П'ятниця, 23.03.2018 | Вітаю Вас , шановний гість | Реєстрація | ВХІД

Турка-жемчужина Карпат ** Turka-the pearl of the Carpathians         В Турці

Новини Турківщини

Головна архіву новин » » 2016 » Березень » 26 » Обрано переможця конкурсу , який проведе Еко-культурний фестиваль “День Дністра” у селі Вовче .
26.03.2016 (12:07)

   Обрано переможця конкурсу , який проведе Еко-культурний фестиваль “День Дністра” у селі Вовче .

Конкурсна комісія Турківської районної ради на своєму засіданні відібрала переможця конкурсу, який готовий виконати делеговане районною радою завдання “Проведення 9-10 липня 2016 року Еко-культурного фестивалю “День Дністра” у селі Вовче Турківського району. "

На конкурс подали заявки три громадські організації:
ГО “Агенція регіонального розвитку Турківщини”
Молодіжна ГО “ЦЕНТР ЄВРОПИ”
ГО “Агенція місцевого розвитку села Вовче”.

Переможцем конкурсу визнано ГО “АРРТ” у якої більший досвід реалізованих проектів.ГО “АРРТ” реалізувала на Турківщинів більше 7 проектів, а саме:

Турківська районна громадська організація «Агенція регіонального розвитку Турківщини» утворена 27 липня 2009 року. Першим проектом для громадської організація стала участь у 2010 році в проекті «Голос для мешканців! Популяризація механізмів консультацій з громадкістю у 15 регіонах України» за підтримки Міністерства закордонних справ Польщі.

У 2010 році ТРГО «АРРТ» взяла участь у проекті ПРООН та ЄС «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду». В рамках проекту громадська організація подала на розгляд мікропроектну пропозицію «Енергозберігаючі заходи в дитячому відділені Турківської ЦКЛ». За кошти Євросоюзу та ООН вдалося замінити вікна, двері на металопластикові та облаштувати частину фасаду дитячого відділення

У 2011 році громадська організація спільно із громадою мікрорайону вул..Молодіжна в м.Турка взяла участь у реалізації другого проекту в рамках ПРООН та ЄС « Місцевий розвиток, орієнтований на громаду». Проект « Енергозберігаючі заходи в школі №2 міста Турка» був реалізований до 31 грудня 2011 року. У школі №2 міста Турка було замінено 96 вікон на металопластикові.

У 2013 році Турківська районна ГО “Агенція регіонального розвитку Турківщини” стала переможцем у конкурсі проекту – Охорона культурної спадщини долини верхнього Сяну в межах міжнародного резервату біосфери „Східні Карпати”. У межах МБР „Східні Карпати” (території РЛП „Надсянський”, Бещадський парк народовий та РЛП „Долина Сяну”) по обидва боки річки Сян вздовж сучасного українсько-польського кордону протяжністю 53 км (від Ужоцького перевалу до с.Боберка) були локалізовані 7 бойківських сіл (Журавин, Дидьова, Локіть, Дзвиняч Горішній, Тернава Вижня, Тернава Нижня, Соколики), сім тисяч мешканців яких протягом 1939-1946 рр. були розкидані тогочасним радянським і польським режимами по різні боки сучасного українсько-польського кордону.

В рамках проекту планується провести інвентаризацію культурної спадщини в українській частині долини верхнього Сяну, проаналізувати наявні літературні джерела, встановити інформаційні таблиці в колишніх населених пунктах, а також спільно з польськими колегами з Бещадського парку народового опублікувати брошуру двома мовами про культурну спадщину долини верхнього Сяну в межах МРБ „Східні Карпати”.

Довідка (2014-2015рр.)

Громадська організація згідно з Рамковою угодою здійснювала внесок коштами від імені громади мікрорайону м. Турки шляхом перерахування коштів від мешканців та благодійників як внеску громади на співфінансування мікропроекту«Покращення умов надання освітніх послуг для громади м.Турки. Першочергові заходи по капітальному ремонту та енергоефективності ДНЗ №1, закупівля обладнання, навчання громади. Турківський район, Львівська область / KFW», ініційованого громадою мікрорайону №2 м.Турка, Турківського району Львівської області, маючи на це відповідні повноваження, надані Агенцією по впровадженню.

Громадська організація “АРРТ” започаткувала святкування 12 липня 2015 року першого еко-культурного фестивалю «День Дністра» у с.Вовче Турківського району Львівської області. Це був День музично-пісенного свята, поєднаного з таємницями історії, спорту, в колі чотирьох стихій природи та у незабутніх враженнях від участі у захопливих заходах фестивалю.

20 вересня 2015 р на території сіл Сянки та Яворів Турківського району пройшов Форум транскордонного співробітництва «Європейські дні добросусідства «Україна – Польща – Словаччина: Сянки-2015».

turka.net.ua

На Турківщині 9-10 липня відбудуться змагання автомобілів–позашляховиків та квадроциклів «Дністер -Трофі”.

Яскраві спортивні змагання приурочені проведенню другого «Еко-культурного фестивалю «День Дністра» у с Вовче.

Організатор змагань Львівська обласна громадська організація «Автомобільний клуб «Львів «4 на 4», ГО «Агенція регіонального розвитку Турківщини» . Трофі-рейд – це змагання з подолання бездоріжжя, звичайно на повнопривідних автомобілях (позашляховиках), квадроциклах.

Показовий виступ яких відбудеться в суботу, 09 липня 2016 року, у с Вовче на горі Каплунівка. На відміну від автогонок, у трофі-рейдах важлива не швидкість проходження маршруту – необхідно укластися в заліковий час й успішно пройти всі спецучастки, виконати завдання всіх змагальних етапів. Бездоріжжя на спецучастку може бути настільки складним, що проходження декількох кілометрів може зайняти багато часу. Проходження деяких відрізків маршруту вимагає більших можливостей техніки й високої підготовки спортсменів. Мінімальна підготовка техніки включає установку «захистів». Крім цього, на автомобіль установлюються необхідні на маршруті аксесуари: лебідки, хай-джеки, акумулятори великої потужності й т.п. Учасниками трофі-рейдів є екіпажі. Екіпаж складається із двох чоловік – пілота й штурмана.

Урочистий старт всеукраїнського трофі-рейду відбудеться в Вовче в суботу, 09 липня 2016 року, о 11 годині і стане справжнім спортивним святом і акцією з пропаганди внутрішнього туризму в Україні.

Для проведення цього дійства розробляється спеціальна траса в через гірські хребти від Турки до Лімни та з Лімни границями до Прислопа.

Організатором автомобільного свята є Львівська Обласна Громадська Організація “Автомобільний Клуб “Львів 4х4”, ”ГО « Агенція регіонального розвитку Турківщини», молодіжна ГО «ЦЕНТР ЄВРОПИ».

Хто має бажання взяти участь у змаганнях просимо зголошуватись.

Контактний телефон організаторів:

Володимир – 0676706599.

Микола – 0685296580.

Теги:  

Схожі матеріали :

Оцінка--> 
Переглядів: 691 | Додав: Admin | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім'я *:
Email:
ВВ-коди       Завантаження зображень Зp

Правила спілкування на сайті
Код *:
Якщо погано видно код безпеки , натисніть на нього. Він обновиться.