Субота, 19.08.2017 | Вітаю Вас , шановний гість | Реєстрація | ВХІД

Турка-жемчужина Карпат ** Turka-the pearl of the Carpathians         В Турці

Новини Турківщини

Головна архіву новин » » 2016 » Квітень » 22 » В Турці відбулась медична рада Турківської КЦРЛ (відео)
22.04.2016 (21:00)

   В Турці відбулась медична рада Турківської КЦРЛ (відео)

20 квітня 2016 р. відбулась планова медична рада Турківської комунальної центральної районної лікарні. Були запрошені керівниики району , громадські організації та всі бажаючі.

Нараду відкрив заступник головного лікаря по лікувальній роботі Турківської КЦРЛ І.Нагайко.

В роботі медичної ради також взяли участь голова районної державної адміністрації О.Лабецький та голова районної ради В.Лозюк.

Згідно з затверденим планом для обговорення винесено 4 питання :

1.Про роботу Лімнянської лікарської амбулаторії
Доповідач - В.Лукашевич

2.Про стан захворюваності та втрату працездатності населенням району
Доповідач - К.Коробов

3.Інформація про стан медичного обслуговування інвалідів Великої Вітчизняної війни , учасників бойових дій , репресованих , учасників АТО
Доповідач - М.Бибик

4.Різне

21.04.16

Теги:  

Схожі матеріали :

Оцінка--> 
Переглядів: 1137 | Додав: Admin | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 21
0
21 Victor   (27.04.2016 07:35)
«З Вас буде хороший борець».

«Перед тим як втратити свідомість після чергового кидка, борець твердо пообіцяв собі пристрасно любити різьбу по дереву».

0
18 Victor   (24.04.2016 17:21)
Повністю Вас підтримую. Якщо в Турці є лікарі з місцевих, достойні очолити Турківську КЦЛР і змінити тут щось на краще, вважайте мене своїм прихильником. Але коли я знову вв’яжуся в чергову «підтримку», а змін ніяких не буде, то в моєму лиці дістанете чергового критика. Думаю, що це буде чесно, інакше при моєму мовчанні я буду виглядати повним дурнем. Я поважаю людей, котрі прагнуть змін і горять цим бажанням. Але часто стається так, що добравшись до трону, вони вигорають і починають продовжувати справи своїх попередників, а деколи стають ще гіршими. В народі кажуть: «Перша жінка від Бога, друга – від людей, а третя – від диявола». Людина думає, що має знання, силу і волю, але коли займає відповідну посаду-щабель у владній ієрархії, то бачить, що попала в жорна. Два оберти колеса і знання сила та воля вмить вивітрюються. Хтось пробує борсатися, але владне багно невблаганно засмоктує свою жертву. Тут би людині визнати свою помилку, та гордість не дозволяє побачити свою слабкість і вона в своїй безумній завзятості пре вперед, втрачаючи останні крихти людської гідності. Довкола болота безстрасно сидять ті, кому вона обіцяла рай на виборах, і потихеньку палицями занурюють її все глибше і глибше, – до самого дна. В Церкві кажуть: «Там, де закінчуються людські сили, починає діяти Бог». Але чи прагне людина діяти з Богом, якщо вона прийшла в своє ім’я? Звісно, що ні. Тому, як сказав Л.М.Кравчук: «Маємо те, що маємо». Як бачите, п.Дмитре, з мене буде поганий борець.

0
19 turkadmitrо   (26.04.2016 12:53)
п.Віктор - без перебільшення скажу, з Вас буде хороший борець!!!

0
20 turkadmitrо   (26.04.2016 12:56)
Просто не ведіться на слова Майдануті і т.д. Тільки людина під псевдонімом ЗРАДА, може вважати людей -  майдануті!!! От і все!
Кожна думка має право на життя! До кожного потрібно прислухатися!! Головне зробити правильні висновки після почутих ДВОХ ПРАВД!

0
16 Невасиль   (23.04.2016 12:29)
До Василя- роззуй очі , прочисти вуха  і подивись відео з 44хв.!!!

0
15 Victor   (23.04.2016 07:33)
Пане, Дмитре. Щоб мене зрозуміти, потрібно стати на моє місце. А стояти я намагаюсь в Бозі і силуюсь займати позиції, які відповідають істині, а не людським кулуарним мудруванням. Звідки мені знати, що твориться в лікарні з грамотами та їхніми підписами і хто кого хоче перевернути? За своє життя я неодноразово бачив перевороти і наївно приймав у них участь, вручав свою долю на виборах у руки всіляких дерев’яних паяців, бо вірив їхнім словам і не помічав ниток, за які їх смикають, надіючись, що їхні слова стануть ділом. Але юнацькі мрії розвіялися і я стою перед жорстокою реальністю, в якій діють тваринні закони, за якими намагаються жити ЛЮДИ. Тому моє рішення просте: взявся робити переворот – живи по людськи. Зробив переворот – живеш як тварина – діставай заспокійливу пігулку. Мною ніхто не маніпулює, бо я з ніким не п’ю каву і ніхто зі мною не ділиться грішми, владою і славою, бо я в цих кайданах не маю потреби. Я вільний чоловік і критикую, хвалю і дякую там, де підкаже серце. Сьогодні ти в мої вуха вкладав слова істини і клявся у перемінах ради того, аби я тебе обрав і я тебе хвалив, прославляв і обрав. Завтра ти зайняв трон і припав до корита, забувши про людей – діставай від мене, по своїх свинських боках, нагайкою. Хвалити і дякувати за добро, критикувати за хибний шлях, давати копняка під зад тим, хто сів на шию і чекати цього самого по відношенню до себе – ось моя позиція. Надіюся, п. Дмитре, тепер зрозуміла. Вибачте і дякую.

0
17 turkadmitrо   (24.04.2016 14:05)
п.Віктор, завжди увожно прочитую Ваші коментарі! В більшості випадків, погоджуюсь з Вами. Але дивлячись на то, що Ви підтримуєте ті речі, які неможливо усвідомити - мені стало дивно! Медична рада - це рада ЛІКАРІВ, а не прихильників одоного чи іншого, це рада, що повинна проговорювати медичні проблеми, тобто як проліковувати хворих,  які нові мудичні препарати, які замінники, а тут перетворили МЕДИЧНУ РАДУ на "чудо"Вона(рада) в їх руках стає методом скидання "неугодних" і прославляння "угодних"! Ваша позиція мені зрозуміла, а може досить чекати, щоб потім карати! Пора запобігати таким неправильним діям! Всі говорять що з економили, А НА КОМУ!!?? На нас з Вами?? Лікарня не місце для економії, вона повинна допомагати людям, при тому РАЦІОНАЛЬНО ВИКОРИСТОВУВАТИ СВІЙ РЕСУРС, тобто бюджет!! З повагою до Вас, але Я РАХУЮ, ЩО ДОСИТЬ ЧЕКАТИ, А ПОТІМ ВИПРАВЛЯТИ, КОЛИ МОЖНА ЗАПОБІГТИ ТАКОМУ РОЗВИТКУ ПОДІЙ!!! БАЖАННЯ ВЛАДИ ЗГУБИЛО НАШИХ ЛЮДЕЙ!!! А В ТУРЦІ Є ДОСТОЙНІ ЛІКАРІ МІСЦЕВІ, ЩОБ ЗАЙНЯТИ ПОСТ ГОЛОВНОГО ЛІКАРЯ!!! Цю позицію ми будем відстоювати, як ТУРКІВЧАНИ!!!!!!! Нагайко був - ДОСИТЬ, Коробов - ДОСИТЬ!!!!! От така моя позиція, ВИбачте і дякую!

0
14 ВАСИЛЬ   (22.04.2016 20:20)
А ше в лікарні є ставленик Коня, регіональний Баган (задньопривидний), який за підписи бере  від 100 до 200 грн ....

0
12 Victor   (22.04.2016 07:54)
«Чому Майдан прийшов підтримувати…?»
«А майдануті, мля навіть рота не відкрили. Козли…».


Шановні, мля, козли, мля. З відео видно, мля, що в Турці відбувається медична рада, мля, Турківської КЦРЛ. В залі тихо і чемно сидять, мля, представники Майдану. Ні лозунгів, ні плакатів, мля, на підтримку того, чи іншого пана, мля, вони в руках не тримають. Якихось войовничих, запальних чи провокативних гасел, мля, не вигукують. Вони просто, мля, слухачі. Якщо ви, мля, шановні, мля, козли, вважаєте це за якийсь тиск на когось, чи розпалювання конфлікту в Турківській КЦРЛ, то повинні знати, що громада міста, мля, в лиці представників Майдану, мля, повинна активно цікавитися тим, що відбувається в громаді не з вуст, мля, якихось козлів, мля, а реально бачити подію й давати їй належну оцінку (Статут Майдану).

«Освіта – це знання, що козел, мля, відноситься до типу хордових, класу ссавців, ряду жуйних, сімейства парнокопитних. А розум – це розуміння того, що козлу, мля, не можна довіряти стерегти капусту та коментувати те, чого він, мля, не розуміє».

0
13 turkadmitrо   (22.04.2016 09:04)
Все правильно:"козлу, мля, не можна довіряти стерегти капусту та коментувати те, чого він, мля, не розуміє "
- що це за грамоти і від кого і за чиїм пілписом і по якому праву Нагайко вручає Коробову???
- Те що ЛЮДИ тихо сидять, неозначає. що неведеться переворот( з боку Нагайка і Коробова, під керівництвом регіонала), не всі просто готові відкрито його вести.
- перегляньте всі відео(ссилки на які я вже зробив) і прийміть рішення п.Саварин, а то Вас важко зрозуміти!! Ви займаєте різні позиції або Вами маніпулюють!!!

0
11 ЗРАДА   (21.04.2016 21:50)
А майдануті, мля навіть рота не відкрили. Козли ... От тут саме той наглядний приклад хто кого підтримує

0
10 ВАСИЛЬ   (21.04.2016 18:13)
Коли був розстріл на Майдані то Нагайко за Коньом бігав і аплодував йому, Коробов взагалі регіонал москальський.
Доки зайди будуть керувати мною Маркін чужй, Кінь з Самбора, Нагайко з Сколе Коробов взагілі східняк?
Коли ми своїх  почнемо поважати?

0
9 kolizia   (21.04.2016 18:13)
Для  чого  тоді Макарик під райкомом дякував Кулаєву за те,  що  той на зборах обзивав Нагайка.

0
8 ВАСИЛЬ   (21.04.2016 18:07)
Кінь перед медичною радою в 9 годині зранку збирав Нагайка, Коробова і Маркіна й давав настанови. Чому Майдан прийшов підтримувати Нагайка і Коробова, а само собою і Коня? Продалися наші лжепатріоти регіоналу Коню...

0
7 ВАСИЛЬ   (21.04.2016 18:05)
голова адміністрації не обзивав афганців дурними, це брехня
Нагайко з Коробовим працюють на Коня і хочуть реваншу регіонала Коня до влади, тому підставляють Лабецького, але справжні воїни майданівці атошники разом з порядним головою адміністрації і районної ради

0
6 bpp   (21.04.2016 17:31)
Обізвати відкрито воїнів- афганців шизофреніками - рівень  голови  РДА. Шановні  медики  району та відправте  його  в  дурку.

0
2 turkadmitrо   (21.04.2016 16:20)
Жіночка в яка говорила в самому кінці відео -  виявилась правою!!!! Економія - повинна бути правильною!!! Непотрібно кидатись з крайності в крайність. Скільки коштів по з/п було економії?? Скільки процентів було відмінено(чи надано) працівникам за період керування Коробова К.Ф.?? Ми не почули жодних сум???
Якщо п.Нагайко сказав, що бензину в райлікарні немає, бо не заключені договори чи тендеру немає, де ж тоді брав бензин п.Коробов, і кому прийдеться за нього платити??
БІЛЬШЕ ЗАПИТАНЬ НІЖ ВІДПОВІДЕЙ!!!

1
1 turkadmitrо   (21.04.2016 16:11)
З усього побаченого, можна зробити такий висновок:
1. Нагайко І.Ю. - займався опитуванням людей в лікарні. а мав би займатися медичною частиною!
2. Якщо була економія  п.Коробова К.Ф. багато коштів - значить хтось недоотримав медичної допомоги!!!
3. Покращив харчування??? Питання на скільки часу і як суттєво???? Так ніхто і не сказав!! 
4. Не вистачає коштів на АТОшників - а використали тільки 5-ту частину??? То використайте ті кошти, що є , а потім голова адміністрації і райради сказали - ДОДАМО, ВИНАЙДЕМО!!!!
Шановні ЛІКАРІ, шановна інтелегенція району - ЗАЙМІТЬСЯ ЛІКУВАННЯМ ЛЮДЕЙ, НЕ ВЕДІТЬСЯ НА ІНТРИГИ ЗАПУЩЕНІ ВЛАДОЮ ПОПЄРЄДНІКІВ!!! ВІЙНА В ТИЛУ _ ГІРША НІЖ НА ПЕРЕДОВІЙ!!! Залишайтесь гонуровими людьми!!!


УВАГА ! 3 1 квітня 2017р вводиться премодерація коментарів неавторизованих відвідувачів. Ваш коментар буде опублікований після схвалення модератором ! Деталі читайте тут...

Им'я *:
Email:
ВВ-коди       Завантаження зображень Зp

Правила спілкування на сайті
Код *: Якщо погано видно код безпеки , натисніть на нього. Він обновиться.