Четвер, 22.03.2018 | Вітаю Вас , шановний гість | Реєстрація | ВХІД

Турка-жемчужина Карпат ** Turka-the pearl of the Carpathians         В Турці

Новини Турківщини

Головна архіву новин » Новини » 2016 » Квітень » 19 » Чому варто обрати інформаційні технології?
19.04.2016 (21:43)  

   Чому варто обрати інформаційні технології?

Сучасне суспільство перебуває на новій стадії розвитку, де головну роль виконує інформація, а також економіка, що будується на ній.

Cьогодні неможливо уявити галузь економіки та й людської діяльності вцілому, в якій би не застосовувалися комп’ютерна техніка та, відповідно, інформаційні системи та інформаційні технології (information systems and technologies).

Кафедра економічної кібернетики факультету Управління фінансами та бізнесу Львівського Національного університету імені Івана Франка має всі необхідні навчально-методичні та матеріально- технічні умови для надання якісної освіти у цій галузі.

Про це інформує офіційна інтернет-сторінка кафедри.

Автоматизовані інформаційні системи та технології, йдеться в повідомленні, вже давно витіснили застарілі методи збору, обробки, зберігання та передачі інформації у сферах ведення обліку, оподаткування, банківської діяльності, електронної комерції, реклами, телебачення тощо.

Тому годі уявити собі фахового економіста чи юриста, бухгалтера чи дизайнера, викладача чи керівника фірми, котрі б не послуговувались комп’ютерною технікою та не володіли базовим рівнем знань з комп’ютерних наук.

Застосування сучасних інформаційних технологій дозволяє підвищити рівень інформаційного забезпечення процесів управління та його ефективність.

У випадку управління економічними системами, де реальні експерименти мають занадто високу ціну, застосування інструментарію математичного моделювання, інформаційних систем та технологій є чи не єдиним науково обґрунтованим засобом досліджень та найефективнішим із кількісних методів аналізу ефективності управлінських рішень.

Інформаційні технології - це цікаво, сучасно, перспективно, творчо, надійно і круто!

ЛЬВІВСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ ІМЕНІ ІВАНА ФРАНКА

ФАКУЛЬТЕТ УПРАВЛІННЯ ФІНАНСАМИ ТА БІЗНЕСУ

Кафедра економічної кібернетики

вул. Коперника 3, м. Львів, 79000, Україна

е-mail: kafekkib@gmail.com

Теги:  

Схожі матеріали :

Оцінка--> 
Категорія: Новини | Переглядів: 403 | Додав: Today | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім'я *:
Email:
ВВ-коди       Завантаження зображень Зp

Правила спілкування на сайті
Код *:
Якщо погано видно код безпеки , натисніть на нього. Він обновиться.