось виникли серйозні проблеми зі здоров'ям, хтось втратив рідну людину. Хтось втомився від нестабільності і не бачить в житті ніякого просвіту. А хтось боїться старості, війни і смерті... Від життєвих труднощів страховку не вигадали, тому дуже важливо знайти надію і всупереч всьому триматися за неї.

Володимир і Надія, подружня пара з міста Біла Церква Київської області, зазнали у своєму житті справжню трагедію – смерть рідного сина. Тепер вони вчаться жити без нього. Але час від часу їх серця стискаються від болю втрати. У такі хвилини вони слухають християнське радіо «Голос Надії».

«Мені буває так важко на душі, що зовсім не хочеться говорити з людьми про Бога. Але коли я слухаю програму, мені стає легше. Ведучі так зрозуміло доносять правду людям і з такою любов'ю, що хочеться слухати і слухати, більше і більше», – говорить Надія про духовну програму Івана і Агнеси Черничко, одних з перших ведучих радіо «Голос Надії».

Голоси сім'ї Черничко знайомі чи не кожному жителю України середнього і старшого віку. Близько двадцяти років вони записують п'яти і п'ятнадцятихвилинні програми на духовні теми, які виходять на першому та другому каналі українського державного радіо і безпосередньо на радіо «Голос Надії». Тисячі слухачів під впливом цих радіопрограм знайшли надію, радість і дізналися про їх Джерело – Бога!

Зараз, через 20 років, радіо «Голос Надії» стало ще ближчим до своїх слухачів. Адже тепер про надію можна почути в будь-який час дня і ночі з ваших радіоприймачів. У місті Турка Львівської області радіо можна почути на FM-хвилі 89,0 МГц. Крім традиційних програм Черничко, на радіо транслюються нові проекти: програми про здоров'я, про взаємини з людьми, про захоплюючі факти нашого Всесвіту, звучать корисні поради, якісна музика, аудіо-книги.

У слухачів є можливість зворотного зв'язку за безкоштовним телефоном на території України - 0 800 30 20 20. Оператори Контакт-центру з радістю вислухають ваші запитання, побажання, прохання про молитву, психологічну підтримку.

Ось відгук одного з радіослухачів – Андрія з Івано-Франківська: «Дуже добре, що ще багато людей можуть почути голос Божої надії і замислитися над вічними цінностями. Передачі «Голос Надії» стали для мене маяком, завдяки яким я зустрівся з Богом, завдяки якому я почув голос Бога і повірив Йому».

На думку звукорежисера радіо «Голос Надії» і композитора Артура Бондарчука, одна з глобальних проблем людства – забрудненість звуками. «Як і будь-який сенсорний орган, вуха – це приймач інформації. Як ми на неї реагуємо, – це окрема розмова. Важливо те, як ця інформація може на нас впливати. Сьогодні відчувається гостра нестача в позитивній інформації, у звуках, які втілюють надію, окриляють. Радіо «Голос Надії» допомагає почути серед безліч звуків цього жорстокого світу звуки надії.

Сьогодні радіо «Голос Надії» можна слухати також на національному радіо УР-1, УР-2, офіційному сайті radio.hope.ua через додатки Android і iOs, TuneIn, SmartTV, Yo!Tuner.

Протягом 2016 року радіо «Голос Надії» планує запустити в Україні ще вісім своїх FM-хвиль.

Галина Кушнір

Теги:  

Схожі матеріали :

Оцінка--> 
Переглядів: 520 | Додав: Admin | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 1
0
1 песиміст   (26.03.2016 21:50)
Прочитавши анотацію на "Голос Надії" не знайшов інформації, яка мені б дала відповіді на питання,що мимоволі виникли. Полазивши в Інтернеті, накопав наступне. Голоснадії» — це цілодобове радіомовлення, ствердження традиційних родинних цінностей, духовного виховання, соціальної гармонії та здорового способу життя.
Це лише натхненна музика, корисна та цікава інформація, яка варта уваги, духовні роздуми та відповіді на одвічні питання. Діяльність радіо «Голос Надії» базується на християнських цінностях та переконаннях, саме тому контент нашого радіо – це позитивний меседж, промінь надії у кожен дім та у кожне серце.Основнамета радіо «Голос надії» в проблемно-тематичному контексті – підтримка сімейних цінностей, патріотичне виховання дітей, духовне та культурне відродження наших співвітчизників, задоволення найглибших емоційних потреб особистості та емоційне відновлення.Радіо«Голос Надії» — це духовні, науково-просвітницькі, пізнавальні, соціальні, дитячі, музичні, сімейні програми та програми про здоров’я.Справав тому, що радіо «Голос надії», котре віднедавна стало частиною медіа-групи «Надія», в конкурсі на отримання ліцензії на мовлення в ФМ- і УКХ-діапазонах в Національній раді України з питань телебачення і радіомовлення виграло право на цілодобову присутність в ефірі в 9 точках України. А радіо адвентистів «Голос надії» (ТОВ «Телевізійний канал"Надія"»), яке подалося на всі 39 частот, виграло дев'ять частот ФМ-діапазону в маленьких населених пунктах: 87,7 МГц у Тячеві (Новоселиці) Закарпатської області, 101,2 МГц у Володарці Київської області, 90,4 МГц у Новоархангельську Кіровоградської області, 90,9 МГц в Устинівці Кіровоградської області, 89 МГц у Турці Львівської області, 105,6 МГц в Ананьєві Одеської області, 107,5 МГц у Перелісках Полтавської області, 99,6 МГц у Великому Бурлуці Харківської області, 103,2 МГц в Озірній Черкаської області.

Українська Уніонна Конференція Церкви Адвентистів сьомого дня. Програми просвітницько-духовного спрямування. Популяризація здорового способу життя як духовного так і фізичного. Статистика Церкви АСД в Україні на 19.01.2016 р. Кількість громад – 831Кількість груп – 266Кількість членів церкви – 48738 Звичайно, мета благородна, і переслідує прогресивну мету, але немає відповіді ,на які гроші існує цей проект, бо це дуже коштовне заняття, це мільйони . Кількість членів приходу церкви дуже мала і пожертв з них мізерно. То хто ж це фінансує? І кому це вигідно ? Між іншим, частота 89 МГц належала Львівському обласному радіо, яке вело передачі на наш район і перестало десь коло року тому назад.

Ім'я *:
Email:
ВВ-коди       Завантаження зображень Зp

Правила спілкування на сайті
Код *:
Якщо погано видно код безпеки , натисніть на нього. Він обновиться.