Четвер, 22.03.2018 | Вітаю Вас , шановний гість | Реєстрація | ВХІД

Турка-жемчужина Карпат ** Turka-the pearl of the Carpathians         В Турці

Новини Турківщини

Головна архіву новин » » 2016 » Квітень » 5 » В Турці відбулися другі збори громадськості.
05.04.2016 (19:35)

   В Турці відбулися другі збори громадськості.

Сьгодні, 3 квітня в сесійному залі Районної ради відбулися другі збори громадськості. На зборах , ініційованих ГО «Учасники АТО Турківщини», ГО «Самооборона Турківщини», ГО «Народна гвардія» були присутні Голова районної ради В.О.Лозюк , Голова міської ради Г.Й.Когут , представники ГО "Майдан Турківщини"

Тут могла би бути інформація про діалог влади з громадськістю.
Але , як виявилося , нікому це не цікаво.
Шкода :(
Теги:  

Схожі матеріали :

Оцінка--> 
Переглядів: 769 | Додав: Admin | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 16
0
16 Admin   (06.04.2016 18:08)
п.Віктор ! З Вашого допису №9 видно , що Ви правильно розумієте сучасне негативне значення слова "борзописець" навіть якщо , на Вашу думку , таке розуміння є результатом "історичного невігластва" , навіть не зважаючи на етимологію цього слова. Ніхто не зможе вгадати яким буде значення цього слова , скажімо , через 300 років.

Погодьтеся , сучасна людина для означення стенографіста ніколи не застосує слово борзописець. Сьогодні його застосовують лише в негативному значенні. Інакше , щоразу в контексті необхідно було би давати роз'яснення та посилатися на словник , як Ви це зробили в своєму дописі №15. Погодьтеся , це не зовсім зручно , тому так ніхто не робить.

Ніяким чином не намагаюся Вас поучати як писати дописи. Ви дивовижно витончено вмієте виражати свої думки та ділитися ними.

Щоб бути зрозумілим для всіх , я , зазвичай , уникаю застосування двозначних слів в своїх дописах. Хіба що ... для провокації smile

Цитата Victor
Давайте, все-таки,....під борзописцем розуміти непрофесіонала.


Гадаю , ми з Вами тут ще можемо домовитися...

Але , як переконати 42 млн українців розуміти значення слова борзописець саме так ? Не знаю... smile

0
15 Victor   (06.04.2016 08:16)
«Пардон… п.Віктор… Можете вважати мене «історичним невігласом», але це саме так».

Пардон… п.Василь. Ось церковно-слов’янський словник. Слово «борзий», означає скорий, швидкий, бадьорий, готовий. «Борзість єства» – природна гострота. «Борзоходець» - скороход. Значить «борзописець» – скорописець. Це буквальне тлумачення слова без всяких філософсько-алегоричних навантажень. Давайте, все-таки, повертатися до своїх історичних джерел і не називати погану людину редискою, а під борзописцем розуміти непрофесіонала.

Церковно-слов’янські словники тут:http://www.orthodic.org/

http://azbyka.ru/otechni....ar.html

0
12 Admin   (05.04.2016 18:52)
Судячи з опублікованого фото , на цих зборах громадськості зібралися серйозні люди. З цього можна припустити , що там велися серйозні розмови. Але , на жаль , організатори зовсім не подбали про інформаційне забезпечення цього заходу.
Що ж це за "збори громадськості" коли громадськість про них нічого не знає ?


В повідомленні про проведення попередніх зборів (газета "Бойківщина" №13,2016 ст2) в кінці статті було однозначно написано :
"Про дату та місце проведення наступних зборів буде повідомлено пізніше. Закликаємо всіх небайдужих мешканців Турківського району долучатись до нашої ініціативи."

Закликали, закликали... і навіть забули покликати smile
А тепер ще й відмовляються розказати про що , власне , йшлося на зборах.
Така кулуарність , на мою думку , породжує всякі плітки , які зовсім не потрібні шанованим на Турківщині громадським організаціям, які неодноразово клялися у своїй відкритості та закликали до неї інших.

п. wolodia ! Ви намагаєтеся тут спростувати якісь чутки, розмахуєте наявним у Вас відеозаписом, посилаєтеся на нього і водночас відмовляєтеся його опублікувати. Це якось нелогічно.
Якщо Вам не подобається сайт "Турка-перлина Карпат" , опублікуйте його на іншому ресурсі.
Свідомо чи не свідомо, але через маніпуляції навколо відеозапису, Ви стаєте генератором чуток в громаді.
("якщо щось приховують, значить є що приховувати")

0
13 wolodia   (05.04.2016 20:45)
Чого ви зациклились на відеозапису , якщо організатори зборів не хочуть нічого писати.А генератором чуток у вас на сайті є можливість любого аноніма писати в коментарях що завгодно,знаючи.що йому за це нічого не буде. Я,як автор відео, не маю бажання його десь публіквати ,воно нецікаве для  глядача. Ви закликаєте до відкритості то відкрийте справжні імена анонімних дописувачів,або забороніть їм коментарі.

0
14 Admin   (05.04.2016 20:52)
Не хочете ? Не треба... Ваша позиція зрозуміла : "...організатори зборів не хочуть нічого писати "
http://turka-ua.net/news/2016-03-06-2758/

Звичайно ж... винна невістка smile ( в даному випадку - аноніми ) biggrin biggrin biggrin

0
9 Victor   (05.04.2016 06:56)
«…зневажливо обізвали «писаками»».

П.Василію, виділіть, будь ласка, в моєму коментарі слово «писака», а особливо покажіть градус зневажливості. Тут написано «борзописець», – це людина, котра швидко пише, «борзо». Раніше це були стенографи, мистецтво записування яких полягало в тому, що вони для запису інформації використовували спеціальні знаки, а тому писали з такою швидкістю, як швидко могла говорити людина. Те, що з часом терміну «борзописець» надали негативного забарвлення, результат історичного невігластва. Я використовував цей термін в його первинно-історичному значенні.

Щодо «писак». Це люди, котрі подають дрібну інформацію відповідно до свого інтелектуального розвитку, наприклад: «Якось Хрущова запросили відвідати передову свиноферму. Фотожурналісти з цього приводу і статтю написали, і світлини зробили. І ось в редакції газети «Правда» обговорюють текст підпису під світлиною, яку потрібно розмістити на першій сторінці. «Товариш Хрущов серед свиней» – не підходить. «Свині довкола товариша Хрущова» – не підходить. Вибрали третій варіант, кінцевий: «Третій зліва – товариш Хрущов»».

0
11 Admin   (05.04.2016 17:18)
Пардон... п.Віктор
Ви назвали цих людей не менш зневажливим сьогодні словом «борзописець». Можете вважати мене "історичним невігласом" , але це саме так sad

0
8 patriot   (04.04.2016 21:12)
Шиян сказав АТОшнику Миколі Коноваленка "ти без мозгів", а само продвинута організація Майдан Турківщини обізвало хлопців збіговиськом. Чому хтось може називати неодноразово нормальних людей беззмозглими, ущербними, психами, збіговиськом?!

0
10 wolodia   (05.04.2016 10:01)
Шановний ,,patriot" звідки вам відомо ,що сказав Шиян Коноваленкові в особистій розмові,я думаю вони між собою розберуться.І не треба обливати брудом Майдан Турківщини,бо ніхто не називав збори збіговиськом і.т.д. Назватись patriotom може кожен,а ви напишіть своє справжнє ім'я і тоді говоріть. В мене є повний відеозапис зборів, публікувати його на сайті я не збираюсь-кому потрібно можете звертатись до мене . При бажанні я міг би з нього зробити такий монтаж, що patriotam мало б не показалось. Але навіщо підливати масло у вогонь.

0
7 Admin   (04.04.2016 18:25)
Цитата Viktor
Як зазначив Натан Майєр Ротшильд: «Хто володіє інформацією, той володіє світом»

Ось Ви , п.Віктор, привели відому цитату. І в той же час ,тих людей , які хочуть дати Вам цю інформацію , зневажливо обізвали "писаками".

Хіба не "писаки" проводять резонансні журналістські розслідування ?
Хіба не "писаки" не дають спати владі та бюрократії ?
Хіба не "писаки" намагаються озброїти Вас правдивою інформацією ?
Хіба не "писак" з давніх давен називають "четвертою владою" ?

Неодноразово звертався до турківчан з проханням написати кілька речень про ту чи іншу подію на Турківщині. Адже в громаді постійно відбуваються якісь події.
Відповідь приблизно однакова: "Пішли вони ... лісом ... Щось не те напишеш - клопоту не обберешся "

А Ви кажете: "Де є кілька речень і світлин? "... !? sad

0
5 wolodia   (04.04.2016 15:09)
Хто з них пішов бухати? Слабо ,,народному прокурору" і іншим писакам написати своє справжнє ім'я.  


0
4 НАРОДНИЙ ПРОКУРОР   (04.04.2016 10:20)
А про що там писати? Зібралося трохи більше десяти осіб, можна поіменно перерахувати. Поговорили про все, та ні про що конкретно...Потім пішли до Мамчука бухати...

0
3 turkadmitrо   (04.04.2016 09:42)
Як на мою думку, НЕ ВІДЕО БОЯТЬСЯ ПИСАКИ! ПРОСТО ПИСАТИ НІЧОГО!!!!

0
2 wolodia   (04.04.2016 09:10)
Писаки не хочуть писати ,бо велась повна відеозйомка зборів....

0
6 Admin   (04.04.2016 18:00)
Казали мені, що Ви вели відеозйомку.
Викладайте...

1
1 Victor   (04.04.2016 07:26)
Хто ініціює збори, повинен мати і борзописця, котрий буде висвітлювати теми, події й т.д.. Якщо такої людини немає, то ніхто з громадськості і не довідається про тему зустрічі. А хто там був – перекрутять на свій лад. Потім в громаді доповнять тим, що кожен «виссе» з пальця і замість позитиву отримають негатив. Кожна громадська зустріч, діяльність й т.д., повинна бути зафіксована на папері і на світлинах, аби убезпечити себе від всяких домислів. Чого люди збиралися в сесійні залі? – пили, їли, нюхали траву… Говорили: про що говорили? – організовували переворот, домовлялися про грабунки чи вирішували проблеми району… Поїхали в ліс: чого поїхали? – рубати, пити, організовувати оргії…, чи садити ліс. Все повинно бути висвітлене і показане як життя громади. За цією інформацію можна визначати: громада живе цікавим динамічним життям, чи вона просто деградує.

Ось влаштували свято птахів: є кілька речень і світлин. А ось поїхали садити ліс: є кілька речень і світлин.

Ось почистили ставки: де є кілька речень і світлин?
Садили ліс на Слободі: де є кілька речень і світлин?

Як зазначив Натан Майєр Ротшильд: «Хто володіє інформацією, той володіє світом». Тобто, хто володіє цінними знаннями, той приходить до успіху і до успіху веде громаду, громадське об’єднання чи державу. Не дав інформацію, спотворив – загубив себе і загальну справу, бо дав можливість говорити про тебе іншим те, що вони виссуть з пальця, а не те, що ти думав і робив.

Ім'я *:
Email:
ВВ-коди       Завантаження зображень Зp

Правила спілкування на сайті
Код *:
Якщо погано видно код безпеки , натисніть на нього. Він обновиться.