Середа, 21.03.2018 | Вітаю Вас , шановний гість | Реєстрація | ВХІД

Турка-жемчужина Карпат ** Turka-the pearl of the Carpathians         В Турці

Новини Турківщини

Головна архіву новин » » 2016 » Березень » 26 » Лисі Карпати милують очі високопосадовцям Яценюка? Кабмін на останок пропонує скасувати заборону на експорт лісу
26.03.2016 (11:54)

   Лисі Карпати милують очі високопосадовцям Яценюка? Кабмін на останок пропонує скасувати заборону на експорт лісу

З швидким дерибаном землі у цього уряду не вийшло. Згадали про ліс.

Уряд України запропонував Верховній Раді скасувати мораторій на експорт деревини і ввести її продаж через аукціони. Відповідний урядовий законопроект №4286 зареєстрований в Раді 22 березня, передають Патріоти України.

Кабмін пропонує скасувати прийнятий в минулому році 10-річний мораторій на експорт необробленої деревини, бо він "суперечить зобов'язанням України в рамках Угоди про асоціацію між Україною та ЄС, а також умов надання Україні міжнародної макрофінансової допомоги".

Разом з відміною мораторію в проекті закону уряд пропонує прийняти заходи для боротьби з тіньовим обігом деревини шляхом введення продажу на аукціонах необроблених лісоматеріалів підприємствами-постійними лісокористувачами.

При цьому спочатку деревина на аукціонах буде пропонуватися компаніям-резидентам України, а потім непродані обсяги – компаніям-нерезидентам. При цьому уряд також пропонує встановити обов'язковість ведення електронного обліку деревини всіма постійними лісокористувачами з метою проведення моніторингу рубок, врегулювання обліку і контролю використання деревини, охорони лісу та запровадження європейських стандартів.

Нагадаємо, весною 2015 року Верховна Рада ухвалила закон, яким на 10 років заборонила експорт лісу-"кругляка" (необробленої деревини). Заборона на експорт лісоматеріалів деревних порід (крім сосни) вводиться з 1 листопада 2015 року, а на сосну - з 1 січня 2017.

patrioty.org.ua

Теги:  вирубка лісу

Схожі матеріали :

Оцінка--> 
Переглядів: 586 | Додав: Admin | Теги: вирубка лісу | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 1
0
1 песиміст   (27.03.2016 12:42)
Яценюк бачить, що  землю можуть не дати продати, то ще лишився ліс. На його каденцію вистарчить того лісу, а там можна й в Рсию виїхати - буде за  що. А щоб збільшити глибину переробки сировини - не тільки лісу, а й металу, зерна, хімічної сировини електро- чи радіопродукції де є верика додана вартість - це дуже напряжно, це ж треба крутитися, робити якісь структурні зміни в промисловості, заночувати деколи на підприємствах, допомогти у відновленні горизонтальних зв'язків, домогтися кредитів для виробництва а не для себе ! Як в армії ми мали і ще маємо паркетних генералів так  і наш прем'єр є паркетним, він поняття немає що таке виробництво, промисловість  і за рахунок чого держава може розвиватися. Ходити з шапкою по світі - знань в промисловості не треба - лиш по агліцьки два слова видусити з себе, чисто як Кіса Вороб'янінов із 12-и стільців. І ,сука, ніяк не вступиться із свого крісла.

Ім'я *:
Email:
ВВ-коди       Завантаження зображень Зp

Правила спілкування на сайті
Код *:
Якщо погано видно код безпеки , натисніть на нього. Він обновиться.