Субота, 24.02.2018 | Вітаю Вас , шановний гість | Реєстрація | ВХІД

Турка-жемчужина Карпат ** Turka-the pearl of the Carpathians         В Турці

Новини Турківщини

Головна архіву новин » » 2016 » Квітень » 12 » В районі проведено толоку по очищенню берегів річки Стрий біля Явірської ГЕС
12.04.2016 (18:46)

   В районі проведено толоку по очищенню берегів річки Стрий біля Явірської ГЕС

8 квітня, за ініціативи голови райдержадміністрації Олександра Лабецького в Турківському районі проведено толоку по очищенню берегів річки Стрий біля Явірської ГЕС.

У даному заході взяли участь структурні підрозділи райдержадміністрації та працівники організацій та установ району.

Проведено санітарну очистку лівого берега річки Стрий в районі водосховища Явірської ГЕС та джерела води біля каплички в с.Явора на території Явірської сільської ради.

“Кожен має змогу стати корисним для суспільства і природи та організовувати невеличкі акції за місцем проживання, – зазначив Олександр Лабецький. – Зокрема у власному дворику, на вулиці, біля під’їзду будинку влаштувати прибирання території чи висадження квітів, кущів та дерев. А також розповісти дітям про необхідність підтримувати чистоту довкілля та бережно ставитися до зелених зон у населених пунктах”.

***

Голова райдержадміністрації Олександр Лабецький здійснив об’їзд території Турківського району з питань організації та проведення благоустрою

9 квітня, голова райдержадміністрації Олександр Лабецький здійснив об’їзд території Турківського району з питань організації та проведення благоустрою. Під час об’їзду виявлено наступне: очищено придорожні смуги автомобільних доріг, приведено у належний санітарний стан при будинкові територій, вулиці, дороги, тротуари, а також здійснено заходи з прибирання кладовищ, висаджено зелені насадження, побілено дерева.

При виявленні недоліків на відповідних територіях органів місцевого самоврядування дано доручення щодо усунення їх у відповідні терміни.

Цього ж дня очільник району здійснив об’їзд населених пунктів та придорожніх смуг автомобільних доріг Турківського району.

Турківська РДА

***

"Біля ГЕС стало чистіше! Загалом протягом 8-9 квітня практично у всіх населених пунктах району відбулася толока з прибирання сміття в якій взяло участь майже 900 учнів, вчителів, працівників народних домів, ФАПів, лікарень, с/рад...

Прошу повідомляти мене особисто де ще в районі засмічені території! До Великодня все має бути прибраним!" - повідомив Олександр Лабецький на своїй сторінці в facebook.

Теги:  

Схожі матеріали :

Оцінка--> 
Переглядів: 502 | Додав: Admin | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім'я *:
Email:
ВВ-коди       Завантаження зображень Зp

Правила спілкування на сайті
Код *:
Якщо погано видно код безпеки , натисніть на нього. Він обновиться.