Субота, 24.02.2018 | Вітаю Вас , шановний гість | Реєстрація | ВХІД

Турка-жемчужина Карпат ** Turka-the pearl of the Carpathians         В Турці

Новини Турківщини

Головна архіву новин » » 2016 » Травень » 19 » УКРАЇНА В НАС - ОДНА - ВІД СЯНУ ДО ДОНУ
19.05.2016 (15:59)

   УКРАЇНА В НАС - ОДНА - ВІД СЯНУ ДО ДОНУ

На запрошення Благодійного фонду імені Андрія Лопушанського до нас в район прибули на святкування Великодня 44 дитини з Луганської та Донецької областей. 28 квітня два автобуси «Школярик», з водіями Володимиром Білинським та Володимиром Сакалем, і представником Благодійного фонду А. Лопушанського Яною Бриндак зустрічали поїзд Маріуполь -Львів. І вже через півгодини діти з Попасної, Сєверодонецька та Міловського їхали на Турківщину.

У Турці їх зустріла директор школи-інтернату Оксана Іванівна Сушінець і запросила на вечерю. Зранку, після сніданку, «Школярики» повезли дітей на Ужоцький перевал, у Центр реабілітації параолімпійців та в с. Либохора, де вони перебували до 4 травня.

І тут знову освітяни району як і в усьому іншому, виявилися на висоті, бо в основному вони прийняли цих дітей у свої родини.

Від імені гостей висловлюю щиру подяку, а саме родинам педагогів навчальних закладів Либохори: Оксані Михайлівні Кохан (3 дітей), Надії Михайлівні Гакавчин (4 дитини), Ганні Василівні Цимбір (2 дітей і керівника), Марії Іванівні Гакавчин (1 дитина), Марії Петрівні Сипливій (3 дітей), Василю Миколайовичу Казибріду (1 дитина), Марії Михайлівні Гундертайло (1 дитина), Михайлу Михайловичу Лихві (1 дитина), Наталії Іванівні Дзерин (1 дитина), Миколі Івановичу Мушину (1 дитина), Марії Василівні Казибрід (1 дитина), Марії Миколаївні Цимбір (3 дітей), Надії Михайлівні Мельникович (2 дітей), Світлані Миколаївні Ковташ (1 дитина), Марії Василівні Ковташ (1 дитина).

Особлива подяка сільському голові Василю Андрійовичу Комарницькому (1 дитина), фельдшеру Любі Андріївні Коліщак (1 дитина), працівнику амбулаторії Галині Миколаївні Катун (1 дитина), жителям села -Івану Васильовичу Ціку (2 дітей), Михайлу Андрійовичу Ціку (3 дітей), Миколі Івановичу Дзерину (1 дитина), Надії Іванівні Микулинець (1 дитина), Надії Теофілівні Громик (1 дитина), Марії Михайлівні Цитрин (1 дитина), Івану Івановичу Цитрину (1 дитина), Миколі Івановичу Цитрину ( 1 дитина), Ганні Федорівні Ціко ( 2 дитини), Поліні Данилівні Федько (1 дитина), Надії Василівні Ковташ (1 дитина).

Велике спасибі й душпастирям громад УПЦ КП сіл Н. Яблунька, Сянки, Яворів, смт. Бориня, Н. Висоцьке, Комарники о. Миколаю, о. Василю, о. Казимиру, о. Роману, о. Володимиру, декану о. Роману, та і самим громадам за різноманітні харчі та смаколики, які вони впакували у більш як 30 ящиків дітям на дорогу, а також о. Івану - настоятелю с. Либохора, який разом з усіма провів молебень за щасливу дорогу дітей.

Таким чином всі продемонстрували, що не дамо розколоти Україну що Україна - єдина!

Богдан МАКАРИШИН, головний спеціаліст відділу освіти.

Газета "Бойківщина" №20,2016

Теги:  

Схожі матеріали :

Оцінка--> 
Переглядів: 390 | Додав: Admin | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім'я *:
Email:
ВВ-коди       Завантаження зображень Зp

Правила спілкування на сайті
Код *:
Якщо погано видно код безпеки , натисніть на нього. Він обновиться.