Неділя, 21.01.2018 | Вітаю Вас , шановний гість | Реєстрація | ВХІД

Турка-жемчужина Карпат ** Turka-the pearl of the Carpathians         В Турці

Новини Турківщини

Головна архіву новин » Новини » 2016 » Квітень » 12 » Про свіжих тушок
12.04.2016 (10:38)  

   Про свіжих тушок

До фракції БПП увійшли ще чотири депутати. Віце-спікер Андрій Парубій оголосив що до складу фракції БПП увійшли два колишні "свободівці" – Юрій Бублик та Сергій Рудик, Андрій Немировський, який для цього вийшов з групи "Воля народу" та позафракційний депутат Сергій Міщенко.

Таким чином, БПП та Народний Фронт вирішили питання формування коаліції із 226 народних депутатів. У 2012-му році і Арсеній Яценюк, і Петро Порошенко називали таких людей ТУШКАМИ.

Тушка (лат. Tushes) — родина депутатів (disputatious vulgaris) з когорти гнучких (bezprencipus), представляє ряд винагородолюбних (babloslyubus).

Тушки поширені у Києві, зустрічаються частіше в районі Печерську, найбільша концентрація тушок зафіксована за адресою Грушевського, 5 під час весняних урядових міграцій.

Тушки відрізняються пришвидшеним метаболізмом — отримані умовні одиниці засвоюються майже миттєво, тому тушки змушені завжди триматися в тренді коаліціад та інших явищ навколишнього середовища. Через це вони можуть розвивати швидкість до 40 км на годину та підтримувати її довше ніж хвилину.

Така швидкість є необхідною умовою виживання – тушки, які добігають останніми втрачають можливість поласувати свіжими умовними одиницями і вимушені харчуватися малопоживним гривневим еквівалентом.

Хвоста в тушок немає, а більша частина заду тушки захищена підшкірними хрящами. Втікаючи від виборця, тушка може захистити себе ними — хрящева «броня» не під силу навіть пенделю лабутену, не кажучи вже про прості туфлі без підборів."

Нагадаємо, що цими днями фракція БПП включила до свого складу трьох депутатів, які були обрані по спискам "Самопомочі".

Олексій Захарченко, Фейсбук

Теги:  

Схожі матеріали :

Оцінка--> 
Категорія: Новини | Переглядів: 395 | Додав: Today | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Им'я *:
Email:
ВВ-коди       Завантаження зображень Зp

Правила спілкування на сайті
Код *: Якщо погано видно код безпеки , натисніть на нього. Він обновиться.