Вівторок, 20.03.2018 | Вітаю Вас , шановний гість | Реєстрація | ВХІД

Турка-жемчужина Карпат ** Turka-the pearl of the Carpathians         В Турці

Новини Турківщини

Головна архіву новин » Новини » 2016 » Травень » 23 » "Батьківщина" вимагає розслідувати корупцію довкола офшорів Президента
22.05.2016 (23:23)  

   "Батьківщина" вимагає розслідувати корупцію довкола офшорів Президента

Фракція «Батьківщина» на наступному пленарному тижні не дасть продихнути уряду, наполягаючи на невідкладному пакеті соціальних, податкових законів, про обґрунтовані тарифи та про деофшоризацію.

Про це заявила лідер «Батьківщини» Юлія Тимошенко, передає прес-служба Турківської районної партійної організації "ВО "Батьківщина".

Вона висловила обурення тим, що на порядок денний не виносять ключові і найбільш потрібні країні законопроекти, зокрема, щодо врегулювання тарифної політики, а також про зміну соціальної політики.

На думку політика, уникаючи найважливіших рішень, парламент блокує справжні реформи в Україні. Не ставляться на розгляд і зміни до податкового кодексу, якими пропонується суттєво змінити систему податків, а також питання створення ТСК з розслідування фактів корупції.

«Порядок денний забитий лобістськими законопроектами, що захищають інтереси кланів. Наприклад, законопроекти про приватизацію підприємств на окупованих територіях», – пояснила вона.

Юлія Тимошенко наголосила, що в парламенті нема коаліції, адже «демократична коаліція припинила існувати після того, як уряд і Президент занурилися в корупцію».

За її словами, демократична опозиція має координувати свої зусилля і виставляти вимоги, які дозволять змінити стратегію розвитку країни, інакше доведеться йти на «повне перезавантаження влади».

«Ми будемо боротися за те, щоб на наступному сесійному тижні уряду Гройсмана, цій абсолютно фейковій більшості в парламенті не дати продихнути. Треба жорстко добиватися і розслідування корупції довкола Президента, і розслідування корупції міністра фінансів, який допомагає в офшорах виводити бюджетні кошти України. Треба ухвалювати всі законопроекти для підвищення соціальних стандартів, нову податкову систему, закони про деофшоризацію, яка наповнить бюджет на 68 млрд грн, а також закони про встановлення обґрунтованих тарифів. Це той пакет, без якого ми не уявляємо собі наступного пленарного тижня», – заявила Тимошенко.

Джерело

Теги:  

Схожі матеріали :

Оцінка--> 
Категорія: Новини | Переглядів: 423 | Додав: Today | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 1
0
1 Victor   (23.05.2016 07:35)
«…інакше доведеться йти на «повне перезавантаження влади»».

- Куме, ось уже добрих двадцять п’ять років спостерігаю за тим, як Ви щовесни перезавантажуєте фіру гноєм, а Ваша шкапа її ніяк не може зрушити з місця. І гною за ці роки зібралося біля стайні і поля необроблені здичавіли, а Ви все перезавантажуєте й перезавантажуєте.
- А що порадите, куме, зробити?
- Купіть доброго коня, але як будете купляти, то глядіть, щоб не купували у маскалів та жидів, бо знову підсунуть Вам якусь стару шкапу, коло якої так і помрете з голоду.
- А як мені їх розпізнати?
- Розпізнати їх неважко: перші грабують, а потім брешуть; другі спочатку брешуть, а потім грабують.
- Йой, йой, куме, та там на ринку всі такі! Де ж я коня доброго куплю?
- Ото ж бо воно й є, куме. Ідіть помежи добрих ґаздів і придивляйтеся, хто кращий. В нього й купуйте коня. Бо порядний ґазда ніколи не буде продавати доброго коня на ринку, знаючи, що розумний покупець сам прийде до його хати.
- Дякую, куме, за мудру пораду, а куди мені подіти свою шкапу?
- Мусите вже її дотримати на своєму ґаздівстві до смерті, хоча вона у Вас нічого і не робила, тільки їла та срала, але не ведіть її на ринок продавати, бо маскалі з жидами куплять і продадуть якомусь хлопу, і той буде мусіти двадцять п’ять років жити у злиднях, як і Ви, перезавантажуючи щовесни фіру гноєм.

Ім'я *:
Email:
ВВ-коди       Завантаження зображень Зp

Правила спілкування на сайті
Код *:
Якщо погано видно код безпеки , натисніть на нього. Він обновиться.