Вівторок, 20.03.2018 | Вітаю Вас , шановний гість | Реєстрація | ВХІД

Турка-жемчужина Карпат ** Turka-the pearl of the Carpathians         В Турці

Новини Турківщини

Головна архіву новин » » 2016 » Травень » 10 » Андрій Лопушанський найпасивніший нардеп Львівщини серед мажоритарників
10.05.2016 (12:14)

   Андрій Лопушанський найпасивніший нардеп Львівщини серед мажоритарників

За півтора роки, з 27 листопада 2014 року по 31 березня 2016, Верховна Рада VIII скликання збиралась на пленарні засідання 163 рази. За цей період роботи усіма суб’єктами законодавчої ініціативи було підготовлено 6166 законодавчих актів, з яких 1044 набуло чинності (420 законів і 624 постанов). Найбільше законопроектів закономірно подається депутатським корпусом.

Громадянська мережа ОПОРА з’ясувала, наскільки активними у цьому процесі є мажоритарники, обрані у округах Львівської області.

«Протягом перших півтора року роботи чинного Парламенту 12 народних депутатів від Львівщини долучилися до розробки 367 законодавчих ініціатив з-поміж 6166 зареєстрованих. Таким чином, за участі львівських мажоритарників було підготовлено 6% від усіх законопроектів», – розповідає аналітик мережі ОПОРА Тарас Радь. Трійку найбільш активних законотворців з-поміж 12 депутатів-мажоритарників Львівської області займають Володимир Парасюк, Оксана Юринець і Ярослав Дубневич, які стали співавторами 66, 64 і 60 законодавчих ініціатив відповідно. Натомість найменш активно законотворчою діяльністю займалися Андрій Лопушанський, Андрій Кіт і Тарас Батенко, на рахунку яких 16, 18 і 22 законодавчі ініціативи.

За словами експерта, у своїй законотворчій діяльності депутати намагаються вирішувати проблеми області, яку вони представляють у ВРУ. Так, 66 з 367 законодавчих ініціатив, зареєстрованих 12 нардепами, адресовано проблемам конкретного округу чи загалом регіону. «Найбільша кількість ініціатив напрацьована у темі вугільної промисловості, нафти й газу (14), а також у актуальній темі децентралізації (12). Трохи менше – по 9 – стосуються транскордонного руху й гуманітарного блоку», – підсумовує Тарас Радь.

Експерти Громадянської мережі ОПОРА також проаналізували спільність голосувань 12 нардепів. Як показало дослідження, рівень співпраці депутатів не надто високий. Найбільше співпрацюють в законопроектній роботі Богдан Матківський і Михайло Бондар – у них 9% спільних законопроектів. І лише чотири депутати взаємодіють з усіма львівськими мажоритарниками – Дмитро Добродомов, Андрій Кіт, Володимир Парасюк та Оксана Юринець. «Цього явно недостатньо для ефективної координації дій задля вирішення проблем області. Львівського лоббі у Парламенті немає», – констатує представник ОПОРИ Олександр Неберикут.

opora.lviv.ua

Теги:  

Схожі матеріали :

Оцінка--> 
Переглядів: 527 | Додав: Admin | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім'я *:
Email:
ВВ-коди       Завантаження зображень Зp

Правила спілкування на сайті
Код *:
Якщо погано видно код безпеки , натисніть на нього. Він обновиться.