Неділя, 21.01.2018 | Вітаю Вас , шановний гість | Реєстрація | ВХІД

Турка-жемчужина Карпат ** Turka-the pearl of the Carpathians         В Турці

Новини Турківщини

Головна архіву новин » » 2016 » Квітень » 16 » В Турці відбулася розширена зустріч учасників АТО, представників громадських організацій з керівниками міста, району та області. (відео)
16.04.2016 (15:05)  

   В Турці відбулася розширена зустріч учасників АТО, представників громадських організацій з керівниками міста, району та області. (відео)

Як повідомлялося раніше , у середу, 13 квітня, о 15.00 год., в сесійній залі районної ради відбулася розширена зустріч учасників АТО, представників громадських організацій з керівниками міста, району та області.

Нагадаю, раніше було анонсовано обговорення трьох основних питань: медичне забезпечення демобілізованих воїнів, перевезення учасників АТО та інформацію міського голови про проведену роботу з часу обрання на посаду.

В зустрічі взяли участь заступник голови Львівської обласної державної адміністрації Підлісний Юрій Теодорович, директор департаменту соціального захисту населення Львівської обласної державної адміністрації Мартиняк Василь Васильович, голова Турківської районної державної адміністрації Лабецький Олександр Миронович , голова Турківської районної ради Лозюк Володимир Омельянович, міський голова м. Турка Когут Геннадій Йосипович , член Центру допомоги учасникам антитерористичної операції Правосудов Володимир Вячеславович (ГО «Учасники бойових дій та волонтери Галичини»).

Збори відкрив голова Турківської районної державної адміністрації Лабецький Олександр Миронович.

Розмова велася гостра, навіть подекуди на підвищених тонах.

Свідомо не переказую тут перебіг цієї зустрічі тому, що переказ будь якої події завжди бідніший за саму подію. Тому подаю повний відеозапис зустрічі, який виклав Володимир Ільницький. Як кажуть, краще один раз побачити, ніж сто разів почути.

Наголошую , що відео викладене "як є" , без купюр та редагування. Тому прошу вибачення за , подекуди , ненормативну лексику.

Зрештою, переглядайте відео, робіть висновки, коментуйте.

Василь Ланчак


Голова Турківської районної державної адміністрації Лабецький О. М. розмістив цей матеріал на своїй сторінці в facebook та прокоментував :

"Відбулася щира й відверта розмова з учасниками війни, громадськими активістами, керівниками установ й організацій

Дякую заступнику голови Львівської ОДА Юрій Підлісний, координатору Центру допомоги учасникам АТО Львівщини Володимир Правосудову ("Штурм"), Мартиняку Василю Васильовичу - керівнику Центру допомоги учасникам АТО Львівщини, Петру Марунчаку (депутату Львівської обласної ради, бійцю Айдару) за підтримку турківських воїнів!

Р.S. Перепрошую подекуди за емоції, насправді важко стримувати себе, коли якийсь бюрократ не розуміє ВОЇНІВ!"

Теги:  

Схожі матеріали :

Оцінка--> 
Переглядів: 989 | Додав: Admin | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 11
0
11 АТО   (20.04.2016 20:59)
Лабецький получив медаль за мужність, всі порядні люди поважають героїзм, регіонали презирають його і очорняють. Просимо до захисту першого голову адміністрації який близький до простих людей і робить для району більше ніж до нього то робили

0
10 ВАСИЛЬ   (19.04.2016 20:08)
Друзі регіонали ополчилися і почали реванш. Завтра дамо опір їм
Слава Україні!

0
9 ксеня   (19.04.2016 20:07)
Як сам себе не опозориш, ніхто тебе не опозорить. ... Голова  РДА все спихнув на  своїх підопічних, а за законом він очолює весь цей бардак Місцева державна  адміністрація є місцевим органом виконавчої влади і входить до системи органів виконавчої влади.

Місцева державна  адміністрація  в  межах  своїх  повноважень здійснює     виконавчу     владу    на    території    відповідної адміністративно-територіальної   одиниці,   а    також    реалізує повноваження, делеговані їй відповідною радою.

Особливості здійснення  виконавчої  влади  у  містах Києві та Севастополі визначаються окремими законами України.
( Офіційне тлумачення положень частини четвертої статті 1 див. в Рішенні Конституційного Суду N 9-рп/2005 ( v009p710-05 ) від
13.10.2005 )


Стаття 2. Основні завдання місцевих державних адміністрацій

Місцеві державні   адміністрації    в    межах    відповідної адміністративно-територіальної одиниці забезпечують:

1) виконання Конституції,  законів України,  актів Президента України,  Кабінету Міністрів  України,  інших  органів  виконавчої влади вищого рівня;

2) законність   і  правопорядок,  додержання  прав  і  свобод громадян;

3) виконання     державних     і     регіональних     програм соціально-економічного  та  культурного розвитку,  програм охорони довкілля,  а в місцях компактного проживання  корінних  народів  і національних  меншин  -  також  програм їх національно-культурного розвитку;

4) підготовку та виконання відповідних бюджетів;

5) звіт про виконання відповідних бюджетів та програм;

6) взаємодію з органами місцевого самоврядування;

7) реалізацію інших наданих  державою,  а  також  делегованих відповідними радами повноважень.

1
8 Народний прокурор   (16.04.2016 20:51)
Чому до сих пір регіонал кметик принижує та обкрадає жителів району? Чому жоден з його хамів-водіїв не був мобілізований протягом двох років війни? Вони що всі мають довідки від психіатра?

1
7 борис   (16.04.2016 20:05)
Нагайко хамелеон який вважає себе богом у лікарні і ніби дуже чесний патріо, йому місце взагалі за гратами

0
6 свій1285   (16.04.2016 15:56)
А про ліс згадава тІльки Кулаев, молодець і дякую !!!!!

0
5 свій1285   (16.04.2016 14:52)
Ванька БІГУНОК  молодець !!!!!

0
4 свій1285   (16.04.2016 14:48)
Шкода що я не прийшов !! wink wink

0
3 АТО   (16.04.2016 10:27)
може дивакувато зато щиро, дякуєм за можливість вільно обговорювати

0
2 Victor   (16.04.2016 07:13)
Особисто мені, як учаснику зборів, сам дух зборів сподобався. Відчувається плідна співпраця влади з громадою. Присутня здорова критика, котра деколи повертала не в той бік. По пунктах:

1) Питання з маршрутками. Складається враження, що перевізник, це глибоко корумпована система, в якій працюють люди, готові «мертвому випити з вуха» – така собі держава в державі. Ні білетів в маршрутці, ні поваги до пасажирів, ні поваги до учасників бойових дій, ні якогось порядку чи правопорядку тут не варто шукати. Це боги напрямків. Кому захочуть, тому і всеруться на голову зі свого Олімпу. Аж гидко було слухати.

2) Питання медичного обслуговування учасників бойових дій. Конфлікт виріс на трьох китах: а) державній паперології; б) людській байдужості; в) упередженості до п. Нагайка. З боку сухої паперології, п.Нагайко правий: є перелік ліків для воїнів і він ним контитується. Чого в цьому переліку немає – прошу до платної аптеки. Але це повний абсурд. Якби був такий підхід до агресії Москви, то маскальський чобіт вже б топтав нашу землю. Саме байдужість призвела до того, що той, хто відповідальний за медобслуговування воїнів, не звернувся до Львова по допомогу. Десь втратився духовний зв’язок між воїном інтернаціоналістом та воїном Сходу України. В критиці п. Нагайка відчувалася якась недружелюбність. Рейвах вказував на те, що на його місце вже є кандидатура і людині просто шукаю ключки, аби її позбутися. Тут не йшла мова, аби все впорядкувати, дисциплінувати, налагодити. Тут ішла мова замінити в колгоспному радіоприймачі відпрацьовану деталь, залишаючи все в старій системі.

3) Забезпечення дровами. Тут був кинутий камінь в город міської ради. Шановні, лісу довкола міста немає, його вирізали вже давно. Лишився ліс у водозабірній зоні який не можна пускати під суцільні санітарні рубки, лишень як вибіркові. Якщо такий метод забезпечить людей дровами – будь ласка, ріжте. Але цього замало, тому ліс потрібно різати на других територіях. Ви щоденно відправляєте вагонами ліс-дрова за кордон. Невже ви не витиснете з себе трохи дров для тих, хто дивився смерті в лице?

4) Шедевром зборів стало парирування питання про будівництво аквапарку. Пам’ятаєте діалог між Богом, Адамом та Євою в Раю? «І промовив Господь: Хто сказав тобі, що ти нагий? Чи ти не їв з того дерева, що Я звелів був тобі, щоб ти з нього не їв? А Адам відказав: Жінка, що дав Ти її, щоб зо мною була, вона подала мені з того дерева, і я їв. Тоді Господь Бог промовив до жінки: Що це ти наробила? А жінка сказала: Змій спокусив мене, і я їла» (Бут.3.11-13).
- Пане голово, що там у вас з будівництвом аквапарку?
- Та то ще за п. Касюхнича почалося.
- О, є п. Касюхнич, на основі чого ви розпочали будівництво?
- Та то ще за п. Брича почалося.
Як на кориді. Такі шедеври дипломатії варто занотовувати й використовувати в політичному житті. Як з гуски вода. Супер. Щось нагадує айкідо де перемога дістається через використання сили противника.

0
1 ксеня   (15.04.2016 19:26)
Якщо  людина не може  прочитати своє запитання з блокнота, а  ведучий сам поправляє прочитане  запитувача. Як це називається??? Це не  збори, а з'їзд партії.Щось подібне  було на вчорашньому відкритому інтерв'ю на ОРТ з Путіним. Хлопці зі своїми наперед   заготовленими сценаріями виглядаєте дивакувато.

Им'я *:
Email:
ВВ-коди       Завантаження зображень Зp

Правила спілкування на сайті
Код *: Якщо погано видно код безпеки , натисніть на нього. Він обновиться.