Неділя, 21.01.2018 | Вітаю Вас , шановний гість | Реєстрація | ВХІД

Турка-жемчужина Карпат ** Turka-the pearl of the Carpathians         В Турці

Новини Турківщини

Головна архіву новин » » 2016 » Квітень » 23 » Районна рада вирішила вийти зі складу засновників газети «Бойківщина»
23.04.2016 (13:18)  

   Районна рада вирішила вийти зі складу засновників газети «Бойківщина»

Турківська районна рада на своїй останній сесії 31 березня 2016 року вирішила вийти зі складу засновників друкованого засобу масової інформації газети «Бойківщина» та редакції газети «Бойківщина» з перетворенням редакції членами її трудового колективу у суб'єкт господарювання із збереженням назви, цільового призначення, мови видання і тематичної спрямованості друкованого засобу масової інформації.

Як видно з тексту рішення , районна рада не зацікавлена в зміні цільового призначення та тематичної спрямованості газети.

Більше того , районна рада цим рішенням зобов'язує редактора газети укласти "договір на висвітлення діяльності місцевих органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування у друкованому засобі масової інформації газеті «Бойківщина»".

Цікаво буде після реєстрації нового суб'єкта господарювання в ЄДРПОУ побачити справжніх власників/засновників нової газети "Бойківщина" .

УКРАЇНА
ТУРКІВСЬКА РАЙОННА РАДА
ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
ІV СЕСІЯ VІІ СКЛИКАННЯ

РІШЕННЯ № 78
31 березня 2016 року
м.Турка
Про реформування газети «Бойківщина» та редакції газети «Бойківщина», засновниками яких є Турківська районна рада

Керуючись ч. 2 ст. 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ч. 3 ст. 4 Закону України “Про реформування державних і комунальних друкованих засобів масової інформації”, ст.ст. 8, 20, 21, 22 Закону України “Про друковані засоби масової інформації (пресу) в Україні”, Цивільним та Господарським Кодексами України, на підставі пропозиції трудового колективу редакції газети «Бойківщина» стосовно способу реформування, враховуючи рекомендації президії, районна рада

ВИРІШИЛА:

1. Вийти зі складу засновників друкованого засобу масової інформації газети «Бойківщина» та редакції газети «Бойківщина» з перетворенням редакції членами її трудового колективу у суб'єкт господарювання із збереженням назви, цільового призначення, мови видання і тематичної спрямованості друкованого засобу масової інформації.

2. Надіслати це рішення центральному органу виконавчої влади, що забезпечує формування державної політики у сфері телебачення і радіомовлення, інформаційній та видавничій сферах (Державному комітету телебачення і радіомовлення України) для внесення до Зведеного переліку об'єктів реформування, та центральному органу виконавчої влади, що реалізує державну політику у сфері державної реєстрації друкованих засобів масової інформації (Міністерству юстиції України) та трудовому колективу редакції.

3. Укласти угоду (договір) про зміну засновника (складу співзасновників) та збереження назви, цільового призначення, мови видання і тематичної спрямованості друкованого засобу масової інформації з редакцією після її перетворення відповідно до вимог Закону України “Про реформування державних і комунальних друкованих засобів масової інформації” та вимог цивільного законодавства України у суб'єкт господарювання.

4. Виконання функцій комісії з перетворення редакції газети «Бойківщина» покласти на редактора Васильківа Василя Васильовича. Виконання функцій комісії з перетворення редакції розпочати після включення її до переліку друкованих засобів масової інформації та редакцій, що підлягають реформуванню на другому етапі, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України або з 1 січня 2018 року.

5. Редактору редакції газети «Бойківщина» Васильківу В. В.:

5.1. Після включення редакції до переліку друкованих засобів масової інформації та редакцій, що підлягають реформуванню на другому етапі, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України або з 1 січня 2018 року провести процедуру реорганізації шляхом перетворення редакції з дотриманням вимог законодавства України.

5.2. У встановлений строк з дня прийняття рішення повідомити державного реєстратора про реорганізацію юридичної особи шляхом їх перетворення та в подальшому подати в установленому законодавством порядку необхідні документи для внесення до єдиного державного реєстру відповідних записів. Встановити, що строк для заявлення кредиторських вимог становить два місяці з дня прийняття цього рішення.

5.3. Після державної реєстрації та внесення до єдиного державного реєстру відповідних записів про перетворення редакції подати заяву про перереєстрацію друкованого засобу масової інформації в порядку, визначеному Законом України "Про друковані засоби масової інформації (пресу) в Україні".

5.4. Після державної реєстрації та внесення до єдиного державного реєстру відповідних записів про перетворення редакції укласти договір на висвітлення діяльності місцевих органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування у друкованому засобі масової інформації газеті «Бойківщина».

6. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію районної ради з гуманітарних питань, питань молоді, засобів масової інформації та соціального захисту населення .

7. Опублікувати це рішення у місячний строк з дня його прийняття у газеті «Бойківщина».

Голова районної ради В.Лозюк

Теги:  

Схожі матеріали :

Оцінка--> 
Переглядів: 566 | Додав: Admin | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Им'я *:
Email:
ВВ-коди       Завантаження зображень Зp

Правила спілкування на сайті
Код *: Якщо погано видно код безпеки , натисніть на нього. Він обновиться.