Вівторок, 22.08.2017 | Вітаю Вас , шановний гість | Реєстрація | ВХІД

Турка-жемчужина Карпат ** Turka-the pearl of the Carpathians         В Турці

Новини Турківщини

Головна архіву новин » » 2016 » Квітень » 22 » На Турківщині відбудеться щорічний обласний конкурс "Екологічно чистий населений пункт"
22.04.2016 (20:54)

   На Турківщині відбудеться щорічний обласний конкурс "Екологічно чистий населений пункт"

З метою поліпшення благоустрою населених пунктів і покращення екологічного стану довкілля запроваджується щорічний обласний конкурс "Екологічно чистий населений пункт" (далі – Конкурс).

Конкурс проводиться за чотирма категоріями населених пунктів:
І категорія – міста обласного значення, окрім м. Львова;
ІI категорія – міста районного значення;
ІІІ категорія – селища;
ІV категорія – села.


Переможцями Конкурсу визначаються населені пункти, які домоглися найкращих результатів з:
–організації роботи із впровадження екологічних заходів та забезпечення їх виконання на території відповідної громади правил дотримання санітарного стану та благоустрою населеного пункту;
–ремонту, реконструкції та облаштування наявних об’єктів екологічного призначення і спорудження нових;
–створення належних умов для праці, відпочинку та побуту громадян;
–проведеної роботи, пов'язаної з охороною довкілля, у тому числі із запобігання забрудненню річок, озер, повітряного басейну, а також із зменшення шуму і забезпечення раціонального використання природних ресурсів;
–озеленення населених пунктів, збереження наявних і створення нових парків, скверів, лісопарків та інших об'єктів зеленого будівництва з урахуванням вимог ландшафтної архітектури й садово-паркового мистецтва;
–впровадження малих архітектурних форм екологічного призначення, що відзначаються новизною конструкцій, економічністю й зручністю в експлуатації;
–впровадження сучасних технологій санітарного очищення населених пунктів, утилізації та знешкодження твердих побутових відходів.

Щорічний обласний Конкурс проводиться в два етапи:
І етап – проведення та визначення попередніх підсумків у районних Конкурсних комісіях серед ІІ-ІV категорій населених пунктів;
ІІ етап – проведення та визначення остаточних підсумків конкурсу в обласній Конкурсній комісії серед усіх категорій населених пунктів.

Визначення підсумків Конкурсу проводиться:
- попередні підсумки районними Конкурсними комісіями (І етап) до 01 травня поточного року;
- остаточні підсумки обласною Конкурсною комісією (ІІ етап) до 01 липня поточного року.

З метою проведення та визначення підсумків І етапу Конкурсу, голова районної ради видає розпорядження про створення районної Конкурсної комісії і затверджує персональний склад та Положення про відповідну комісію.

Для участі в Конкурсі сільські, селищні, міські ради міст районного значення подають до відповідної районної Конкурсної комісії, а міські ради міст обласного значення – до обласної Конкурсної комісії заявку на участь у Конкурсі згідно з додатком до цього Положення.

Учасники конкурсу серед сіл, селищ, міст районного значення (ІІ-V категорії) подають матеріали районним комісіям до 1 квітня поточного року.

Районні ради подають обласній Конкурсній комісії до 1 червня поточного року матеріали переможців районного Конкурсу із зазначенням переможця з кожної категорії населеного пункту – претендентів на участь в обласному Конкурсі.

Для участі в обласному Конкурсі міста обласного значення подають обласній Конкурсній комісії до 1 червня поточного року заявку на участь у Конкурсі, згідно з додатком до цього Положення.

З метою визначення підсумків Конкурсу голова Львівської обласної ради видає розпорядження про створення Конкурсної комісії, яким затверджує Положення про відповідну комісію та її персональний склад за пропозицією постійної комісії з питань екології, природних ресурсів та рекреації.

Обласна Конкурсна комісія до 1 липня поточного року визначає переможців (по одному першому, другому і двох третіх місцях у кожній з категорій населених пунктів) і у двотижневий термін з дня прийняття рішення Конкурсної комісії подає своє рішення про підсумки Конкурсу Львівській обласній раді для прийняття відповідної ухвали про відзначення переможців Конкурсу.

Фінансування обласного конкурсу "Екологічно чистий населений пункт" здійснюється з обласного фонду охорони навколишнього природного середовища в складі обласного бюджету у відповідному році.

У випадку збільшення загальної суми коштів для відзначення переможців Конкурсу та/або відсутності переможців серед категорій або призових місць в окремих категоріях вивільнені кошти можуть розподілятись пропорційно між переможцями Конкурсу або можуть бути використані для збільшення кількості призових місць в окремих з категорій населених пунктів.

Місцевим радам, населені пункти яких зайняли призові місця в Конкурсі, вручаються відповідні дипломи Львівської обласної ради I, II та III ступенів, а також з обласного фонду охорони навколишнього природного середовища на реалізацію та вирішення локальних екологічних проблем виділяються кошти в таких обсягах:

У першій та другій категоріях населених пунктів:
за перше місце – 90 тис. грн;
за друге місце – 70 тис. грн;
за третє місце – 60 тис. грн;

У третій та четвертій категоріях населених пунктів:
за перше місце – 50 тис. грн;
за друге місце – 30 тис. грн;
за третє місце – 20 тис. грн.

У складі видатків обласного бюджету передбачаються кошти як субвенції з обласного бюджету відповідному сільському, селищному, міському бюджетові, за рахунок коштів обласного фонду охорони навколишнього природного середовища. Передбачені кошти використовуються відповідними місцевими радами на впровадження природоохоронних заходів, згідно з Постановою Кабінету Міністрів України від 17.09.1996 № 1147 "Про затвердження переліку видів діяльності, що належить до природоохоронних заходів".

Дипломи переможцям Конкурсу вручає голова Львівської обласної ради під час сесії.

Органи місцевого самоврядування, за рахунок коштів відповідних місцевих бюджетів, можуть преміювати працівників підприємств, установ і організацій, місцевих органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування, які брали активну участь в організації та здійсненні робіт з благоустрою населеного пункту.

Хід робіт з благоустрою населених пунктів і підтримання громадського порядку та підсумки Конкурсу висвітлюються в засобах масової інформації.

РОЗПОРЯДЖЕННЯ
ГОЛОВИ ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ
Від 18 лютого 2016 р. № 102

Про створення Конкурсної комісії для визначення підсумків конкурсу "Екологічно чистий населений пункт"

Беручи до уваги лист голови постійної комісії з питань екології, природних ресурсів та рекреації п. А. Білоуса від 15.02.2016 № К-06вн-3 керуючись частиною сьомою статті 55 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні"; враховуючи рішення Львівської обласної ради від 22.10.2013 № 890 "Про внесення змін в додаток до рішення від 05.04.2011 № 100 "Про затвердження Положення про щорічний обласний конкурс "Екологічно чистий населений пункт"; з метою визначення підсумків Конкурсу "Екологічно чистий населений пункт" (далі – Конкурс):

1. Cтворити Конкурсну комісію для визначення підсумків конкурсу "Екологічно чистий населений пункт" (далі – Комісія) згідно з додатком 1.

2. Затвердити Положення про обласну Конкурсну комісію для визначення підсумків конкурсу "Екологічно чистий населений пункт" відповідно до додатка 2.

3. Вважати таким, що втратило чинність, розпорядження голови Львівської обласної ради від 12.05.2015 № 379 "Про створення Конкурсної комісії для визначення підсумків конкурсу "Екологічно чистий населений пункт".

4. Контроль за виконанням розпорядження залишаю за собою.

Олександр ГАНУЩИН


Додаток 1
до розпорядження голови
обласної ради
№ _____від "___" ________2016

Склад Конкурсної комісії для визначення підсумків конкурсу "Екологічно чистий населений пункт"

Голова Комісії:
Гірняк Володимир Олегович – заступник голови Львівської обласної ради.

Заступник голови Комісії:
Білоус Андрій Васильович – голова постійної комісії з питань екології, природних ресурсів та рекреації.

Секретар Комісії:
Онищенко Ірина Леонідівна – радник відділу організаційної роботи та доступу до публічної інформації Львівської обласної ради.

Члени Комісії:
Балицький Олексій Михайлович – депутат Львівської обласної ради.
Гречаник Руслан Мар’янович – директор департаменту екології та природних ресурсів Львівської обласної державної адміністрації.
Дасюк Роман Станіславович – начальник Державної екологічної інспекції у Львівській області.
Дейнека Анатолій Михайлович – депутат Львівської обласної ради.
Когут Олег Миколайович – заступник начальника Головного управління Держсанепідслужби у Львівській області.
Прокопів Андрій Іванович – депутат Львівської обласної ради.
Чечотка Богдан Романович – директор департаменту охорони здоров’я Львівської обласної державної адміністрації.

Керуючий справами обласної ради Валентин ХАРЛОВ


Додаток 2
до розпорядження голови
обласної ради
№ _____від "___" ________2016

ПОЛОЖЕННЯ
про обласну конкурсну комісію для визначення переможців конкурсу "Екологічно чистий населений пункт "

1. Відповідно до рішення Львівської обласної ради від 22.10.2013 № 890 "Про внесення змін в додаток до рішення від 05.04.2011 № 100 "Про затвердження Положення про щорічний обласний конкурс "Екологічно чистий населений пункт" (далі – Положення) для визначення підсумків Конкурсу створюється обласна Конкурсна комісія (далі – Комісія).

2. Комісія створюється на час дії Положення про щорічний обласний Конкурс "Екологічно чистий населений пункт" у складі голови, заступника, секретаря та членів Комісії.

3. Засідання Комісії є правочинним за умови участі в роботі більше половини членів від її загального складу.

4. Рішення Комісії ухвалюються більшістю голосів від загального складу Комісії. У випадку рівної кількості голосів "за" і "проти" вирішальним є голос голови Комісії.

5. Рішення Комісії підписують голова (за його відсутності – заступник) та секретар Комісії.

6. Комісія забезпечує поширення інформації про Конкурс у засобах масової інформації та провадить організаційно-технічну й інформаційну підтримку Конкурсу.

7. Заявки учасників Конкурсу подаються секретареві Комісії відповідними районними Конкурсними комісіями після визначення підсумків конкурсу на районному рівні та міськими радами міст, згідно з пунктами 9 і 10 Положення, за адресою: Львівська обласна рада, вул. Винниченка, 18, кабінет № 329, м. Львів, 79008.

8. Комісія після прийняття рішення про підсумки Конкурсу та визначення переможців Конкурсу подає його Львівській обласній раді з метою виконання пункту 16 Положення.

9. На підставі рішення Львівської обласної ради про нагородження переможців голова обласної ради вручає дипломи переможцям Конкурсу.

10. Комісія здійснює моніторинг використання коштів з фонду охорони навколишнього природного середовища переможцями Конкурсу, аналізує та, за необхідності, подає пропозиції Львівській обласній раді щодо внесення відповідних змін у Положення.

Керуючий справами обласної ради Валентин ХАРЛОВ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ
ГОЛОВИ ТУРКІВСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ
від 13 квітня 2016 року № 27
м.Турка

Про районну конкурсну комісію по проведенню щорічного обласного конкурсу «Екологічно чистий населений пункт».

Відповідно до рішення № 890 Львівської обласної ради від 22 липня 2013 року «Про внесення змін в додаток до рішення від 05.04.2011 №100 «Про затвердження Положення про щорічний обласний конкурс «Екологічно чистий населений пункт» та з метою активізації роботи міської, селищної та сільських рад з покращення благоустрою населених пунктів та покращення екологічного стану довкілля, керуючись ст.55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:

1. Утворити районну конкурсну комісію у складі :
• Голко Лілія Йосипівна – голова комісії, керуюча справами районної ради;
• Барабаш Василь Михайлович – голова постійної депутатської комісії з питань охорони навколишнього середовища, розвитку лісового господарства, земельних відносин та питань управління об’єктами спільної власності територіальних громад району;
• Хорт Михайло Дмитрович – голова комісії з питань бюджету, фінансів, інвестицій та соціально–економічного розвитку району;
• Набоков Ростислав Володимирович – голова комісії з питань промисловості, транспорту, доріг та будівництва, підприємницької діяльності;
• Лило Микола Миколайович – головний спеціаліст з питань реалізації проектів місцевого розвитку та зовнішньо-економічних зв’язків.

2. Інформувати громадськість району про перебіг конкурсу та його результати в засобах масової інформації.

3. Затвердити положення про районну конкурсну комісію для визначення підсумків конкурсу «Екологічно чистий населений пункт» на території Турківського району (додаток 1) та форму заявки (додаток 2).

4. Контроль за виконанням розпорядження покласти на керуючу справами районної ради.

Голова районної ради В.Лозюк

Додаток 1
до розпорядження голови районної ради
від 13 квітня 2016 року № 27

ПОЛОЖЕННЯ
про районну конкурсну комісію для визначення підсумків конкурсу «Екологічно чистий населений пункт» на території Турківського району

1.Загальні положення.

З метою поліпшення благоустрою населених пунктів і покращення екологічного стану довкілля проводиться щорічний обласний конкурс “Екологічно чистий населений пункт” (далі – Конкурс).

Дане Положення розроблено відповідно до рішення № 890 Львівської обласної ради від 22.10.2013 р. «Про внесення змін в додаток до рішення від 05.04.2011 № 100 “Про затвердження Положення про щорічний обласний конкурс “Екологічно чистий населений пункт”.

Конкурс на рівні району проводиться за ІI – ІV категоріями населених пунктів: ІI категорія – місто районного значення; ІІІ категорія – селище; ІV категорія – села. Переможцями конкурсу вважаються населені пункти, які домоглися найкращих результатів з дотримання санітарного стану та благоустрою населеного пункту; в охороні довкілля, у тому числі із запобіганням забрудненню річок, озер, повітряного басейну, а також із зменшенням шуму і забезпеченням раціонального використання природних ресурсів; озелененні населених пунктів, збереженні парків, скверів, лісопарків; впровадження сучасних технологій санітарного очищення населених пунктів, утилізації та знешкодження твердих побутових відходів.

2. Повноваження Комісії

З метою проведення та визначення підсумків І етапу Конкурсу на території Турківського району утворюється районна конкурсна комісія (далі Комісія).

Комісія утворюється на строк виконання нею визначеного завдання у складі голови та членів комісії. Всі члени комісії користуються рівними правами.

Комісія визначає переможців конкурсу більшістю голосів від загального складу відповідно до Положення про щорічний обласний конкурс “Екологічно чистий населений пункт”.

Попередні підсумків Конкурсною комісією проводиться (І етап) до 15 травня поточного року.

Переможцями Конкурсу вважаються населені пункти, які домоглися найкращих результатів з:
• організації роботи із впровадження на території відповідної громади правил дотримання санітарного стану та благоустрою населеного пункту;
• ремонту, реконструкції та облаштування наявних об’єктів екологічного призначення і спорудження нових;
• створення належних умов для праці, відпочинку та побуту громадян;
• проведеної роботи, пов’язаної з охороною довкілля, у тому числі із запобіганням забрудненню річок, озер, повітряного басейну, а також із зменшенням шуму і забезпеченням раціонального використання природних ресурсів;
• озеленення населених пунктів, збереження наявних і створення нових парків, скверів, лісопарків та інших об’єктів зеленого будівництва з урахуванням вимог ландшафтної архітектури й садово-паркового мистецтва;
• впровадження малих архітектурних форм екологічного призначення, що відзначаються новизною конструкцій, економічністю й зручністю в експлуатації;
• впровадження сучасних технологій санітарного очищення населених пунктів, утилізації та знешкодження твердих побутових відходів. Для участі в Конкурсі сільські, селищна, міська рада подають до Конкурсної комісії заявку на участь у Конкурсі згідно з додатком до цього Положення.

Учасники конкурсу серед сіл, селища, міста (ІІ-V категорії) подають матеріали (заява на участь у конкурсі, аналітична довідка щодо виконаних заходів з відповідними мультимедійними та поліграфічними матеріалами) комісії до 29 квітня поточного року. Матеріали, подані пізніше від встановлених термінів або оформлені неправильно та не в повному обсязі, до розгляду не приймаються.

Районна рада подає обласній Конкурсній комісії до 1 червня поточного року матеріали переможців районного Конкурсу із зазначенням переможця з кожної категорії населеного пункту – претендентів на участь в обласному Конкурсі.

Підбиття підсумків конкурсу проводиться на районному рівні до 20 травня.

Місцевим радам населених пунктів, які зайняли призові місця в конкурсі, вручають дипломи Львівської обласної ради I, II та III ступенів, а також з обласного фонду охорони навколишнього природного середовища на реалізацію та вирішення локальних екологічних проблем виділяються кошти. Зокрема, у першій та другій категоріях населених пунктів за перше місце – 90 тис. грн.; за друге місце – 70 тис. грн.; за третє місце – 60 тис. грн. У третій та четвертій категоріях населених пунктів за перше місце – 50 тис. грн.; за друге місце – 30 тис. грн.; за третє місце – 20 тис. грн.

Хід робіт з благоустрою населених пунктів та підсумки Конкурсу висвітлювати у засобах масової інформації.

Керуюча справами Л.Голко

ЗАЯВКА НА УЧАСТЬ В КОНКУРСІ ТУТ

Теги:  

Схожі матеріали :

Оцінка--> 
Переглядів: 463 | Додав: Admin | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0

УВАГА ! 3 1 квітня 2017р вводиться премодерація коментарів неавторизованих відвідувачів. Ваш коментар буде опублікований після схвалення модератором ! Деталі читайте тут...

Им'я *:
Email:
ВВ-коди       Завантаження зображень Зp

Правила спілкування на сайті
Код *: Якщо погано видно код безпеки , натисніть на нього. Він обновиться.