Субота, 24.03.2018 | Вітаю Вас , шановний гість | Реєстрація | ВХІД

Турка-жемчужина Карпат ** Turka-the pearl of the Carpathians         В Турці

Новини Турківщини

Головна архіву новин » Новини » 2016 » Квітень » 15 » Як Синютка і Небожук добудовують школу у Нижній Яблунці
15.04.2016 (16:10)

   Як Синютка і Небожук добудовують школу у Нижній Яблунці

Школа в с. Нижня Яблунька

Як стало відомо Гал-інфо, директор департаменту освіти і науки Львівської ОДА Олександра Небожук написала заяву з проханням перевести її на посаду головного спеціаліста в один із відділів департаменту.

За словами джерела, таке рішення стало наслідком останньої понеділкової, 11 квітня, апаратної наради, на якій діяльність департаменту черговий раз зазнала образливої критики.

Як відомо, раніше голова Львівської ОДА Олег Синютка вже не раз висловлював невдоволення роботою департаменту освіти на науки, однак сторонам вдавалось контролювати взаємне неприйняття одне одного. В самій ОДА користуються словом «гнобив».

У прес-службі Львівської ОДА пообіцяли згодом надати коментар з цього приводу. Сама Олександра Небожук у телефонній розмові повідомила, що такі питання вона не коментує. Також зазначила, що з приводу свого чи то звільнення, чи то переведення не мала розмови із Олегом Синюткою.

Останньою краплею, за інформацією джерела, стала ганебна для Львівської ОДА історія з новою школою в селі Нижня Яблунька Турківського району. Школа майже готова, однак ні 1 вересня торік, ні, очевидно, 1 вересня цього року її в експлуатації не здадуть. Річ у тому, що школа не потрапила в перелік об’єктів, які затверджені до фінансування на цей рік з Державного фонду регіонального розвитку. Провину за це голова Львівської ОДА, вочевидь, вирішив покласти на директора департаменту освіти і науки.

«На нашу школу не дали фінансування. Там не підведено воду, не обладнано котельню, не кажучи вже про якісь меблі… І це справжнє лихо для села, бо стара школа перебуває в гострому аварійному стані. Не сьогодні-завтра завалиться. Батьки бояться пускати дітей до тої школи. Через протест батьків тиждень взагалі навчання не було», - повідомили Гал-інфо у сільській раді Нижньої Яблуньки.

Додамо, що у Нижній Яблуньці до основної школи ходить приблизно 270 дітей і ще 70 учнів бігає до початкової. Загальна кошторисна вартість будівництва – понад 30 млн грн. Школу почали будувати у жовтні 2008 року, тоді головою голова Львівської ОДА був Микола Кміть. 11 жовтня 2008 року він та тодішній заступник глави Секретаріату Президента України Ігор Пукшин заклали капсулу з нагоди початку будівництва. Вартість проекту на той час становила 20 млн грн. Відкриття першої черги планували на 1 вересня 2009 року. Згодом чи не до кожного 1 вересня влада "відкривала" школу у Нижній Яблунці.

Також нагадаємо, що Олександра Небожук обійняла посаду директора департаменту освіти і науки у травні 2014 року, тоді вона була депутатом Львівської обласної ради, фракція ВО «Свобода». Головою Львівської обласної державної адміністрації з 2 березня до 14 серпня 2014 року була «свободівка Ірина Сех.

galinfo.com.ua

Теги:  

Схожі матеріали :

Оцінка--> 
Категорія: Новини | Переглядів: 671 | Додав: Admin | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 1
0
1 песиміст   (19.04.2016 22:12)
І що тут дивного? Через фінансові неузгодженості цілі сім'ї  розпадаються...

Ім'я *:
Email:
ВВ-коди       Завантаження зображень Зp

Правила спілкування на сайті
Код *:
Якщо погано видно код безпеки , натисніть на нього. Він обновиться.