Четвер, 22.03.2018 | Вітаю Вас , шановний гість | Реєстрація | ВХІД

Турка-жемчужина Карпат ** Turka-the pearl of the Carpathians         В Турці

Новини Турківщини

Головна архіву новин » Новини » 2016 » Квітень » 17 » На Закарпатті активісти затримали 24 вагони лісу, який російська фірма намагалася відправити за кордон
17.04.2016 (20:38)  

   На Закарпатті активісти затримали 24 вагони лісу, який російська фірма намагалася відправити за кордон

Сьогодні вранці до чопських активістів надійшла інформація про те, що у зоні митного контролю вантажних перевезень у місті Чоп до відправки за кордон готують понад 20 вагонів лісу. Активісти одразу виїхали на місце та викликали поліцію.

Як повідомила "Голосу Карпат" з місця події Лариса Ступак спочатку активісти зіткнулися із певним супротивом з боку працівників відомства.

Проте, наразі, про інцидент повідомлено керівництво СБУ краю, митниці та облдержадміністрації.

Зареєстровано звернення на гарячій лінії Поліції України. У ці хвилини митники перевіряють документи. Також очікують компетентну особу, яка б могла підтвердити сортність даного лісу.

"Ми повідомили СБУ, зареєстрували звернення на гарячій лінії поліції. Також вже повідомлено керівництво митниці та ОДА. Оглянувшии деревину, на наш погляд вміст зазначений у документах не відповідає дійсності. Всього нараховується 24 вагони лісу. Але, ми не експерти. Тому, очікуєму на особу, яка зможе підтвердити сортність цього лісу. Нажаль, митники не можуть цього зробити", - зазначила Лариса Ступак.

Згідно із документацією, зі слів активістів, ліс значиться як, так звані, дрова. Належить деревина підприємству ТОВ "УКРЛІСКОМПЛЕКС".

Як видно з інформації, яка розміщена в мережі, підприємство займається оптовою торгівлею деревиною, будівельними матеріалами та санітарно-технічним обладнанням.

Зареєстровано ТОВ "Укрліскомплекс" за адресою Закарпатська обл., Ужгородський район, село Баранинці, вул. Миру, будинок 2, квартира 2. Також зазначено, що засновниками підприємства є громадяни Чеської Республіки та громадяни Російської Федерації.

Теги:  вирубка лісу

Схожі матеріали :

Оцінка--> 
Категорія: Новини | Переглядів: 1041 | Додав: Today | Теги: вирубка лісу | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 3
0
3 песиміст   (19.04.2016 19:19)
Якщо "дрова" в такій кількості вивозяться з району, значить попиту на дрова в районі немає. Але навіть не забезпечуються воїни АТО, не кажучи вже про звичайних громадян. Газ дуже дорогий, вугілля залишилося під маскалями , а купити дров на опалення відкрито і законно в районі неможливо. Цікаво, що відповідять ті , що ці "дрова " відправляли ? Що,  нема збуту?

0
2 Victor   (18.04.2016 06:49)
Як колись говорили: Ленін – розуміли партію, тепер говорять: дрова – розуміють діловий ліс. Чому так? Тому що коли говорять: влада – розуміють банда. Коли я був дітваком, то чув страшні історії про американську та італійську мафії. Діти в Америці та Італії страшенно боялися московської мафії. Коли подорослішав, то побачив, що люди не придумали кращого способу існування суспільства, як мафіозний. Ми сперечаємося яка форма правління краща: монархія, республіка й т.д., але зовсім не помічаємо того, що будь яку форму правління пронизує одна й та сама система – мафіозна. В цій системі працює будь яка держава і будь яка церква. Вона визначає спосіб існування тої чи іншої держави, її економіку, народне благополуччя й т.д.. Нитки миру та війни також в її руках. Хто б не прийшов до влади, це буде представник мафії. Його готують до входження в систему поступово. Спочатку блокують у ньому розсудок, далі створюють можливості для розвитку в ньому наглості, зверхності, підлості… . Поступово заводять в лайно з головою, а далі перетворюють у свій інструмент, через який звершують свої справи в суспільстві. Те, що затримали вагони з лісом, вугіллям і т.д., не означає, що перекрили канал-судину: закрили фірму і пересаджали узаконених злодіїв, бо ж крали законно, згідно документів. На місці закритого виростуть два нових, оскільки система повинна працювати безперебійно. Це буде до того часу, поки буде що красти. Потім візьмуться за людей, за їхні статки, а далі за їхні тіла, бо ж панам у світі потрібні раби, повії, нирки, кістковий мозок і т.д.. І все це будуть робити не якісь варяги, а свої, доморощені узаконені мафіозі – люди системи. Найстрашніше те, що вони навіть не будуть помічати в своїх діях чогось аморального, бо справно будуть звершувати всі церковні обряди і ридати над муками Бога.

0
1 свій1285   (17.04.2016 23:16)
Хоть щось !!!!

Ім'я *:
Email:
ВВ-коди       Завантаження зображень Зp

Правила спілкування на сайті
Код *:
Якщо погано видно код безпеки , натисніть на нього. Він обновиться.