Субота, 24.03.2018 | Вітаю Вас , шановний гість | Реєстрація | ВХІД

Турка-жемчужина Карпат ** Turka-the pearl of the Carpathians         В Турці

Новини Турківщини

Головна архіву новин » » 2016 » Травень » 16 » Голова Турківської райдержадміністрації Олександр Лабецький поспілкувався з жителями міста Турка
16.05.2016 (12:24)

   Голова Турківської райдержадміністрації Олександр Лабецький поспілкувався з жителями міста Турка

15 травня в рамках зустрічей з мешканцями голова Турківської райдержадміністрації Олександр Лабецький поспілкувався з жителями міста Турка.

Зустріч відбулася у культурному центрі «Україна». Там же звітував про свою роботу Турківський міський голова Геннадій Когут.

Голова райдержадміністрації Олександр Лабецький поінформував турківчан про основні завдання, які стоять сьогодні перед органами місцевої влади, та про те, що вдалося зробити в районі протягом минулого року.

Зокрема повідомив, що до кінця літа буде завершено капітальний ремонт автодороги Львів-Самбір-Турка-Ужоцький перевал.

Олександр Миронович також зазначив, що завжди відкритий для спілкування і готовий вислухати запитання про проблеми, які турбують жителів міста.

Жителі міста також порушували питання щодо забезпечення міста Турка питною водою та завершення реконструкції очисних споруд, відновлення роботи міського парку та з’ясування підстав приватизації ставків. Присутні цікавились й питанням щодо місця розташування міського ринку, створення малого підприємства м’ясопереробної продукції, вирубування лісів тощо.

Турківська РДА

Теги:  

Схожі матеріали :

Оцінка--> 
Переглядів: 504 | Додав: Admin | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім'я *:
Email:
ВВ-коди       Завантаження зображень Зp

Правила спілкування на сайті
Код *:
Якщо погано видно код безпеки , натисніть на нього. Він обновиться.