Вівторок, 20.03.2018 | Вітаю Вас , шановний гість | Реєстрація | ВХІД

Турка-жемчужина Карпат ** Turka-the pearl of the Carpathians         В Турці

Новини Турківщини

Головна архіву новин » » 2016 » Квітень » 13 » «МАЙБУТНЄ ЛІСУ - У ТВОЇХ РУКАХ»
13.04.2016 (11:02)

   «МАЙБУТНЄ ЛІСУ - У ТВОЇХ РУКАХ»
Корисний і повчальний захід проводить ДП «Турківське лісове господарство»

З метою розширення екологічно-лісівничої пропаганди, просвітництва серед населення: поширення знань про ліси та їх важливість для життя на планеті, виховання у підростаючого покоління шанобливого ставлення до природи, забезпечення широкому загалу громадськості зацікавленості до збереження лісових насаджень, дотримання правил поведінки у лісі, роз’яснення жителям Турківщини важливості створення лісових насаджень, залучення учнівської молоді, представників громадськості до лісовідновлення та лісорозведення, Державна агенція лісових ресурсів України з 21 березня по 20 квітня проводить акцію «Майбутнє лісу - у твоїх руках».

Для її реалізації розроблено план заходів з посадки лісових культур. На даний час силами наших працівників уже закладено плодову плантацію у Вовченському лісництві, кварталі №5, на площі 0,9 га, де висаджено яблуні, груші, сливи та інші плодові породи дерев. Також посаджено лісові культури в Ясеницькому лісництві, в урочищі «Яфениста» ( 12 квартал, 6 виділ) посаджено лісові культури на площі 1 га. Спільними зусиллями учнів місцевої школи та лісівників висаджено 4500 штук саджанців ялиці білої та модрини європейської. Хочу висловити щиру вдячність за проведення акції вихованцям Ясеницького лісництва, які брали активну участь у посадці. Зокрема Андрію Пецковичу, Юрію Повханичу, Юрію Боднару, Віталію та Петру Мисям, Василю Маланчаку та наймолодшій, 11 -річній Лесі Пузич.

Також ми провели посадку лісових культур силами працівників нашого підприємства, представників ГО «Майдан Турківщини», учнів 1011 класів Турківської ЗОШ І-ІІІ ст. №1та працівників Турківської районної ради вздовж автомобільної траси Львів-Ужгород. Найближчим часом буде проведено озеленення та прибирання садиб лісництв та держлісгоспу, впорядковано зону відпочинку «Берізка» та алею Небесної Сотні.

Для успішного проведення акції, ДП «Турківське ЛГ» забезпечить всіх бажаючих, за помірну оплату необхідним посадковим матеріалом, а в зоні діяльності нашого підприємства -безкоштовним садивним матеріалом. Для цього просимо звертатися до найближчих лісництва держлісгоспу.

Хочу наголосити, що в рамках лісокультурної кампанії 2016-го року, нашим підприємством буде проведено лісовідновлення на площі 46,6 га, зокрема в Ісаївському лісництві - 14,3 га, Розлуцькому - 9,6 га, Ільницькому - 8,9 га, Явірському - 3,7 га, Зубрицькому - 6 га Ясеницькому - 3,6 га. Всього плануємо посадити 236 800 штук посадкового матеріалу.

Для збереження, при розробці лісосік, надійного природного підросту основних лісоутворюючих культур, в цьому році під природне поновлення залишені зруби на площі 86,1 га, що становить 65% лісокультурного фонду. Також у цьому році плануємо виростити 380 тисяч штук садивного матеріалу.

Принагідно хочу звернутися до всіх жителів району, щоб шанобливо й відповідально ставитися до збереження і відтворення лісових насаджень. Пам’ятаймо: ліс - це наше спільне багатство, дароване Богом, а тому мусимо повсякчас дбати про нього.

Василь БАРАБАШ, директор ДП «Турківське лісове господарство».

Газета "Бойківщина" №15,2016

Теги:  

Схожі матеріали :

Оцінка--> 
Переглядів: 406 | Додав: Admin | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім'я *:
Email:
ВВ-коди       Завантаження зображень Зp

Правила спілкування на сайті
Код *:
Якщо погано видно код безпеки , натисніть на нього. Він обновиться.