Субота, 24.02.2018 | Вітаю Вас , шановний гість | Реєстрація | ВХІД

Турка-жемчужина Карпат ** Turka-the pearl of the Carpathians         В Турці

Новини Турківщини

Головна архіву новин » Новини » 2016 » Квітень » 14 » Найближчим часом спостерігатимемо наскільки крихка коаліція і наскільки непрофесійний новий уряд, - вважає Михайло Цимбалюк
14.04.2016 (21:18)  

   Найближчим часом спостерігатимемо наскільки крихка коаліція і наскільки непрофесійний новий уряд, - вважає Михайло Цимбалюк

Узурпація країни триває, переконаний очільник Львівської "Батьківщини" Михайло Цимбалюк.

"Сьогодні у парламенті ми стали свідками того, як дві найбільші фракції заручилися підтримкою депутатів-запроданців і обрали на посаду прем’єр-міністра ту людину, яка буде вигідна усім, хто перебуває у владі", - написав у своєму Фейсбуці політик, передає прес-служба Турківської районної партійної організації "ВО "Батьківщина".

"Слова новообраного прем’єр-міністра Володимира Гройсмана «Я вам покажу, що таке керувати країною» - без скепсису сприймати не можу, бо команда вже понад два роки при владі, а результату їхньої роботи українці так і не бачать", - зазначив Михайло Цимбалюк.

Він впевнений, що ми найближчим часом спостерігатимемо наскільки крихка нинішня коаліція, наскільки непрофесійний буде новий уряд.

За словами Михайла Цимбалюка, нинішня влада будує свою міць на залякуванні, підкупі народних депутатів, а про жертовність та ідейність побудови якісного життя в Україні ніхто з коаліції навіть не думає.

"Гарант Конституції України сконцентрував у своїх руках усю владу в країні – в Кабінеті міністрів, парламенті і ця владна нитка тягнеться на місця – в регіони. А в результаті – ми можемо отримати в країні тоталітаризм, бо вже є факти переслідування українців за критику можновладців", - вважає Михайло Цимбалюк.

Політик переконаний, що нинішня влада настільки хоче вкоренитися у всіх гілках влади, що готова піти на найрадикальніші кроки через голови українців, а тому від нас – демократичної європейської опозиції – вимагається ретельно контролювати кожен крок влади, вивчати кожне їхнє рішення, максимально критикувати і пропонувати свої шляхи вирішення, що ми і будемо робити.

Теги:  

Схожі матеріали :

Оцінка--> 
Категорія: Новини | Переглядів: 414 | Додав: Today | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 1
0
1 Victor   (15.04.2016 07:03)
З кожним роком ВР демонструє все більшу неповагу до закону, маніпулюючи ним, як завгодно. Відсутність поваги, страху перед законом – ознака вседозволеності, анархії, безчинства. За ними приходить диктатура та моральна деградація суспільства. Це породжує конфлікт і розпад держави. Вивчаймо історію. Компактне вивчення історії – це вивчення Біблії. Історія жидів – історія всіх народів: поява на історичній арені, псевдо-священність, агресія, релігійний фанатизм, чвари, розкол, полон, розсіяння, переслідування і т.д.. Нічого нового під сонцем не демонструє наша держава. Все, що було колись, – сьогодні на лице. Це саме можна відслідкувати в житті будь-якої людини як мікрокосму – Всесвіту в мініатюрі. Вихід з цього зачарованого кругу – це вихід із системи. Всі про це говорять, але як вийти – не знають. Тут варто звернутися до християнської аскетики і прослідкувати духовний шлях преображення. Це ключ до перевтілень в державі. Якщо цього не зробити, то ми приречені на історичні каруселі. Блокувати перевтілення можна, або через невігластво, або навмисне, аби ублажити свою хіть: владу, гроші і ненависть до людини. Ми стаємо історичними свідками як невігластва, так і крайньої наглості. В аскетиці це називається біснуванням. Влада біснується від «надмірної любові» до народу, розриваючи його на шматки.

Ім'я *:
Email:
ВВ-коди       Завантаження зображень Зp

Правила спілкування на сайті
Код *:
Якщо погано видно код безпеки , натисніть на нього. Він обновиться.