Четвер, 22.03.2018 | Вітаю Вас , шановний гість | Реєстрація | ВХІД

Турка-жемчужина Карпат ** Turka-the pearl of the Carpathians         В Турці

Новини Турківщини

Головна архіву новин » Новини » 2016 » Квітень » 12 » Чиновники в українській владі настільки цинічні, що не мають мінімальної довіри один до одного, - Михайло Цимбалюк
12.04.2016 (21:11)  

   Чиновники в українській владі настільки цинічні, що не мають мінімальної довіри один до одного, - Михайло Цимбалюк

Знецінення нашої національної валюти, війна на Сході, скандал з офшорами, занепад економіки - і це лише частина проблем в Україні, які для влади перейшли на другий план.

А все через те, що дві найбільші фракції у ВР не можуть поділити владні крісла в уряді і парламенті. Й, очевидно, нині не поділять (хіба що вночі, бо останні приклади про це свідчать).

Чиновники в українській владі настільки цинічні, що не мають мінімальної довіри один до одного, а відтак і впевненості у своїх подальших діях.

А те, що ряди БПП сьогодні поповнили ще п’ятеро депутатів-перебіжчиків свідчить, що історія повторюється, адже саме така ситуація нам вже знайома…

Ще одне риторичне питання - якщо Володимир Гройсман ще вчора говорив про те, що уряд буде відкритий, то чому публічно не обговорюють кандидатур на посади міністрів?!

Те як і наскільки довго триває процес обговорення членів нового уряду: підкилимно, з мінімальною відкритістю до українців і явним бажанням політиків зберегти свої крісла – не залишає нам змоги надіятися на краще майбутнє!

А вірити треба...

Михайло Цимбалюк, Фейсбук

Теги:  

Схожі матеріали :

Оцінка--> 
Категорія: Новини | Переглядів: 377 | Додав: Today | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 1
0
1 Victor   (13.04.2016 06:50)
«А вірити треба…».

Людина без віри в українську владу – все рівно, що риба без велосипеда.

Коли кріпакові одночасно брешуть два пани, то він вірить тому пану, котрий солідніше виглядає.

Об’ява в дитсадку: «Шановні батьки! Не вірте, будь ласка, всьому тому, що розповідає ваша дитина про дитячий садок! В свою чергу ми обіцяємо не вірити всьому тому, що вона розповідає про вас».

На вулиці раптом падає, схопившись за серце якийсь чоловік. Проходячи мимо, до нього підходить священник і запитує: «Сину мій, чи віриш ти в Бога Отця, Бога Сина і Бога Духа Святого»? Хлоп ледве відкрив очі й прошепотів: «Я того й дивись, ноги протягну, а він мені тут загадки загадує».

Ім'я *:
Email:
ВВ-коди       Завантаження зображень Зp

Правила спілкування на сайті
Код *:
Якщо погано видно код безпеки , натисніть на нього. Він обновиться.