Субота, 24.03.2018 | Вітаю Вас , шановний гість | Реєстрація | ВХІД

Турка-жемчужина Карпат ** Turka-the pearl of the Carpathians         В Турці

Новини Турківщини

Головна архіву новин » » 2016 » Квітень » 7 » ВАГОМИЙ ЗДОБУТОК НАШИХ ДЕПУТАТІВ
07.04.2016 (11:35)

   ВАГОМИЙ ЗДОБУТОК НАШИХ ДЕПУТАТІВ

Останнім часом у Львівській обласній раді тривали жваві обговорення щодо розподілу коштів на фінансування будівництва об’єктів соціально-культурної сфери Львівщини. Мова йшла про видатки державного фонду регіонального розвитку та ті, що виділяють з обласного бюджету. Зрозуміло, що жителям нашого району цікаво, що перепало Турківщині. Саме з цим запитанням ми звернулися до депутата Львівської обласної ради (до речі, уже четвертого скликання) Михайла Дзюдзя:

- Цьогоріч у процесі розподілу коштів ми мали досить непрості дискусії, які, як на мене, увінчалися непоганим результатом. Із 220 тис. грн., виділених фондом регіонального розвитку, завдяки активній позиції моїх колег-депутатів - Михайла Ільницького та Ігоря Комарницького, райдержадміністрації та районної ради, нам вдалося залучити 12 млн. грн. Зокрема 8 млн. грн. буде скеровано на будівництво школи в с. Либохора, 4 млн. грн.- на завершення будівництва школи в с. Лосинець, яка декілька років тому була знищена пожежею.

Щодо завершення будівництва навчального закладу в с. Н. Яблунька, то ми сьогодні консолідовано працюємо над цією проблемою й сподіваємося, що нам таки вдасться пролобіювати фінансування, щоб уже у вересні діти змогли перейти у нове приміщення.

Доброю новиною для нашого району є й те, що, згідно прийнятої програми Львівською обласною радою «Охорона і збереження музейної спадщини Львівської області на 2016-20І8рр.», виділено 100 тис. грн. на виготовлення проектно-кошторисної документації на комплексну реставрацію дерев’яної церкви Собору Пресвятої Богородиці в с. Матків, 200 тис. грн. - на проведення ремонтних робіт частини храму, що знищений пожежею, Покрови Пресвятої Богородиці в с. Лопушанка, 570 тис. грн. - на реставрацію церкви - пам’ятки архітектури Св. Михаїла в с. Ісаї. До речі, по 1,5 млн. грн., буде виділено для цього храму в наступних етапах - 2017-2018 рр.

Розповів Михайло Семенович і про те, що для Турківщини виділено майже 6 млн. грн. на ремонт комунальних доріг, зокрема Бориня - Боберка та Турка - Лопушанка. А в даний час триває активна робота щодо лобіювання мікропроектів, яких в обласну раду подано близько 1.5 тисячі. Хоча коштів виділено лише 35 млн. грн. Але, віриться, що нашим трьом активним депутатам таки вдасться максимально відстояти пропозиції від Турківщини й забезпечити їх фінансування.

Василь ВАСИЛЬКІВ.

Газета "Бойківщина" №14,2016

Теги:  

Схожі матеріали :

Оцінка--> 
Переглядів: 440 | Додав: Admin | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 1
0
1 Бойко   (07.04.2016 16:08)
регіонал перефарбований...

Ім'я *:
Email:
ВВ-коди       Завантаження зображень Зp

Правила спілкування на сайті
Код *:
Якщо погано видно код безпеки , натисніть на нього. Він обновиться.