Середа, 21.03.2018 | Вітаю Вас , шановний гість | Реєстрація | ВХІД

Турка-жемчужина Карпат ** Turka-the pearl of the Carpathians         В Турці

Новини Турківщини

Головна архіву новин » Новини » 2016 » Квітень » 5 » Львівська «Батьківщина» вимагає надати звіт про ремонт доріг за рахунок «митних коштів»
05.04.2016 (07:14)  

   Львівська «Батьківщина» вимагає надати звіт про ремонт доріг за рахунок «митних коштів»

Фракція ВО «Батьківщина» у Львівській облраді вимагає звіту про ремонт доріг за рахунок перевиконання митних надходжень.

З таким зверненням 29 березня виступив депутат від ВО «Батьківщина» Степан Рак.

Про це повідомляє прес-служба Львівської обласної партійної організації.

«Львівщина – одна з чотирьох областей, де з вересня 2015 року діє експеримент з ремонту доріг за рахунок перевиконання плану митних надходжень. Минулого року з цього джерела надійшло 312,3 млн грн. Станом на лютий 2016 року завдяки перевиконанню плану бюджет Львівщини додатково поповнився на 96,7 млн грн», – зазначив Степан Рак.

У своєму зверненні він вимагає повного звіту про кошти, які отримала область у рамках експерименту: скільки коштів було спрямовано на ремонт доріг, хто став переможцем тендерів на виконання робіт та хто брав у них участь, які саме дорожні покриття відремонтовано?

Нагадаємо, експеримент запроваджено в чотирьох областях – Одеській, Волинській, Львівській і Чернівецькій, а також у Києві. Суть експерименту полягає у спрямуванні 50 відсотків суми від перевиконання надходжень з митних платежів до спеціальних фондів для ремонту доріг у регіоні.

"Батьківщина"

Теги:  

Схожі матеріали :

Оцінка--> 
Категорія: Новини | Переглядів: 429 | Додав: Today | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім'я *:
Email:
ВВ-коди       Завантаження зображень Зp

Правила спілкування на сайті
Код *:
Якщо погано видно код безпеки , натисніть на нього. Він обновиться.