Вівторок, 20.03.2018 | Вітаю Вас , шановний гість | Реєстрація | ВХІД

Турка-жемчужина Карпат ** Turka-the pearl of the Carpathians         В Турці

Новини Турківщини

Головна архіву новин » » 2016 » Травень » 17 » Звіт про роботу Турківської міської ради за півроку роботи.
17.05.2016 (22:27)

   Звіт про роботу Турківської міської ради за півроку роботи.

Як повідомлялося раніше , в неділю, 15 травня 2016 року, в культурному центрі Україна, відбулия збори жителів м.Турка на яких був заслуханий Звіт Міського голови про роботу Турківської міської ради за піврічний період.

ЗВІТ

1. За період з листопада 2015 року по даний час поступило :
Заяв - 518 , з них 5 скарг (переважно земельні питання), 42 заяви про виділення матеріальної допомоги (задоволені)
Вхідної документації - 342 листи, клопотання організацій, підприємств, товариств
Вихідної документації - 762 відповідей на заяви, скарги, листи.

2. За звітній період відбулося 9 засідань сесії Турківської міської ради, де було розглянуто 431 питання, з них 288 заяв по земельних питаннях.

3. Учасниками АТО, членами їхніх сімей та загиблих учасників АТО було подано в Турківську міську раду станом на 01.05.2016року 80 заяв
47-заяв для будівництва житлового будинку господарських будівель та споруд – задоволено 3 заяви.
21 заява для будівництва індивідуальних гаражів – задоволено 16 заяв.
3 заяви для ведення садівництва
4 заяви для дачного будівництва
5 заяв для ведення особистого селянського господарства

4. Для придбання твердого палива звернулося 11 учасників АТО. 4–ом учасникам АТО дрова завезені, для решти гарантійні листи про оплату надіслані у Турківський лісгосп і дрова повинні завезти у найближчий період.

5. Заключено та зареєстровано в реєстраційній службі 12 договорів на оренду земельних ділянок.

6. Заключено та зареєстровано у Турківській міській раді 68 договорів про оплату за використання земельних ділянок на умовах оренди нежитлових приміщень.

7. Проведено 7 засідань виконавчого комітету Турківської міської ради, прийнято 66 рішень.

8. Видано 163 розпорядження Голови міської ради.

9. Видано 2520 демографічних довідок.

10. З 18.04.2016 року почала діяти служба з формування та ведення реєстру територіальної громади м.Турка. За період роботи поступило 40 заяв, з них 11 – зняття з реєстрації, 29 – реєстрація. Щотижнево у міграційну службу подаються відомості про реєстрацію місця проживання та зняття з реєстрації місця проживання фізичних осіб.

Щомісячно до 5 числа у Державний Реєстр виборців апарату Турківської РДА подаються відомості: зареєстрованих за місцем проживання у м.Турка, яким протягом наступного місяця виповниться 18 років, виборців, які протягом попереднього місяця зареєстрували місце проживання у м.Турка; виборців, які протягом попереднього місяця зняті з реєстрації за місцем проживання у м.Турка. Ведеться картка реєстрації особи та адресна картка на зареєстрованих чи знятих з реєстрації в м.Турка

11. Справа в суді: Павлик Михайло Володимирович до Кузьмак Деонізія Омеляновича

12. Скарги: Максим Євгенія Петрівна щодо будівництва гаража та добудови веранди на спільній сумісній земельній ділянці по вул.. Шептицького ,6.
Слободнюк Марія Омелянівна і Кузьмак Марія Володимирівна по вул.. Молодіжна 17, щодо земельної ділянки житлової та громадської забудови орієнтованою площею 0,02га.
Фазан Лідія Іванівна, щодо земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства в урочищі «Буровщина» орієнтованою площею 0,11га.
Яворська Ольга Іванівна і Федаш Анджели Михайлівної щодо земельної ділянки по вул.. Л.Українки орієнтованою площею 0,11га.
Ціко Василя Михайловича. Щодо земельної ділянки 0,10 га.

13. Залучено додаткові інвестиції по двох проектах спільно з УФСІ по реконструкції водогону – додаткова угода на 1250 000 грн. (з них спів фінансування - 250 000 грн. гроші міської ради і. – 73444,06 грн. виготовлення ПКД і експертиза проекту), та додаткова угода з УФСІ по будівництву модульної системи біологічної очистки стічних вод та каналізації у ДНЗ №1 – 1100 000 грн. ( з них 220 000 грн. гроші міської ради спів фінансування і 87175,88 грн. виготовлення ПКД і експертиза проекту ).

14. Підключено міський водопровід окремим споживачам у пробному режимі більше 50 квартир і індивідуальних будинків, ще є близько 50 заяв.

15. Здійснено 6 робочих візитів до Києва, з них, 4 - у Міністерство екології та природніх ресурсів для захисту проекту по реконструкції міської каналізації. Вартість проекту майже 19 млн. гривень. Проект прийнято до розгляду.

16. Завершено роботи по укладанню бруківки на дорозі по вул. Б.Хмельницького – вартість 437436,68 грн.

17. Завершено роботи по капітальному ремонту фасаду та покрівлі будинку на Площі Ринок 11, 12 – вартість 287024,70 грн..

18. Розпочато роботи по укладанню бруківки і облаштування тротуарів по Площі Ринок (дорога до «Нової пошти») на разі роботи виконано на суму 204728,68 грн. Загальна вартість проекту – 527000 грн.

19. Виділено бордюри і бруківка для облаштування території біля каплички Божої Матері по вул.Василя Стуса (навпроти школи - інтернату).

20. Встановлено бруківку на тротуарі - міст по Майдану Шевченка

21. Спільно з п/п Любомиром Яворським встановлено бруківку на тротуарі біля книгарні «Під гербом «Сас»» (матеріали коштом міської ради, роботи за кошти підприємця).

22. Відремонтовано поручні на мостах: в центрі на Площі Шевченка, біля дитячої бібліотеки та на вул. І.Франка.

23. Завезено 35 тон щебню і засипано ями по вул. Шевченка (дорога від Центру зайнятості до стадіону).

24. Завезено 15 тон щебню і засипано ями на початку вул.Джерельної.

25. Завезено 5 тон щебню і засипано ями по вул.Шептицького.

26. Завезено 5 тон щебню і засипано ями по вул.Січових Стрільців (біля мусорників).

27. Відновлено дорогу в провулку по вул. А.Шептицького після прокладання водопровідних труб (використано 25 тон щебню).

28. Завезено 4 тони щебню для підсипки ям після прокладання водопроводу по вул.Молодіжна.

29. Завезено 4 тони щебню для підсипки ям по вул.Січових Стрільців (навпроти гуртожитку професійно - технічного ліцею).

30. Виготовлено 7 залізобетонних кришок на колодязі водопроводу та ливневої каналізації.

31. Подано два проекти по ремонту доріг по вул.Міцкевича (від залізничного вокзалу до автобусного вокзалу), орієнтовна вартість 1500000 грн., (ПКД – 20000 грн.), та по вул.Середня (середня Турка), орієнтовна вартість 800000 грн. на співфінансування Львівською ОДА. В разі затвердження проектів 30% фінансує Турківська міська рада, 70% фінансує Львівська ОДА.

32. Завершено роботи по капітальному ремонту вуличного освітлення вул.Самбірська – вартість проекту – 105257 грн. (750 м. кабелю і 15 вуличних LED ліхтарів.)

33. За звітній період в місті силами працівників міської ради було протягнуто 1340 метрів кабелю і встановлено 4 залізні опори для вуличного освітлення та встановлено 20 вуличних ліхтарів. З них:
• Поставлено 4 опори і 4 ліхтарі вуличного освітлення на вул.Джерельна (протяжність 135 метрів);
• По пл.Ринок – 1 ліхтар, 60 м. кабелю;
• По вул.Горішня – 9 ліхтарів, 602 м. кабелю;
• По вул.Стельмаха – 5 ліхтарів, 440 метрів кабелю;
• По вул.Січових Стрільців – 1 ліхтар, 50 м. кабелю.
• По вул.Шевченка – 1 ліхтар, 53 м. кабелю.
Періодично проводиться заміна лампочок вуличного освітлення.

34. Облаштовано додаткове освітлення пам’ятника воїнам – інтернаціоналістам (афганцям).

35. Проводиться зрізання дерев на міському кладовищі. Зрізано 26 дерев. Виконано роботи на суму 32500 грн. Роботи будуть продовжені. Розглядається можливість залучення до цієї роботи відділення Турківського МНС.

36. Ліквідовано чотири несанкціонованих сміттєзвалища.

37. Виготовлено 10 сміттєвих баків. Проводиться ремонт наявних сміттєвих баків.

38. Проводиться прибирання міського кладовища від кущів та сміття.

39. Працівниками Міської ради спільно з ГО «Майдан Турківщини» посаджено 20 туй вздовж огорожі міського кладовища. Дякуємо Михайлу Ільницькому і Віталію Земану (Боринське лісництво) за надані саджанці і допомогу.

40. Міською радою виготовляються документи на право власності на такі земельні ділянки:
• вул. Міцкевича (ринок біля заправки Р.Биїка) – 0,89 га. під промислове будівництво;
• будівництво чотирьох критих комплексних автобусних зупинок у місті;
• будівництво торгових рядів по вул.Міцкевича ( до залізничного вокзалу);
• будівництво торгових рядів на Майдані Шевченка (вздовж залізничного мосту), та будівництво приміщення для музею Бойківщини коштами інвестора;
• міський ринок (центральний);
• територія комунгоспу;
• урочище «Осовня» - 3 га.. під промислове будівництво.

На сьогоднішній день тривають роботи з оформлення відповідної документації.

41. Буде розпочато будівництво багатоповерхового житлового будинку по вул.Молодіжна. На даний час йде процес виготовлення необхідної документації.

42. Коштами міської ради виготовлено меморіальну дошку, поставлено бруківку і бордюри біля пам’ятного знаку ліквідаторів аварії на Чорнобильській АЕС.

43. Створено офіційний сайт міської ради. Дякуємо за допомогу нашому земляку Круцу Тарасу.

44. Досягнуто домовленість із підприємцем з Івано – Франківської області Михайлом Стовп’яком про можливість відкриття у місті цеху по прийому і переробці лікарських трав і ягід (філія). Є місцевий підприємець, який готовий займатися цією справою, є приміщення, є технолог. В цій справі велику допомогу надала жителька м.Турка, знавець лікарських трав, поет Оксана Павлик.

45. За сприяння Турківської РДА подано мікропроект по заміні 76 лампочок вуличного освітлення на економні лед лампи (вартість проекту – 30000 грн.).

46. В департамент розвитку та експлуатації житлово–комунального господарства Львівської ОДА поданий проект «Покращення екологічної ситуації в м.Турка завдяки оновленню галузі ЖКГ.» Техніко-економічне обґрунтування 2016р. Сума 1222.5 тис.грн. Проект передбачає закупівлю сміттєзбиральної машини для обслуговування євробаків, закупівлю 100 євробаків та будівництво двадцяти площадок для контейнерів. Скеровано звернення до депутата обласної ради Дзюдзя М.С. про лобіювання даного проекту.

47. Подано мікропроект на освітлення вул.Шевченка. (вартість 100000 грн.)

48. 19.03.2016 року проведено Відкритий чемпіонат міста із Ударного спорту, за участі керівника Федерації ударного спорту України Романа Гуца. Організатором заходу виступив Руслан Шиян, співорганізатором – Турківська міська рада.

49. Виділено кошти в сумі 3000 грн. для придбання медалей і кубків на міжрайонний волейбольний турнір до дня народження Т.Г.Шевченка.

50. Коштами міської ради замовлено пам’ятні меморіальні дошки загиблим в АТО героям – Ільницькому Олександру (Барні) і Місько Юрію. Виконкомом міської ради узгоджено встановлення меморіальної дошки Роману Сенику на приміщенні міської ради (меморіальна дошка виготовляється коштом родини Сеник). З наступного тижня будуть оголошені громадські обговорення з цих питань.

51. Проводиться громадське обговорення Генерального плану м.Турка.

52. Розроблено Проект по благоустрою м.Турка. Проводяться громадські обговорення проекту.

53. Проведено робочу зустріч із Генеральним Консулом Республіки Польща у Львові із питань транскордонної співпраці. Скеровано спільне звернення голів сільських рад сіл Присліп, Вовче, Жукотин, Хащів, Лімна, Бережок та м.Турка про налагодження партнерських відносин із прикордонними громадами Республіки Польща.

54. Проведено робочу зустріч із підприємцями м.Турка з метою вироблення спільної позиції з реалізації інвестиційних та інших проектів в поточному році.

55. З ініціативи громадських організацій м.Турка проведено дві робочі зустрічі із громадськими організаціями, надана інформація по тих питаннях, які цікавили громадськість.

56. За кошти міської ради закуплено 176 солодких подарунків до свята Святого Миколая для дітей дошкільних навчальних закладів міста. Організовано придбання і вручення солодких подарунків для дітей соціальних категорій, дітей учасників АТО, що проживають у м.Турка. Щира подяка всім підприємцям, фірмам, депутатам міської ради, які придбали подарунки. Передано дітям близько 350 подарунків.

57. Спільно з ГО «Майдан Турківщини» проведено дві Різдвяні благочинні акції по збору коштів для допомоги учасникам АТО. Зібрано 11000 грн.

Міський голова Геннадій Когут .

Фото Олександр‎а Гвоздінського .

Теги:  

Схожі матеріали :

Оцінка--> 
Переглядів: 623 | Додав: Admin | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 3
0
3 Victor   (25.05.2016 06:49)
Позавчора в Турці закінчилося Різдво! Так-так, не дивуйтеся – саме Різдво. Скажете, що Саварин з’їхав з глузду? А от і ні: зараз поясню. Великі свята в Церкві мають передсвяткові та післясвяткові дні. Різдво має 5-ть днів передсвяткових та 6-ть післясвяткових. Але в Турці післясвяткові різдвяні дні розтягнулися аж до 23-го травня – і все з вини міської ради! Чому? Тому що голова пообіцяв громаді, поставити дорожні знаки в центрі відразу після Різдва. З того, як з’явилися дорожні знаки, робимо вивід – закінчилося Різдво. Тепер варта побачити й поведінку громадян та права й обов’язки місцевої поліції: як ці знаки вплинуть на дорожньо-тротуарну ситуацію. Вчора приїжджали в Турку пани зі Львова. Траву і дорогу тут не красили, – адже ми не маскалі в Криму, – а ось на дорозі та тротуарі був повний порядок. Чому, коли їде пан, порядок є, а коли пана немає – немає й порядку? Це що, два закони: один для пана, інший для хлопа? Чому закон для пана не може діяти без страху перед паном? Тут маємо справу з людським фактором, а не конкретно з законом. Невже людині, аби вона виконувала закон, потрібен стимулятор – страх і насильство? А може російський піп Дмитро Смірнов (50. ЩО ВІДБУВАЄТЬСЯ ПІД КУПОЛАМИ?) в дечому і правий? «Достатньо вибити людині чотири зуби, а потім ще вісім, а до того всього вставити ще й ніж в ногу і можна змінити ситуацію в кращу сторону». Шановні друзі – це кам’яний вік, який яскраво вчора проявився в Турці. Ганьба!

0
2 Житель   (18.05.2016 09:30)
Заплануте ремонт дороги до лікарні.

0
1 Victor   (18.05.2016 07:23)
Якби не два чоловіки, які задавали питання, коментували й самі давала на них відповіді, слухання звіту тривало б на три години менше.

Чоловік з відомостями про зарплату Йосиповича за майданівський період, виглядав якось жалюгідно й нагадував плакальника за щасливим дитинством, якого його чомусь позбавили. Ніби щиро прагнув витягнути скіпку з ока ближнього, а колодою в своєму оці мало не розвалив Культурний центр.

Людей було мало. Невідомо, кого тут було більше, прихильників чи противників. Статистичних даних немає, а шкода, оскільки по них можна судити про активність одних та інших. В загальному засідання пройшло мляво.

Виступ Олега Мироновича трохи додав надії: буде дорога – можна чогось чекати. Тридцять років до того дороги не було – надії і сподівання, розвиток і рух вперед виявлялися маревом. Реальністю являлася лишень заробітна плата тих, хто в цьому мареві плавав.

Чи то атмосфера на зборах, чи то атмосфера в державі, чи то атмосфера в церкві – але того дня було таке відчуття, якби насрали в душу. А може це всього-на-всього дощова погода, яка затягнулася на чверть століття й за пеленою дощу та густими хмарами й близько не видно якогось просвітлення?

- Чи може бути у чукчі просвітлення?
- Може!
- І як воно називається?
- Полярне сяйво!

До вчителя медитації, котрий безпристрасно сидів у позі лотоса, підійшов його учень і каже: «Учителю, я старанно займаюсь у тебе ось уже 25-ть років. Ти навчаєш мене правильно дихати, медитувати, дивитися всередину себе, навчаєш мудрості Всесвіту та спілкування з Астралом. Але за ці 25-ть років мене ні разу не відвідало Одкровення. Я так і не досягнув Просвітлення». Учитель перервав своє спілкування з Астралом й сказав: «Двадцять п’ять років? Дивно!!!... А ти в кого траву купуєш?»

Ім'я *:
Email:
ВВ-коди       Завантаження зображень Зp

Правила спілкування на сайті
Код *:
Якщо погано видно код безпеки , натисніть на нього. Він обновиться.