Четвер, 22.03.2018 | Вітаю Вас , шановний гість | Реєстрація | ВХІД

Турка-жемчужина Карпат ** Turka-the pearl of the Carpathians         В Турці

Новини Турківщини

Головна архіву новин » Новини » 2016 » Квітень » 21 » "Як можна мати зарплату 5 тисяч і бути мільйонером?" - дивується Тарас Лопушанський
21.04.2016 (22:47)  

   "Як можна мати зарплату 5 тисяч і бути мільйонером?" - дивується Тарас Лопушанський

Конкурсна комісія Національного антикорупційного бюро України обрала керівника Львівського територіального управління НАБУ. Переможцем конкурсу став львівський юрист, 33-річний Тарас Лопушанський (на фото).

Досі Лопушанський займався суто адвокатською діяльністю – був головою (керуючим партнером) адвокатського об’єднання «Ордер». Має три вищі освіти за фахом «Право», «Правознавство» і «Німецька мова та література». Одружений, має двох синів.

Новопризначений керівник теруправління НАБУ розповів “ВЗ”, що уявляв собі весь процес по-одному, але реалії виявилися дещо іншими. Але він радий, що випробував себе і довів собі власну фаховість. Пан Тарас розповідає, що ніколи не працював у державних органах, не вступав у жодні партії. На виборах у Верховну Раду у 2014 році був довіреною особою Лідії Котеляк (ВО “Батьківщина”), але лише супроводжував кандидата у юридичному плані, допомагав з документами на реєстрацію.

Новопризначений антикорупційний очільник запевняє, що не є родичем з олігархом зі Старосамбірщини, політичним і громадським діячем, нардепом V та VIII скликань Андрієм Лопушанським (член фракції БПП “Солідарність”), хоча знайомий з ним.

Тарас Лопушанський — із професорської сім’ї: батько – завідувач кафедри німецької філології Дрогобицького педагогічного університету, мама – лікар-реабілітолог.

“Коли закінчив університет з відзнакою і аспірантуру, міг піти працювати у правоохоронні органи, — розповідає Тарас Лопушанський. — Але, знаючи, як там люди працюють — на низьких зарплатах, але їздять на дорогих машинах, живуть у дорогих особняках — зрозумів, що це не для мене. Як можна бути мільйонером, а мати офіційну зарплату 5 тисяч гривень? Значить, людина має інші джерела прибутку. Зарплата керівника територіального відділення НАБУ — 41 тисяча гривень. Плюс можливість спробувати себе у чомусь новому, вдосконалити свої знання, є можливість кар’єрного росту”.

Тарас Лопушанський розповідає, що у 2010 році разом із друзями “з нуля” створив юридичну компанію, яка пізніше переросла в адвокатське об’єднання. Компанія працює повністю прозоро — усі працівники оформлені на офіційну зарплату. “Я певний час працював за кордоном і зрозумів, що перспектива є саме в адвокатурі, — розповідає пан Тарас. — Це чесні гроші — прийшов клієнт, я його проконсультував, він мені заплатив. Ми навіть не рекламувалися, бо вважали, що найкраща реклама для юриста, адвоката — задоволений клієнт”.

Новопризначений директор Львівського теруправління НАБУ розповів, що, мабуть, останній з усіх кандидатів (а їх було аж 47) подав документи на цю посаду — в останній день і в останню годину. Вагався, бо не дуже вірив, що відбір відбудеться неупереджено. Мав перед очима свіжий приклад “реорганізації” в органах прокуратури — 99% “старих” працівників залишилися на своїх місцях.

В адвокатському середовищі Тарас Лопушанський не є дуже знаним. “ВЗ” опитав кількох досвідчених львівських адвокатів, і вони нічого про нього не чули. Одні кажуть, що він ще молодий (у “віці Христа”) як для адвоката і, можливо, тому малознаний. Інші — якраз і добре, що молодий, бо “не зіпсований”. Однак усі колеги по цеху сприймають факт призначення саме адвоката керівником місцевого антикорупційного бюро позитивно. “Добре, що призначили не з прокурорського, не з міліцейського і не з судового середовища, — каже співрозмовник “ВЗ”. —

Як бачимо, реорганізація прокуратури так і не відбулася, майже усі залишилися на своїх місцях. Подібна ситуація — в інших державних право­охоронних структурах. А адвокатура не є державною структурою. Оцінку роботи адвоката дає лише його клієнт. Головне — щоб новопризначений очільник Антикорупційного бюро вистояв на цій посаді…”.

А тим часом…

У Львівського територіального відділення НАБУ будуть такі повноваження: зв’язки з громадськістю, комунікація, виявлення корупційних випадків — приймання від людей заяв і звернень. Наразі на місцях не буде детективів. Якщо треба буде, вони приїжджатимуть із Києва. Штат тервідділення буде у межах 15 осіб. Ця кількість має працювати на Львівську, Волинську, Закарпатську, Чернівецьку, Тернопільську, Івано-Франківську, Рівненську, Хмельницьку області.

Фото з приватного архіву Тараса Лопушанського

"Високий Замок"

Теги:  

Схожі матеріали :

Оцінка--> 
Категорія: Новини | Переглядів: 932 | Додав: Today | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 1
0
1 Victor   (22.04.2016 07:26)
Пане, Тарасе. Ви є юрист, знаєте українське «право» та «правознавство» і дивуєтеся як можна в Україні, при зарплаті в 5-ть тисяч, бути мільйонером? Саме завдяки тому, що українське право немає ніякої логіки, взаємозв’язку та моралі це і можливо. Не мені, пересічному українцю про це Вам говорити. Ви самі повинні це бачити і давати цьому якоїсь ради. Не чекайте від людей заяв. Подивіться довкола без окулярів і беріть бика за роги. Тут корупційна цілина. Куди не кинь камінь, всюди попадеш у злодія.

Ім'я *:
Email:
ВВ-коди       Завантаження зображень Зp

Правила спілкування на сайті
Код *:
Якщо погано видно код безпеки , натисніть на нього. Він обновиться.