Четвер, 22.03.2018 | Вітаю Вас , шановний гість | Реєстрація | ВХІД

Турка-жемчужина Карпат ** Turka-the pearl of the Carpathians         В Турці

Новини Турківщини

Головна архіву новин » Новини » 2016 » Травень » 14 » Переваги індивідуальних занять з тренером у спортивному залі
14.05.2016 (07:32)  

   Переваги індивідуальних занять з тренером у спортивному залі

Усі, приходячи до спортивного залу, хочуть швидких і хороших результатів. Однак є багато перешкод, які не дуже помітні на перший погляд. Саме тренер допоможе їх прибрати, і приведе вас до очікуваного результату найкоротшим шляхом.

По-перше, тренер може «поставити» техніку виконання вправ і підбере вправи, які будуть ефективними саме для вас. Якщо ви не маєте професійного досвіду, то зробити це самотужки неможливо: як мінімум потрібна постійна корекція «зі сторони» та «підстрахівка». Інакше – засвоєння травмонебезпечної техніки, яка не лише не вестиме вас до бажаних результатів, але й шкодитиме здоров’ю.

По-друге, тренер на основі глибоких методичних знань може постійно підбирати різні схеми тренувань, які відповідають вашим успіхам чи приносять найбільше користі. Один і той самий м’яз можна «прокачати» різними способами, однак важливо, щоб і при виконанні вправи ізолювалися певні м’язи, з одного боку, і, щоб вам було комфортно, з іншого. Самим цю задачу вирішити важко.

По-третє, замалі навантаження не будуть приносити результати,а завеликі – перетренованість, розладнання нервової системи і знову ж таки – не буде результатів. Важливо визначити саме «ту» правильну точку, що даватиме максимальний результат, але не шкодитиме здоров’ю. А ще тренер легко визначить, чи сьогодні ви дійсно фізично не можете докласти більше зусиль, чи це просто лінь і небажання виходити із зони комфорту.

По-четверте, тренер підбере систему харчування, яка відповідатиме вашим фізіологічним особливостям і поставленим цілям. Без правильної системи харчування результат буде нульовим або близьким до нуля. У процесі роботи тренер вносить корективи відповідно до ваших результатів і реакцій організму.

По-п’яте, ви можете не думати про результативність тренування, розвантажити мозок і просто виконувати вказівки тренера. Водночас з обох сторін є розуміння, що на тренера покладається результат від тренувань, тому він якнайефективніше використовуватиме всі можливості задля досягнення цілі.

По-шосте, тренер підтримує морально і заохочує займатися. Внутрішня зацікавленість до заняття – це одна із запорук доброго результату. На жаль, при заняттях одному така зацікавленість може швидко згаснути. З іншого боку, декому дійсно потрібні «наганяї», щоб працювати ефективно: при заняттях з тренером ви знаєте, що маєте графік, зобов’язані піти і відтренуватися у будь-якому випадку: ні хороша-погода-піду-іншим-разом, ні погана-погода-не-хочу-виходити-з-дому чи щось інше не пройде, - треба і все!

По-сьоме, тренування «за станом здоров’я»: якщо у вас, наприклад, проблема із хребтом, давня травма колінного суглоба чи певні медичні показники, то тренування без тренера може вам просто зашкодити. Натомість тренер не лише убезпечить вас від неправильних дій, але й допоможе підібрати такі вправи і навантаження, щоб максимально приблизити вас до результату в обхід небажаних навантажень на вразливі місця.

У будь-якому випадку, займаєтеся ви з тренером чи самі, наші тренери у залі завжди готові прийти на допомогу, показати правильність виконання вправ, проконсультувати щодо ефективних методів досягнення вашої мети.

Гарних вам результатів!

за матеріалами Eurosport Sport Club Lviv, FB

Теги:  

Схожі матеріали :

Оцінка--> 
Категорія: Новини | Переглядів: 509 | Додав: Today | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 1
0
1 Victor   (15.05.2016 05:21)
…По-восьме, в більшості випадків тренер ніколи не звертає уваги на моральний стан підопічних. Моральний стан – запорука результату. Результат – гармонійний розвиток психофізичної природи, який проектується на довкілля та соціум. Мати розвинене тіло і не мати розвиненого інтелекту – це перероджуватися у бика для кориди. Купа людей качків, це гарматне м’ясо, яке можна використати в будь-якому конфлікті за будь-яку ціну. Без внутрішнього наповнення, ця м’язиста маса нагадує стадо баранів. Сьогодні їх називають «тітушками», тобто дибілами, які за корм готові калічити людей, красти та захищати інтереси тлустих бандюків. Тренером можна вважати людину, котра звертає увагу на всю природу людини, досконало знає рухи енергій в її природі, вміло їх поєднує й виховує людину розумну, думаючу і знаючу.

Гарних вам результатів!

Ім'я *:
Email:
ВВ-коди       Завантаження зображень Зp

Правила спілкування на сайті
Код *:
Якщо погано видно код безпеки , натисніть на нього. Він обновиться.