Понеділок, 21.08.2017 | Вітаю Вас , шановний гість | Реєстрація | ВХІД

Турка-жемчужина Карпат ** Turka-the pearl of the Carpathians         В Турці

Новини Турківщини

Головна архіву новин » » 2016 » Травень » 11 » О.Лабецький - «Ми маємо спільне завдання: зробити нашу державу багатою, розвиненою, європейською»
11.05.2016 (13:44)

   О.Лабецький - «Ми маємо спільне завдання: зробити нашу державу багатою, розвиненою, європейською»

Нещодавно на черговій медичній раді відбулася словесна перепалка між учасниками АТО та медиками, після якої взяв слово і я, щоб висловити сконсолідовану позицію, що стосується нашого відношення до учасників бойових дій та Революції Гідності.

У процесі розмови, мені зробили зауваження, мовляв, чому на вас тиснуть, нав’язуючи свою позицію, демобілізовані бійці, які ще недавно захищали нашу незалежність на Сході України.

Доводячи до присутніх свою думку я сказав, що ми всі - у великому боргу перед тими, хто зі зброєю в руках, ризикуючи життям, пішов воювати на Схід. Як і перед тими, хто боровся із злочинною владою на київському Майдані чи виконував інтернаціональний обов’язок в Афганістані.

Всі ці люди - герої й заслуговують постійної нашої уваги. Хоч дехто вважає їх не такими, як всі інші. Навіть дозволяє називати їх дурними. Насправді ж у цих людей, у першу чергу загострене почуття справедливості і вони мають повне право висловлювати (навіть у різкій формі) свої думки та пропозиції. Ми ж маємо адекватно реагувати на це. Водночас не дозволяти будь-яких проявів нетактовності, грубості чи зухвалості. Коли я вжив слово «дурні», то це було в переносному значенні. Я лише хотів цим наголосити, що окремі, нечисті душею та серцем, особистості таки дозволяють собі називати так афганців чи атовців.

Мені шкода, що тоді не всі зрозуміли мене правильно. І якщо я когось скривдив, то щиро прошу вибачення. До того ж хочу сказати, що ми - майданівці, атовці та афганці - спільно реалізовуємо у м. Львів проект будівництва дерев’яної церкви, ставлячи перед собою єдину мету - утвердити у нашому середовищі високі моральні цінності й віддати шану тим, хто її заслужив. Ми маємо спільне завдання: зробити нашу державу багатою, розвиненою, європейською. При цьому працюючи синхронно, без звинувачень та докорів. І нехай нам у цьому допомагає Бог.

Олександр ЛАБЕЦЬКИЙ, голова Турківської РДА.

Газета "Бойківщина" №19,2016

Теги:  

Схожі матеріали :

Оцінка--> 
Переглядів: 441 | Додав: Admin | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 4
0
4 shevciv   (12.05.2016 13:32)
О.Лабецький - «Ми маємо спільне завдання: зробити нашу державу багатою, розвиненою, європейською»--------ви Турку  перше зробіт багатою розвиненою - а держава наша сама по собі багата/

0
3 Victor   (12.05.2016 07:29)
Поважаю людей, котрі вміють вчасно вибачитися там, де є чи навіть і немає натяку на образу, і тим самим згладити конфлікт, який може поглибити протистояння у сьогоднішньому розрізненому суспільстві. Випущене слово можна так само вдало спіймати, як і горобця, просто для цього потрібно майстерно поставити сильце. Ось випущене невдале слово, а ось на нього і сильце – вибачення. Це те саме, що на сповіді перед Богом: ось мимовільний гріх, а ось і розкаяння. Головне вчасно отямитися й не дозволяти мимовільні гріхи перетворювати у спосіб життя – тоді як їх упіймати, якщо про покаяння й гадки немає? Просити вибачення і преображатися – означає переламати свій егоїзм, самість, а це подвиг вищий за подвиг на полі битви. Людину прикрашають не одяг, не посади, не високі знання – її прикрашає вміння виразити в собі образ Божий. Вибачення – це акт божественної волі, виражений через волю людини, котра вміло поєднала в своєму серці божественне і людське. Тепер питання до опонентів – чи є у вас сила простити? Вміння прощати і вибачатися – ознака щирості, відкритості, смирення й єднання. Не забуваймо, що миротворці блажені, бо вони синами Божими названі будуть (Мф.5.9).

0
2 Ксеня   (11.05.2016 23:19)
Результаты поискаСлово — не горобець, випустиш — не спіймаєш

0
1 Народний прокурор   (11.05.2016 21:53)
Коли говориш багато- завжди можна сказати зайве. Тому менше слів, а хоч якісь дії повинні бути. Бо п....ти не мішки носити!


УВАГА ! 3 1 квітня 2017р вводиться премодерація коментарів неавторизованих відвідувачів. Ваш коментар буде опублікований після схвалення модератором ! Деталі читайте тут...

Им'я *:
Email:
ВВ-коди       Завантаження зображень Зp

Правила спілкування на сайті
Код *: Якщо погано видно код безпеки , натисніть на нього. Він обновиться.