Четвер, 22.03.2018 | Вітаю Вас , шановний гість | Реєстрація | ВХІД

Турка-жемчужина Карпат ** Turka-the pearl of the Carpathians         В Турці

Новини Турківщини

Головна архіву новин » » 2016 » Квітень » 13 » ДОБРА СПІВПРАЦЯ -НА КОРИСТЬ ЛЮДЯМ
13.04.2016 (11:01)

   ДОБРА СПІВПРАЦЯ -НА КОРИСТЬ ЛЮДЯМ
Налагоджена між Національним інститутом серцево-судинної хірургії ім. Миколи Амосова та Турківщиною, завдяки Миколі Зубрицькому

У рамках дводенного візиту на Львівщину, бригада фахівців Національного інституту серцево-судинної хірургії ім. М. Амосова, зокрема заступник директора цього інституту з наукової роботи, головний кардіохірург Міністерства охорони здоров'я України, доктор медичних наук Костянтин Руденко, старший науковий співробітник відділення патології міокарда, кандидат медичних наук Валентина Шаповалова, провідний фахівець УЗД-діагностики Тетяна Кравець, відвідали й Турківщину. Це вже їх другий візит до нашого району.

Під час минулорічного медики обстежили більше 40 хворих, десятьом з яких провели у київському інституті операції. Цьогоріч на прийом прийшло майже 60 осіб, серед яких оглянуто й прооперованих, які проходять реабілітаційний період.

Костянтин Володимирович каже, що їхній науковий заклад бере шефство над нашим районом і робитиме все для того, щоб за бюджетні кошти ( хоч їх катастрофічно не вистачає) оперувати хворих. Уже в червні в інституті стажуватимуться троє фахівців лікарні, з метою опанування нових методик з лікування гострого коронарного синдрому та ішемічної хвороби серця. Та для того, щоб співпраця була узаконена, голова Турківської районної ради Володимир Лозюк та Костянтин Руденко підписали спеціальну угоду.

Турківські медики вдячні за консультативну допомогу київським колегам та цінні подарунки для відділення інтенсивної терапії лікарні, які привіз відомий наш земляк Микола Зубрицький. Виступаючи під час підписання угоди, Микола Іванович запевнив усіх, що хоч він і житель м. Київ, але всією душею і серцем вболіває за рідну Турківщину, де живуть його батьки та багато друзів, й робитиме все від нього залежне, щоб наш край розвивався і в майбутньому процвітав. Щоб, не дай Бог, він, в часі проведення адміністративно-територіальної реформи, - не зник з політичної карти України. Щирі слова подяки на адресу київських фахівців, й особливо Костянтина Володимировича та мецената Миколи Івановича, які є добрими приятелями, висловили голова районної ради Володимир Лозюк та в.о. головного лікаря Турківської КЦРЛ Костянтин Коробов.

В цей же день фахівці інституту ім. М. Амосова, на запрошення Валерія Сушкевича, відвідали й Західний реабілітаційний центр Національного комітету спорту інвалідів у с. Яворів, де також оглянули більше десятка спортсменів, що проходять тут реабілітацію та тренування. А директор цього спортивно - реабілітаційного центру Мирослава Шперек провела для них цікаву екскурсію.

Василь ВАСИЛЬКІВ.

Газета "Бойківщина" №15,2016

Теги:  

Схожі матеріали :

Оцінка--> 
Переглядів: 464 | Додав: Admin | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім'я *:
Email:
ВВ-коди       Завантаження зображень Зp

Правила спілкування на сайті
Код *:
Якщо погано видно код безпеки , натисніть на нього. Він обновиться.