Вівторок, 20.02.2018 | Вітаю Вас , шановний гість | Реєстрація | ВХІД

Турка-жемчужина Карпат ** Turka-the pearl of the Carpathians         В Турці

Новини Турківщини

Головна архіву новин » Новини » 2016 » Квітень » 10 » Дострокові парламентські вибори не несуть за собою жодних ризиків, адже вони є проявом демократії, - експерт
10.04.2016 (12:01)  

   Дострокові парламентські вибори не несуть за собою жодних ризиків, адже вони є проявом демократії, - експерт

Оголошення Президентом України дострокових парламентських виборів не несе за собою жодних ризиків, адже це і є прояв демократії. Таку позицію висловив в ефірі телеканалу «NewsOne» народний депутат Сергій Євтушок.

На його думку, за умов, коли і український народ, і громадянське суспільство, і парламент продемонстрували уряду «червону картку», коли нема довіри серед населення ні до членів уряду, ні до парламентарів, бо і одними, й іншими керують олігархи, Президент України повинен оголосити дострокові вибори до Верховної Ради.

«Проте, безумовно, не можна залишати без уваги виборче законодавство. Потрібно переходити до пропорційної виборчої системи з відкритими списками, яка не дозволить зайти у парламент олігархам через підкупи виборців та використання адміністративного ресурсу при мажоритарній системі», – пояснив народний депутат.

Крім того, Євтушок нагадав, чому «Батьківщина» прийняла рішення вийти з неефективного переговорного процесу щодо створення нової коаліції та перейти в демократичну проєвропейську опозицію.

«Природно було б утворити коаліцію, в яку б входили фракції БПП, «Народний фронт» та «Батьківщина». Особливо за умов, коли новому уряду потрібна довіра українського народу, яка сьогодні, згідно соціологічних даних, є у «Батьківщини» та Юлії Тимошенко. Було важливо, аби партнери по парламенту підтримали 5 принципових вимог нашої фракції, які реально могли б стабілізувати економіку країни. Натомість чергове підняття ціни на природній газ для населення, вважаю, є нічим іншим, як «соціальний садизм». На жаль, до нас не дослухались і відкинули всі наші ініціативи», – заявив парламентар.

Сергій Євтушок запевнив, що команда «Батьківщини» у парламенті не залишить без своєї підтримки жоден законопроект, який потрібен українському народу, проте водночас буде критикувати корупційні схеми та тіньові офшорні операції.

«Фракція «Батьківщини» підготувала законопроект про деофшоризацію, який буде внесено та зареєстровано у парламенті наступного тижня. Цей проект Закону заборонятиме виведення фінансових потоків та уникнення сплати податків олігархами», – розповів народний обранець.

Нагадаємо, 5 квітня лідер «Батьківщини» Юлія Тимошенко заявила про перехід фракції до демократичної парламентської опозиції.

«Я можу оголосити консолідоване рішення нашої політичної сили. Ми прийняли рішення, що ми виходимо з безперспективного переговорного процесу про створення нової коаліції. Ми переходимо в демократичну, проєвропейську опозицію», – сказала вона.

Джерело

Теги:  

Схожі матеріали :

Оцінка--> 
Категорія: Новини | Переглядів: 424 | Додав: Today | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 1
0
1 Victor   (10.04.2016 15:59)
«…парламентські вибори не несуть за собою жодних ризиків…».

Натовп держави в черговий раз запрошують в київський парк юрського періоду, на новий атракціон – «Весела карусель». Хто з нас не знає, що таке карусель? Це кругла платформа на якій закріплені, або підвішені сидіння, зроблені в виді конячок, автомобільчиків, різних тваринок чи транспортних засобів. Платите гроші, сідаєте і їдете по кругу. Чим більше заплатили, тим більше кругів робите. Згадали? А що таке виборча політична карусель? Це купка політичних блядей, які створили злодійську платформу з різними сидіннями. Заплативши відповідну суму, вони сідають у свої сидіння і їдуть по кругу. Зупинка платформи – це криза, тобто закінчився термін обертання. Одні бляді вилазять, а їхнє місце займає інше блядство. Трохи проїхав – звільни місце для іншого, хай і той покатається. Потім повторюється все спочатку. Це як зодіакальні сузір’я на небозводі – зодіакальний пояс, екліптика. Сьогодні ти живеш під знаком Овна, через 25-ть днів – під знаком Тельця, через 37-м днів – під знаком Близнюків і так далі. Через рік починається все спочатку. В недалекому минулому ми жили під сузір’ями Леніна, Сталіна, Хрущова, Брежнєва і т.д., тобто кремлівських старців. Потім плавно перейшли в сузір’я Кравчука. Через 957-м днів перейшли в сузір’я Кучми, в якому перебували аж 3841-н день. В сузір’ї Ющенка ми жили 1859-ть днів. У сузір’ї Януковича – 1458-м. Недовгим було перебування в сузір’ї Турчинова – 104-и дні. Зараз ми живемо в сузір’ї Порошенка. Хтось втримався на сидінні, під кимось обірвався ланцюг і його знесла відцентрова сила, а хтось пересідає в інше крісло. Одні й ті самі політичні бляді мерехтять перед очима натовпу. Сьогодні атракціон завмер – чергова криза. Народ запрошується до нових розваг-виборів. Блядство будуть міняти місцями, а народ отримає по кілограму гречки і поступово перейде в те саме життя, але вже під іншим блядським сузір’ям. Він повинен чітко знати, що нові парламентські вибори, – вибачте, блядські політичні каруселі, – «не несуть за собою жодних ризиків», оскільки ніяких змін на краще, він на собі не відчує. Над його небозводом грізно миготять ті самі блядські сузір’я, а його гречано-ковбасна екліптика в найближчі мільйон років, змінить кут нахилу лишень на 1º. Тут свої закони – це ж блядський політичний Всесвіт.

Ім'я *:
Email:
ВВ-коди       Завантаження зображень Зp

Правила спілкування на сайті
Код *:
Якщо погано видно код безпеки , натисніть на нього. Він обновиться.