Неділя, 21.01.2018 | Вітаю Вас , шановний гість | Реєстрація | ВХІД

Турка-жемчужина Карпат ** Turka-the pearl of the Carpathians         В Турці

Новини Турківщини

Головна архіву новин » » 2016 » Квітень » 7 » КРАДІЇ ЛІСУ НЕХАЙ НАЧУВАЮТЬСЯ
07.04.2016 (11:41)  

   КРАДІЇ ЛІСУ НЕХАЙ НАЧУВАЮТЬСЯ

Нещодавно рейдова бригада ДП «Боринське лісове господарство» виявила й затримала чергових крадіїв лісу. Зокрема жителя с. В. Яблунька Михайла Топольницького, 1979 р. який разом зі своїм батьком Михайлом Валерійовичем в Яблунському лісництві скоїв незаконну порубку чотирьох сироростучих дерев, чим заподіяно збитків лісовому господарству на суму 47673, 00 грн. Дане лісопорушення вчинено в регіональному ландшафтному парку «Надсянський».

Другим лісопорушником також виявився житель с. В. Яблунька Нестор Шикітка, 1979 р.н. У цьому ж таки лісництві він скоїв незаконну порубку 8 сироростучих дерев і одного сухостійного. У результаті заподіяно збитків на суму 4668,74 грн. Дане лісопорушення також було вчинено в регіональному ландшафтному парку «Надсянський».

А ось житель с. Карпатське Юрій Юрочко, 1948 р.н., скоїв незаконну порубку двох сироростучих дерев, діаметром І4 см та 15 см, залишивши пень, висотою метр, в Либохірському лісництві. Сума збитків становить 523, 79 грн. Дане лісопорушення вчинено в зоологічному заказнику місцевого значення «Либохірський».

..

Хочемо нагадти всім охочим до самовільних рубок, що працівники лісової охорони й надалі активно працюватимуть над виявленням подібних випадків.

Прес-служба ДП «Боринське лісове господарство».

Газета "Бойківщина" №14,2016

Теги:  вирубка лісу

Схожі матеріали :

Оцінка--> 
Переглядів: 626 | Додав: Admin | Теги: вирубка лісу | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 3
0
3 Victor   (15.04.2016 06:31)
У народі кажуть: «Чому бідний?, – бо дурний. Чому дурний?, – бо бідний». Від великої бідноти, хлоп на виборах за кавалок ковбаси, продав свою владу й волю злодію пану. Пан краде по закону, а хлопа взяв у лещата. З кожними виборами він буде робити оберт гвинта вправо, щоб хлоп у лещатах дихав все скромніше і так само жив. Дурний хлоп повинен боятися зайти в ліс за патиком, бо там на нього чатуватимуть панські гайдуки. Він буде їсти з дітьми хліб печалі – пісний хліб і пити тісну воду – воду не розбавлену вином. Це буде тривати до тих пір, поки він не почне думати перед тим, як впхати своє життя і життя своїх дітей в зуби пана.

А тепер увага! П. Топольницький зрізав дерево в регіональному ландшафтному парку «Надсянський», а п. Юрочко зрізав дерево в зоологічному заказнику місцевого значення «Либохірський». Це все рівно, що житель Турки зрізав би дерево в центрі міста, як Дерсу Узала. Таке право мав лишень п. Губар, якому на капелюх всралася ворона і він вирізав каштани в місті, або інший начальник, котрий вирізав акацієвий парк, бо потрібно було встановити дошку пошани «героїв» праці. Хлоп і пан – це не одне і те саме, бо один простий смертний, тоді як інший – земний бог. Добре читайте Конституцію. Там не знайдете жодного закону про покарання бога, котрий розвалює державу. Навпаки: за розвал він, як екс-бог, отримує порядну пенсію, має слуг, транспорт, пільги, райське житло, медобслуговування і т.д.., а хлоп – єдине джерело влади в державі, має злидні, воші, сухарі, хвороби і покарання. За що?! За те, що він дурний.

До речі – дурному хлопу надбати мудрість дуже важко, особливо тоді, коли дурість стала способом життя, яке передається з покоління в покоління як якийсь зразок, достойний наслідування. Це ознака боягузтва. Страх стати вільним. А хто тут проклятий – судіть самі.

0
2 Гість   (14.04.2016 14:41)
Быдного хлопа, що може на хліб не має, злвили  і злодієм назвали, а того  хто вагонами краде в пошані тримають!!!! Позор тим лісникам, а ще більший позор тим хто цю статтю друкував!!! Боягузи прокляті!!!

0
1 Yarosh   (08.04.2016 16:10)
Цікаво коли почнуть публікувати прізвища справжніх злодіїв в погонах!

Им'я *:
Email:
ВВ-коди       Завантаження зображень Зp

Правила спілкування на сайті
Код *: Якщо погано видно код безпеки , натисніть на нього. Він обновиться.