П'ятниця, 23.03.2018 | Вітаю Вас , шановний гість | Реєстрація | ВХІД

Турка-жемчужина Карпат ** Turka-the pearl of the Carpathians         В Турці

Новини Турківщини

Головна архіву новин » Новини » 2016 » Квітень » 7 » Турківська "Батьківщина" взяла участь у обласній партійній конференції
07.04.2016 (07:03)  

   Турківська "Батьківщина" взяла участь у обласній партійній конференції

5 квітня у Львові відбулася ХVIII виборна конференція Львівської обласної партійної організації "Вcеукраїнське об'єднання "Батьківщина", на якій головою обласної парторганізації одноголосно обрали Михайла Цимбалюка.

На конференції також була присутня єдиний та незмінний лідер політичної партії Юлія Володимирівна Тимошенко.

Про це інформує прес-служба Турківської районної партійної організації "ВО "Батьківщина".

"Турківську делегацію представляли голова районної партійної організації та керівник фракції "ВО "Батьківщина" у Турківській районній раді Мирослава Павлик, заступник голови районної організації Василь Чорний, депутат Львівської обласної ради від Турківського району, член фракції "ВО "Батьківщина" у Львівській обласні раді професор Ігор Комарницький, депутат Турківської міської ради Лілія Писанчин, депутат Турківської районної ради Роман Богайчик та інші делегати", - йдеться в офіційному прес-релізі районного осередку партії.

У заході також взяли участь народні депутати від «ВО «Батьківщина» Іван Кириленко, Іван Крулько та Олена Кондратюк.

Варто зазначити, що "батьківщинівці" Турківщини звернулися до Юлії Володимирівни Тимошенко та присутніх народних депутатів від "ВО "Батьківщина" із заявою, в якій висловили прохання зробити все можливе для того аби зберегти рідний Турківський район як окрему адміністративно-територіальну одиницю та не допустити його ліквідації після чергових так званих реформ влади.

Як зазначає прес-служба, в конференції взяли участь 217 делегатів. Партійці також обрали бюро, склад контрольно-ревізійної комісії та делегатів на Всеукраїнський з’їзд партії.

Турківська районна партійна організація "ВО "Батьківщина", на відміну від багатьох інших місцевих політичних проектів, які оживають лише перед кожними новими виборами, гордиться власною багаторічною історією та міцною і щирою згуртованістю своїх партійців, наголошують у повідомленні.

Нагадаємо, що з грудня 2015 року Михайло Цимбалюк виконував обов’язки голови обласної партійної організації. Новообраний голова подякував за довіру команді «Батьківщини» Львівщини.

Більше фото з конференції можна переглянути, уподобавши офіційну сторінку Турківського районного осередку партії.

Як відомо, раніше представники турківської "Батьківщини" взяли участь у регіональних зборах (фотозвіт) депутатів місцевих рад, що проходили на стадіоні "Арена Львів".

Крім того, у грудні минулого року турківські "батьківщинівці" були делегатами на Всеукраїнському з'їзді (фотозвіт) депутатів місцевих рад від "ВО "Батьківщина" у місті Києві.

1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
Example Frame
Теги:  

Схожі матеріали :

Оцінка--> 
Категорія: Новини | Переглядів: 554 | Додав: Today | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 2
0
2 Жителька Борині   (10.04.2016 11:41)
За наші, кожен пацієнт в лікарні дає хабар лікарьові а той дає головному а той дає голові районної ради від Батьківщини. Кажна бабця останні кровні віддає а вни піаряться

0
1 НАРОДНИЙ ПРОКУРОР   (07.04.2016 12:19)
МАЦЬківщина вже готується до виборів, зїзди, дешевий популізм (район, їм ось виявився потрібний став) та розкрадання бюджету! А за чиї грошики цікаво недо....ані в Київ їздили, чи не за наші з Вами?

Ім'я *:
Email:
ВВ-коди       Завантаження зображень Зp

Правила спілкування на сайті
Код *:
Якщо погано видно код безпеки , натисніть на нього. Він обновиться.