Четвер, 22.03.2018 | Вітаю Вас , шановний гість | Реєстрація | ВХІД

Турка-жемчужина Карпат ** Turka-the pearl of the Carpathians         В Турці

Новини Турківщини

Головна архіву новин » Новини » 2016 » Березень » 27 » У Турківському районному центрі соціальних служб провели круглий стіл із сім'ями, які потрапили в складні життєві обставини
27.03.2016 (19:12)  

   У Турківському районному центрі соціальних служб провели круглий стіл із сім'ями, які потрапили в складні життєві обставини

24 березня 2016 року Турківським районним центром соціальних служб проведено круглий стіл із сім'ями, які потрапили в складні життєві обставини та перебувають на обліку в Центрі на тему "Негативний вплив алкоголізму на виховання дитини в сім'ї".

Про це повідомляє офіційна сторінка Центру у соціальній мережі Фейсбук.

В проведенні круглого столу взяли участь заступник начальника УСЗН - начальник відділу фінансово-господарського забезпечення та кадрової роботи - Кожан Іванна Ільківна, начальник відділу з профілактики служби у справах дітей Турківської РДА - Сливар Надія Федорівна, начальник відділу соціальної роботи Турківського РЦСССДМ - Павлик Марія Миколаївна та фахівці із соціальної роботи Центру.

Під час заходу з учасниками було проведено бесіду щодо шкідливого впливу алкоголізму на сімейні стосунки, в тому числі на виховання та відносини між батьками та дітьми. Сімейне щастя може в одну мить кудись зникнути, розчинитися в минулому якщо один із членів сім'ї (або й всі дорослі в сім'ї) починають зловживати алкоголем.

Найчастіше руйнуються відносини нерозумінням, відсутністю бажання створювати той затишок, ту домашню атмосферу, яка повинна панувати в повноцінній сім'ї. Зазвичай, відчуваючи дискомфорт в сімейному колі, чоловік (дружина) намагається знайти вихід з даної ситуації, але по своїй слабкості потрапляє в полон до «зеленого змія».

Звичайно ж, обстановка всередині сім'ї від цього тільки посилюється, дедалі частіше виникають скандали, все частіше нависає загроза кінця усіляких відносин.

В таких випадках важливо не залишатись зі своїми проблемами на одинці, адже від від цього страждають не лише дорослі, а й діти. В ранньому віці у них формується своє бачення про сімейні стосунки та побудову сім'ї на почуттях взаємної любові та поваги, взаємодопомоги і підтримки.

Після проведення заходу, учасники отримали гуманітарну допомогу.

Теги:  

Схожі матеріали :

Оцінка--> 
Категорія: Новини | Переглядів: 530 | Додав: Today | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім'я *:
Email:
ВВ-коди       Завантаження зображень Зp

Правила спілкування на сайті
Код *:
Якщо погано видно код безпеки , натисніть на нього. Він обновиться.