Неділя, 21.01.2018 | Вітаю Вас , шановний гість | Реєстрація | ВХІД

Турка-жемчужина Карпат ** Turka-the pearl of the Carpathians         В Турці

Новини Турківщини

Головна архіву новин » Новини » 2016 » Квітень » 13 » Наступна революція в Україні буде повстанням людей ХХІ століття проти людей ХІХ століття
13.04.2016 (20:05)  

   Наступна революція в Україні буде повстанням людей ХХІ століття проти людей ХІХ століття

В кожному українцеві завжди борються дві сутності: одна яка прагне інтегруватись у світову цивілізацію, а друга - копати картоплю. На кожні травневі свята сотні тисячі українських громадян проводять масові обряди з захоронення чарівних коренеплодів у землю, аби присвятити свої літо і осінь догляданню за ними.

В той час, як розвинені країни виготовляють електромобілі, літаки на сонячних батареях, 3d-принтери наша країна бореться з колорадськими жуками (в прямому і переносному сенсі).

Сільське господарство ідеалізується як щось сакральне, що саме воно принесе українцям незліченні багатства, і що наші найкращі в світі чорноземи прогодують всіх китайців і індусів....

Схаменіться! Потяг пішов!

Це в сиву давнину, можна було займатись особистим селянським господарством, але з часів науково-технічної революції багаті країни це ті, які впроваджують технології, а не ті, в яких люди руками обробляють землю, як і їх предки сотні років тому.

В сучасності один комбайн дає стільки зібраного урожаю, скільки за часів Шевченка не давали б 1000 завзятих кріпаків з серпами. Саме ці технології здешевлюють сільськогосподарську продукцію. і дають можливість продукувати її більше ніж колись.

Якщо припустити, що середньостатистична людина з'їдає 0.5 кг картоплі на добу, то за рік вона споживає всього 180 кг. Якщо врахувати, що в селах можна придбати надлишки цієї картоплі (а нею у селян забиті всі льохи) за ціною 2-3 грн за кіло, то річне споживання картоплі людиною оцінюється в 360-540 грн. (30-42 грн на місяць)

Люди на дорогу до своїх дач витрачають більше грошей, ніж з'їдають вирощеної картоплі.

І поки весь прогресивний світ освоює новітні технології, аби продукувати більше, заробляти більше, і жити краще ми ділимось один з одним таємними знаннями: чим краще кропити жуків, що краще садити поміж грядок картоплі, як краще підгортати...

І цей вірус, який міцно уражує мозок, досі за своїм поширенням має ознаки епідемії. Навіть один мій знайомий кандидат наук весною особисто впрягався в плуга, аби своїми міцними плечима допомогти родичам засадити священну бульбу!

Майбутня революція - це буде повстання проти бульбократії.

Кожен, хто сьогодні насмілюється сказати родичам "Я не буду садити картоплю!" вже є повстанцем, який на собі відчуває всю силу адмінресурсу і суспільної ненависті.

Ну а тепер трошки аргументації. Бульбофіли завжди повторюють мантри, що якщо трапиться голод, криза, війна - то той, хто має город, завжди себе прогодує. Це омана! Як показує досвід конфліктних територій (зокрема Донбасу) - прогодує себе той, в кого більше набоїв і хто буде більше організований. А мішок картоплі, "віджимається" не складніше за Лексус. Або ж згадайте події Голодомору...

Своя картопля екологічно чиста, а в магазині чи на базарі - отруйна. Але ж магазини і базари перепродують людям ту саму картоплю - вирощену в людей. При бажанні можна відїхати в село за 10 км від міста і скупити у селян за дешево якісного екологічного продукту.

Якщо вже є город, то чого ж його не засадити - при чому засаджують стільки скільки є цього городу.

Вмирають, але засаджують!

Вже якщо так хочеться засадити город, так можна його засаджувати більш прибутковими і менш вибагливими культурами. Країна, населення якої порпається на городах, ніколи не буде заможною в сучасному світі. Виграють ті країни, в яких кращі технології і більша продуктивність праці.

За один iPhone можна купити цілу Toyota картоплі! Наступна революція в Україні буде повстанням людей ХХІ століття проти людей ХІХ століття, а на Банковій будуть кидатись бульбою...

Сподіваюсь, ми будемо по одну сторону барикад?

Джерело

Теги:  

Схожі матеріали :

Оцінка--> 
Категорія: Новини | Переглядів: 509 | Додав: Today | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 1
0
1 Victor   (14.04.2016 06:09)
Пригадую, як кілька туристів з Польщі йшли на Кичеру (кар’єр). На Землянках люди копали бульбу. Туристи їх фотографували й сміялися, жваво обговорюючи побачене. Нераз доводилося бачити, як стара людина тягне під Шименку, на візочку в мішку, два відра картоплі. Ледве суне. І так до того часу, поки не засадить п’ять соток. Заспокоюється лишень тоді, коли урожай, на два відра більший за посаджену кількість, не опиниться в льоху. Тоді бере пенсію і йде ще кілька сіток докуповувати. З одного боку така праця корисна для старця, а з іншого… досить часто такого спортсмена забирають з поля в реанімацію. За гроші, потрачені на лікування, він міг би купити дві тони картоплі і перетворити свою кров на крохмаль.

Им'я *:
Email:
ВВ-коди       Завантаження зображень Зp

Правила спілкування на сайті
Код *: Якщо погано видно код безпеки , натисніть на нього. Він обновиться.