Середа, 21.03.2018 | Вітаю Вас , шановний гість | Реєстрація | ВХІД

Турка-жемчужина Карпат ** Turka-the pearl of the Carpathians         В Турці

Новини Турківщини

Головна архіву новин » Новини » 2016 » Квітень » 25 » Пасхальний тур у "Чертур"
25.04.2016 (20:41)

   Пасхальний тур у "Чертур"

Залишається рівно тиждень до світлого християнського свята Воскресіння Христового. І хоч всі ми однаково любимо говорити про спільні хриянські цінності, але водночас відзначаємо це свято по різному.

Це свято найбільш давнє та радісне з усіх великих свят церковного року.

Святі Отці Церкви особливо підкреслюють значення і велич цього свята. «Пасха в нас — це празників празник і торжество торжеств, яке настільки перевищує всі інші торжества, не тільки людські, але й Христові, що в його честь відбуваються, наскільки сонце перевищує звізди», — йдеться у пасхальному слові святого Григорія Богослова.

Хтось традиційно святкує з родиною, провідує найближчих родичів.

Для когось Великдень - лише черговий привід випити, а для крамарів - підзаробити.

В одній з новинних груп Вконтакте натрапив на цікаве оголошення , яке стосувалося саме святкування великодня на Турківщині.

Здивував мене не сам факт святкування , а , так би мовити, новітній спосіб проведення такого заходу.

Якщо вірити рекламним оголошенням , дуже оригінально вирішили відсвяткувати Великдень у мотелі "Чертур", що в селі Явора Турківського району.

.

Так, як видно із сторінки, 1 та 2 тавня у мотелі вирішили влаштувати ...чоловічий та жіночий стриптиз Strip Duet. Навіть пропонують замовлення столиків. Крім того, на самий Великдень у "Чертурі" відбудеться ще й Live Sax Party.

.

Відразу подумалося, що це першоквітневий жарт. Але глянувши на дати публікацій, зрозумів, що помиляюся. В соцмережі знайшов дві майже ідентичні сторінки. На перший погляд, одна з них мала би виявитися фейком. Так іноді буває у війні між конкурентами.

Але, якщо придивитися уважніше, то можна помітити, що сторінка Мотель"Чертур" була створена 30 жовтня 2013р та обновлялася аж до 2015 р, а сторінка Мотель Чертур створена в кінці 2015 р, остання публікація на ній зроблена сьогодні. Крім того декілька ознак свідчать на користь актуальності інформації. Офіційні сайти мотелю "Чертур" сьогодні виявилися недоступними.

Як свідчать турківчани, в місті на стовпах розвішено аналогічні оголошення, а компанія львівських батярів спробувала забронювати столик на 2 травня та в телефонному режимі отримала підтвердження саме такої культурної програми.

Рекламні оголошення говорять про те, що тут мають відбутися саме розважальні заходи Live Sax Party і чоловіче та жіноче стрип-шоу у виконанні групи Strip Duet.

Цікаво було би почути думку очільника відділу культури і туризму Турківської РДА..... Чи проводиться якийсь контроль та аналіз культурно-розважальних заходів які проводяться на території району ? До речі, щодо культурних заходів депутати районної ради своїм рішенням № 71 від 31 березня 2016 року за поданням відділу культури і туризму Турківської РДА прямо вказали дирекції районного народного дому "проводити різноманітні заходи, тематичні вечори, вечори молоді, залучаючи жителів сіл у гуртки художньої самодіяльності. Про проведення заходів інформувати в засобах масової інформації."

Напевно, на організацію стрип-шоу та різноманітних молодіжних вечірок, на яких, не зважаючи на заборону, звучить російська попса та шансон також є якесь розпорядження ... Адже тут є і "проведення заходів" і "інформування в засобах масової інформації".

Можливо , я чогось не знаю ? Можливо, я щось пропустив ? Можливо, Явірська сільська рада вже вступила в ЄС, адже саме на її території розміщено розважальний заклад ? Може таким чином вона намагається продемонструвати свою європейськість ?

А може нашій владі не дає спокою скандальна слава Львівської міської ради, яка в березні опосередковано підтримала проведення у Львові "Фестивалю рівності" організованого спільнотою ЛГБТ ?

Власне, стриптиз не є чимось аж надто екстраординарним. В світі він сприймається , як різновид (стиль) танцю. Якісний танець, скажімо, на пілоні, в світі вважається мистецтвом.

Усвідомлюю, що для повної євроїнтеграції нам доведеться дещо коригувати свій менталітет. Нам ще доведеться вчитися толерантності по відношенню до людей, які мають світогляд відмінний від нашого .

Напевно, організатори шоу намагалися хоч якось наблизити нас до європейських цінностей... Але ж не у великодні дні !

Як видно із відкритих реєстрів, приватне підприємство "Будівельно-торгова фірма "Чертур" була заснована у березні 2003 року Чернянським Василем Івановичом. До слова, зараз підприємство має ліцензії на 43 різні види діяльності.

Очоливши у 2009 році місцевий осередок Партії регіонів, вже наступного року пан Чернянський був призначений головою Турківської районної державної адміністрації та отримав статус державного службовця.

Відтоді справами "Чертуру" почала керувати дружина Віра Іванівна.

У грудні 2015 року було створене ПП "Будівельно-торгова фірма "Чертур-2", яку заснував Чернянський В. І.

Ну що ж, ось такі християнські цінності у останній тиждень перед світлим Великоднем, який Церква називає страсним.

А що думають з цього приводу численні громадські активісти міста Турки та району ? Може теж якусь свою акцію організують під стінами мотелю. Із баком для сміття, наприклад...

А може це все фейк ? Хто зна...?

24.10.16

Теги:  

Схожі матеріали :

Оцінка--> 
Категорія: Новини | Переглядів: 1293 | Додав: tect | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 1
0
1 Victor   (25.04.2016 07:19)
- Куме, ви такі підтягнуті, граціозні. Як вам це вдається?
- Я займаюся народними танцями.
- Як цікаво! А якими?
- Стриптизом.
- А хіба це народні танці?
- Ну, не знаю. Народу подобається.

Зима. Завірюха. Вечоріло. Дідо з бабою пленталися з колгоспу до дому. Зайшли в хату.
- Ану бабо знімай куфайку!
- Та ти що, діду, здурів, таж не натоплено ще!
- Знімай, кому кажу! Баба зняла.
- Так. А тепер знімай ватяні штани!
- Ах ти ж сволоч, чого надумав, холодно ж!
- Знімай! Добре. А тепер знімай байкові майтки!
Похлипуючи, баба роздягнулася догола і з-під люба глипає на здурілого діда. Той зітхнув, тай каже:
- Не розумію, що файного в цьому стриптизі?

До бойків у гори, на Паску, завітали стриптиз-танцівники. Вечором в мотелі показують стриптиз. Після того, як кубіта на сцені скинула пальто, напівп’яні й напівобкурені бойки відреагували аплодисментами. Скинула плаття – бурхливі оплески. Скинула нацицник – дикі оплески. Після того, як кубіта зняла з себе якісь труси з двох шнурків… гробова тиша. Баба крутиться на сцені, мов кобра, якій відтяли кавалок хвоста. І так свою «пісеньку» випре, і так… Тишина. За якийсь час запитує турківських бойків: «Хіба я вам більше не подобаюся? Чому припинилися оплески»? Тут із залу почувся голос: «Одною рукою не поаплодуєш».

Зазвичай, багато людей відмовляються на піст від якихось своїх маленьких втіх-грішків. Хтось на сорок днів перестає курити. Хтось сорок днів не п’є. Інші – не грають. А ще інші – не дрочать. Та ось піст закінчується і, як завжди любив повторювати на Паску один священик з амвону: «Тепер можна всьо»! Стриптиз на сцені і онанізм в залі – це не Європейські цінності. Це цінності кам’яного віку, які ми волочимо собою через різні періоди «розвитку». Якось переглядав кінокомедію про печерних людей. Так там волохатий самець все норовив прилаштуватися ззаду до волохатої самки, як тільки вона нахилялася, аби викопати якийсь корінець. Коли вона відмовлялася, він сідав збоку, дивився на неї і бавився своїми яйцями. Хто переглядає науково-популярні фільми про диких тварин, то побачить це у деяких видів мавп. То чого ж дивуватися людям, які в історичному житті нашої планети, якщо її спроектувати на добу, займають лишень якусь долю секунди в своєму розвитку. Це, практично, мавпи в лахах, з яких тільки вчора облізла шерсть, а вранці відпав хвіст. По обіді вони святять Паску, а ввечері збираються в мотелі дрочити на народні танці.

Ім'я *:
Email:
ВВ-коди       Завантаження зображень Зp

Правила спілкування на сайті
Код *:
Якщо погано видно код безпеки , натисніть на нього. Він обновиться.