Субота, 24.02.2018 | Вітаю Вас , шановний гість | Реєстрація | ВХІД

Турка-жемчужина Карпат ** Turka-the pearl of the Carpathians         В Турці

Новини Турківщини

Головна архіву новин » Новини » 2016 » Березень » 27 » У Турківському районному центрі зайнятості проведено психологічний тренінг для демобілізованих учасників АТО
27.03.2016 (18:04)  

   У Турківському районному центрі зайнятості проведено психологічний тренінг для демобілізованих учасників АТО

24 березня 2016 року у Турківському районному центрі зайнятості проведено психологічний тренінг для демобілізованих учасників АТО. Про це інформує офіційна фейсбук-сторінка Турківського районного центру зайнятості.

Кваліфікований психолог ТзОВ «Територія бізнесу» (м.Львів) у ході спілкування із учасниками заходу розглянула способи переживання кризи, засоби відновлення власних емоційних ресурсів, душевної рівноваги та впевненості у завтрашньому дні, акцентувала увагу на усвідомленні учасниками бойових дій своїх цілей у мирному житті та на формуванні ефективного життєвого планування.

Як відомо, за результатами роботи останніх років Група компаній «Територія Бізнесу» залишається беззаперечним Лідером на ринку тренінгових навчань Західної України та вочевидь невдовзі претендуватиме на першість в Україні.

В активі Групи компаній «Територія Бізнесу» сьогодні понад 300 розроблених авторських навчальних програм і методик та більше 170 професійних тренерів та консультантів.

З початку своєї діяльності Група компаній "Територія бізнесу" зреалізувала в 272 районних центрах та 83 містах обласного підпорядкування Львівської, Волинської, Рівненської, Житомирської, Тернопільської, Хмельницької, Вінницької, Чернівецької, Закарпатської, Чернігівської, Полтавської, Харківської, Луганської, Донецької, Дніпропетровської, Запорізької, Миколаївської та Одеської областей, а також у місті Києві більше 33.430 тренінгових навчань, 770 консалтингових проектів та 179 проектних публічних заходів, в яких взяли участь більше 560 тисяч учасників.

Теги:  

Схожі матеріали :

Оцінка--> 
Категорія: Новини | Переглядів: 519 | Додав: Today | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім'я *:
Email:
ВВ-коди       Завантаження зображень Зp

Правила спілкування на сайті
Код *:
Якщо погано видно код безпеки , натисніть на нього. Він обновиться.