Неділя, 20.08.2017 | Вітаю Вас , шановний гість | Реєстрація | ВХІД

Турка-жемчужина Карпат ** Turka-the pearl of the Carpathians         В Турці

Новини Турківщини

Головна архіву новин » » 2016 » Березень » 29 » Міська рада відкрита до діалогу з усіма жителями міста.
29.03.2016 (22:30)

   Міська рада відкрита до діалогу з усіма жителями міста.

25 березня 2016 року у районному часописі «Бойківщина» була опублікована стаття «Влада має чути громаду й не ігнорувати», підписана ініціативною групою ГО «Учасники АТО Турківщини», ГО «Самооборона Турківщини», ГО «Народна гвардія». В статті є конкретні звинувачення в бік міської ради, тому спробую відповісти по кожному з них.

В першу чергу, організаторів зустрічі обурило, що не було представників міської ради на зборах, «хоча про цей захід було повідомлено заздалегідь». Повідомлення про захід було надруковано в газеті в п’ятницю 18 березня, тобто за два дні до зустрічі. У всіх керівників даних ГО є мій номер телефону, але ніхто не подзвонив, не повідомив про збори, не узгодив, чи є можливість бути присутнім на них. До речі, ніхто не повідомив і керівника ГО «Майдан Турківщини» Руслана Шияна.

Коли «Майдан Турківщини» організовував такі збори, були попередні зустрічі з керівниками району, їх просили призначити день, коли вони можуть бути присутніми, узгоджували коло питань, які цікавлять громадськість і попереджували за кілька тижнів.

До речі, Руслан Шиян повідомив, що був присутній на зборах, але коли спробував дати пояснення відносно аптек для обслуговування пільгових категорій населення, про що саме йшла мова на зборах, його у грубій формі перебили: «Закрий рот. Тобі ніхто не давав право говорити». Після цього Руслан залишив збори. Напевно не кожному сподобаються такі умови об’єднання.

В п’ятницю і суботу ми були зайняті підготовкою і проведенням першого Відкритого чемпіонату Турки із Силового удару, який пройшов на високому рівні. В неділю я поїхав до Києва, тому що в понеділок і вівторок були призначені зустрічі із керівниками департаментів Міністерства економіки і торгівлі, та Міністерства регіонального розвитку. Відповідно, я не міг бути присутнім на недільних зборах. Але питання я би поставив іншим чином. Люди, які організовували ці збори, мали би розуміти, що повідомлення за два дні до зборів через газету, а потім звинувачення в ігноруванні заходу – це елементарна неповага до людей, які представляють районну і міську владу (Володимира Лозюка також ніхто не повідомив) і виглядає все це, вибачте за слово, досить провокативно.

Стосовно тих питань, які обговорювалися на зборах. Перше питання – відкриття аптек для обслуговування пільгових категорій населення. Міська рада не відкриває аптеки, а лише надає приміщення. Ми вже повідомляли про те, хто виграв конкурс на відкриття таких аптек і термін дії відповідних договорів. Ці питання на постійному контролі, заслуховувалися на засіданні виконкому міської ради від 28.01.2016 року і озвучувався стан справ на сесії міської ради. Обидва підприємці, які виграли конкурс на приміщення аптек ( Лемець А.В. і Бенкеч Г.М.) запевнили, що аптеки будуть відкриті. Відповідальність за відкриття аптек повною мірою лягає на цих підприємців. Ліцензія на торгівлю наркотичними речовинами видається не підприємцю, а на саме приміщення, яке має відповідати всім нормам. Вироблення такої ліцензії триває близько пів року. Тобто аптеки зможуть функціонувати лише в кінці 2016 року, або на початку 2017 року. Цю інформацію я двічі озвучував на нараді у голови Турківської РДА Лабецького О.М. (він міг озвучити її присутнім). Цю інформацію я озвучував голові ГО «Народна гвардія» Миколі Коноваленку. Цю інформацію я озвучив Михайлу Цуняку і групі афганців, які приходили до мене особисто. Їх цікавило також питання стосовно взяття на баланс міської ради пам’ятника воїнам – афганцям. Я пообіцяв їм, що особисто ініціюю повторний розгляд питання про передачу всіх пам’ятників на баланс міської ради на черговій сесії. Розгляд цього питання на комісії буде проходити в присутності їх представника. « Відповіді на питання, які їх турбують», принаймні цим представникам, були відомі.

Процитую наступне звинувачення, озвучене на зборах Михайлом Ільницьким: «На мою думку в міській раді багато політики. Було б менше політики, то відповідно було б більше економіки.» На жаль, депутати Верховної ради вирішили таким чином, що навіть на місцевих виборах депутати мусять представляти політичні партії. Під час виборів до Верховної ради партії згадують про міста і села в районах, розказують які вони хороші і забувають про свої обіцянки до наступних виборів. Після виборів, вони вимагають створення політичних груп і фракцій у місцевих радах. Я вважаю, що ми повинні вимагати від них постійної допомоги для вирішення невідкладних проблем. Коли депутати найвищого рівня допомагають залучити певні інвестиції в розвиток міста чи району, лобіюють наші проекти у міністерствах, шукають інвесторів, про це необхідно говорити. Ми за те, щоб кожна політична сила озвучувала відповідні дії народних обранців найвищого рівня, тим самим звітувала про свою допомогу низовим структурам. Інколи вирішити економічні питання без певного лобіювання «на верхах» просто неможливо. Тому на сесії міської ради ми озвучили позицію відносно цього і запропонували відкрито висвітлювати такі питання всім політичним партіям. Це той випадок, коли політика повинна працювати на економіку.

Міська рада відкрита до діалогу з усіма жителями міста. Налагоджено постійний діалог з підприємцями, які торгують на міському ринку для вирішення питання щодо облагородження міського ринку, будівництва критих павільйонів. Була проведена зустріч із підприємцями міста, де були озвучені плани міської ради щодо залучення інвестицій в місто, для врахування їх бачення з цього питання.

Реалізація будь–яких проектів є довготривалим процесом, який прописаний законом і не може бути пришвидшеним.

Вся процедура від прийняття рішення на сесії до реалізації проекту виглядає наступним чином:

1.Після прийняття сесією міської ради рішення про включення земельної ділянки несільськогосподарського призначення в перелік земельних ділянок, право оренди на які пропонується для продажу на земельних торгах, виконавчим комітетом міської ради оголошується конкурс з відбору виконавця робіт із землеустрою щодо відведення земельної ділянки. Оголошення про проведення конкурсу розміщується на офіційному сайті Держгеокадастру. Термін подачі документів на конкурс з відбору виконавця робіт із землеустрою становить 30 днів.

2. Термін виготовлення землевпорядної документації на земельну ділянку становить мінімум 60 днів. Після виготовлення землевпорядної документації оголошується конкурс з відбору організації, яка має право на проведення земельних торгів. Ця інформація також розміщується на офіційному сайті Держгеокадастру.

3. Термін подачі конкурсної документації - 30 днів з дня оголошення конкурсу. Після визначення переможця конкурсу, останній вже безпосередньо займається організацією та проведенням земельних торгів.

Всі пропозиції, надані на конкурс пройдуть громадське обговорення. В конкурсі можуть прийняти участь всі місцеві підприємці. Лише після цього можна буде дізнатися хто буде реалізовувати ті чи інші проекти. Тому всі чутки про те, що міська рада продала ринок, чи віддала землі невідомим інвесторам із Дніпропетровська, чи що місцеві бізнесмени будуть будувати музей, є просто чутками. Інвестор буде відомий тільки тоді, коли буде оголошений конкурс і визначаться його учасники. До цього часу йде тільки активний пошук потенційних інвесторів та напрямки, які їх цікавлять. Важливо, щоб це було вигідно для міста.

Інформація про роботу міської ради висвітлюється на офіційному сайті turka-mrada.gov.ua

Офіційний звіт перед громадськістю за результатами роботи за пів року запланований на 15 травня цього року.

Міський голова Геннадій Когут

Турківська міська рада


Довідка

18.03.16 Володимир Хомин опублікував на нашому сайті оголошення про проведення зборів громадськості в публікації "Громада хоче почути владу!!!!"

20.03.16 Володимир Хомин опублікував на нашому сайті інформацію про громадські збори ініційовані активними громадськими організаціями Турківського району , які відбулися 20 березня, в культурному центрі м. Турка в публікації "Пройшли громадські збори..."

Теги:  

Схожі матеріали :

Оцінка--> 
Переглядів: 575 | Додав: Admin | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 7
1
7 Admin   (30.03.2016 14:16)

0
5 Жюльку на кол!   (30.03.2016 13:55)
Йулю в Качанівську колонію, а не на премьера! Молодець Ірина Суслова, що рятує коаліцію та країну від пришестя популістів Матьківщини!!!

0
4 Оксана   (30.03.2016 13:14)
Суслова - вже в БПП

0
3 Оксана   (30.03.2016 13:13)
Ірина Суслова22 хв. ·  У вирії жорсткої політичної боротьби ми забуваємо, що руйнуємо єдність країни. Для багатьох політиків власні амбіції стали важливішими за майбутнє держави. Потрібно припинити взаємоборювання і шукати шляхи об’єднання. У найкритичніші моменти нашої історії тільки в єдності вдавалося перемогти ворога. Саме це запорукою перемоги Революції гідності. Тоді мільйони нас, Українців, усвідомили, що ми маємо силу волі, аби захищати державу, своїх рідних та гідне життя. Ми маємо довести самим собі, усьому світові, що ми й зараз готові гідно пройти крізь усі випробування. 

Розумію усю складність ситуації, у якій зараз опинилася держава через непомірні амбіції політиків. Переконана, що легкого виходу із теперішньої кризи уже немає. Це потрібно визнати та діяти! Переможе або здоровий глузд, або примітивний популізм. Захопившись політичними баталіями, багато хто забуває про зовнішню безпеку України, про завтрашній день. А саме це зараз, на мою думку, є найголовнішим. Політичні торги рано чи пізно закінчаться, тільки що на виході отримають громадяни та держава? 

Тому, після довгих роздумів, прийняла рішення вступити у президентську фракцію партії «Блок Петра Порошенка». Рішення далося мені дуже не просто, бо усвідомлюю усі можливі політичні ризики. Проте, не бачу іншого шляху, окрім як об’єднання навколо Головнокомандуючого держави у критичні для історії часи. Тільки в єдності вбачаю шлях виходу із політичної кризи та зміцнення безпеки держави. 

Розраховую на Ваше розуміння та підтримку. Буду вдячна за Вашу чесну та відкриту позицію. Ми, Українці, неодмінно переможемо, бо будемо єдиними!

0
6 Admin   (30.03.2016 14:05)
Дайте посилання на оригінальне відео

0
2 Оксана   (30.03.2016 13:08)
К... маріонетка Л...ха і Су...ї

0
1 Марія   (30.03.2016 12:30)
Шановний пане Геннадію, те що ваші вороги плюють Вам в спину означає що ви все ще попереду них! Тому не варто витрачати свій час на цих нездар, бо громада знає їм ціну та довірила Вам наше найкраще місто і ми задоволені Вашою роботою! Бо за цими нездарами стоїть кілька бандитів, які відправляли тітушок( тих хто тепер кричать, що вони майданівці) на Майдан, аби ті там пянствували та морально розкладали учасників Революції. Може хтось ,з цих так званих атошників похвалиться своїми"бойовими" подвигами, такими як наприклад у Вас, коли Ви гнали ОПЛОТ по вулицях Києва, чи брали штурмом Грушевського?Тому бажаю Вам всього найкращого, сил та натхнення у відбудові Європейської Турки!!! Слава Героям!


УВАГА ! 3 1 квітня 2017р вводиться премодерація коментарів неавторизованих відвідувачів. Ваш коментар буде опублікований після схвалення модератором ! Деталі читайте тут...

Им'я *:
Email:
ВВ-коди       Завантаження зображень Зp

Правила спілкування на сайті
Код *: Якщо погано видно код безпеки , натисніть на нього. Він обновиться.