Четвер, 18.10.2018 | Вітаю Вас , шановний гість | Реєстрація | ВХІД

Турка-жемчужина Карпат ** Turka-the pearl of the Carpathians         В Турці

Новини Турківщини

Головна архіву новин » » 2016 » Квітень » 17 » Запитання голові Турківської районної державної адміністрації Олександру Лабецькому
17.04.2016 (21:59)

   Запитання голові Турківської районної державної адміністрації Олександру Лабецькому
Активна , непублічна форма подачі запитань голові районної державної адміністрації

Останнім часом значно зросла активність громади Турківщини. Чисельні активісти громадських організацій шукають вихід з складної ситуації , в якій опинилася Турківщина та й Україна в цілому. Відбуваються обговорення , скликаються збори громадськості на яких колективний розум намагається якось зарадити тим негативним явищам , з якими ми стикаємося щодня.

Як показали останні збори громадськості , життєво необхідною зараз є постійна комунікація між владою та громадою. Для влади дуже важливо знати повний перелік та обсяги проблем , важливо почути розумні поради , зрозуміти проблеми. Саме так спільними зусиллями можна напрацювати правильні рішення та намітити шляхи подолання викликів.

Олександр Лабецький виступив з ініціативою створення інтерактивного майданчика , де кожен бажаючий може поставити запитання, висловити пропозиції та поділитися своїми думками з головою РДА. Періодично (наприклад, раз на місяць) відповіді на запитання , що надійшли за цей період , будуть публікуватися в засобах масової інформації та у нас на сайті. Сподіваюся , такий діалог принесе лише користь для громади , дозволить швидше та ефективніше вирішувати проблеми , а також оперативно реагувати на всі виклики , які щодня виникають в нашому житті.

Нагадаю , щось подібне вже публікувалося на сайті. Зокрема , цикл з п'яти статей "Моя думка...", в яких відомі на Турківщині люди відповідали на певний перелік запитань.

Також було опубліковано інтерв'ю голови районної адміністрації Олександра Лабецького. Відразу ж до мене надійшло декілька повідомлень, в яких мене звинуватили в деякій кулуарності підбору запитань очільнику РДА.

Щоб знову не "наступати на ті ж граблі" та уникнути будь яких звинувачень , пропоную всім бажаючим надіслати свої запитання голові районної державної адміністрації О.М.Лабецькому скориставшись формою , розміщеною нижче.

Зробити це надзвичайно просто. Свої запитання та пропозиції впишіть у вікно "Текст запитання:" та натисніть кнопку "Відправити запитання"

(Для забезпечення коректної роботи форми деякими браузерами , після кожної відправки повідомлення рекомендую перезавантажувати сторінку)


Всі надіслані Вами запитання з нашого сервера миттєво потрапляють на електронну пошту голови РДА. По завешенню періоду вони будуть тематично згруповані та разом з відповідями опубліковані в засобах масової інформації та у нас на сайті.

Вже вкотре нагадую : НА САЙТІ НІХТО НЕ ВИМАГАЄ ВІД ВАС ВАШИХ ОСОБИСТИХ ДАНИХ !

Зазвичай , гонорові люди в графі "Ваше ім'я" вказують своє ім'я та прізвище. Але заповнення цієї графи тут необов'язкове. Якщо , хтось бажає підписатися під своїми запитаннями , заперечувати не будемо , але до публікації дані про авторство та повідомлені контактні дані не потраплять.

Не намагайтеся підняти рейтинг свого запитання шляхом багаторазової відправки однакових запитань. До публікації воно потрапить лише один раз.

Не намагайтеся писати свої запитання в коментарях до інших матеріалів. Такі коментарі буду видаляти.

Василь Ланчак.

17.04.16

Теги:  

Схожі матеріали :

Оцінка--> 
Переглядів: 4203 | Додав: Admin | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0