П'ятниця, 23.03.2018 | Вітаю Вас , шановний гість | Реєстрація | ВХІД

Турка-жемчужина Карпат ** Turka-the pearl of the Carpathians         В Турці

Новини Турківщини

Головна архіву новин » » 2016 » Квітень » 7 » Проведено спільне засідання Громадської ради при райдержадміністрації та Координаційного центру надання допомоги учасникам АТО та членам їх
07.04.2016 (14:35)

   Проведено спільне засідання Громадської ради при райдержадміністрації та Координаційного центру надання допомоги учасникам АТО та членам їх

6 квітня, під керівництвом голови райдержадміністрації Олександра Лабецького проведено спільне засідання Громадської ради при райдержадміністрації та Координаційного центру надання допомоги учасникам АТО та членам їх сімей. На засідання запрошені члени громадської ради, члени Координаційного центру надання допомоги учасникам АТО та членам їх сімей, окремі керівники відділів та управлінь районної державної адміністрації та окремих територіальних структурних підрозділів органів виконавчої влади.

Було порушено цілий ряд злободенних проблем, які потребують негайного вирішення. Зокрема щодо пільгового перевезення учасників АТО, забезпечення їх ліками, дровами, наведення порядку з вуличною торгівлею в м. Турка. Треба сказати, що розмова була на досить підвищених тонах, із взаємними звинуваченнями. Зрештою, як і конкретними пропозиціями щодо вирішення тієї чи іншої проблеми. Іван Круц, який нещодавно повернувся із зони АТО, закликав усіх представників громадських організацій, у тому числі керівництво району та міста, перейти від риторики від взаємопоборювання й налагодити співпраці І діяти не на підставі якихось чуток та домислів, а конкретно перевірених фактів.

Йшлося на засіданні й про те, що ще 12 лютого сесія Шандровецької сільської ради, розглянувши заяву ініціативної групи та клопотання військової частини, де служив уродженець села Василь Борута, який нещодавно загинув у зоні АТО, присвоїти Шандровецькому НВК ім’я Героя. Відповідно, встановити на фасаді навчального закладу меморіальну дошку. Голова Турківської РДА Олександр Лабецький повідомив, що з невідомих для нього причин Шандровецький сільський голова не звернувся у Турківську районну раду з відповідним клопотанням. Натомість на його ім’я надійшов лист від матері загиблого бійця Катерини Борути, яка скаржиться, що їй досі не завезено дрова, не присвоєно НВК імені його сина та не встановлено меморіальної дошки. Також він повідомив, що уже на найближчій сесії дане питання таки буде розглянуте. Скаржилася Катерина Іванівна й на те, що водії маршрутних автобусів відмовляються її, як матір загиблого учасника АТО, везти безкоштовно.

На завершення спільного засідання було вирішено у середу, 13 квітня, о 15.00 год., провести розширену зустріч учасників АТО, представників громадських організацій з керівниками району та міста й обговорити три основні питання: медичне забезпечення демобілізованих воїнів, перевезення учасників АТО та інформацію міського голови про проведену роботу. На зустріч запрошуються керівники правоохоронних органів, установ та організацій міста й району.

Турківська РДА

Теги:  

Схожі матеріали :

Оцінка--> 
Переглядів: 509 | Додав: Admin | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім'я *:
Email:
ВВ-коди       Завантаження зображень Зp

Правила спілкування на сайті
Код *:
Якщо погано видно код безпеки , натисніть на нього. Він обновиться.