Субота, 24.03.2018 | Вітаю Вас , шановний гість | Реєстрація | ВХІД

Турка-жемчужина Карпат ** Turka-the pearl of the Carpathians         В Турці

Новини Турківщини

Головна архіву новин » Новини » 2016 » Травень » 23 » Допоки Донбас під контролем бойовиків, вибори на цій території - небезпечні для державності України, - політик
23.05.2016 (16:41)  

   Допоки Донбас під контролем бойовиків, вибори на цій території - небезпечні для державності України, - політик

Допоки Донбас буде під контролем проросійських бойовиків, вибори на цій території – небезпечні для державності України.

Таку думку висловив лідер львівської обласної "Батьківщини" Михайло Цимбалюк, інформує прес-служба Турківської районної партійної організації "ВО "Батьківщина".

За словами політика, те, що народні обранці впродовж останнього часу почали більше говорити про проведення виборів на окупованій території, викликає щонайменше подив.

"На тій території, де продовжує проливатися кров українських військових, а основними принципами, які тут діють є зброя та залякування, демократичні вибори неможливо провести апріорі", - вважає політик.

Очевидно, на його думку, що під час таких виборів бойовики за гроші українських платників податків приведуть до влади тих осіб, які будуть вигідні саме агресору.

Водночас, переконаний Михайло Цимбалюк, настрої населення не зміняться і надалі відбуватиметься поглиблення не лише політичної, а й національної кризи.

За його словами, згідно з Мінськими домовленостями, щоб зосередитися на внутрішніх реформах, українська влада має зробити все, щоб повернути контроль над своїм кордоном і в цьому нам мають допомогти наші партнери країни-союзники.

"Якщо відновлення Україною контролю над власною територією буде основним посилом усіх сторін, які вкладали Мінські домовленості і кожна з цих сторін зможе гарантувати нашій країні позитивний результат реалізації угод, то, звісно, Україна могла б погодитися на проведення виборів на Донбасі", - зазначив лідер львівської "Батьківщини".

Михайло Цимбалюк висловив жаль, через те, що "як показує історія, у нинішньому світі більшість міжнародних договорів та угод не виконуються".

"Якби усі гравці світової геополітичної арени були відданими даному слову, то Україна обороняла свою територію на Сході не сама, та, зрештою, і війни не було б", - резюмував Цимбалюк.

Теги:  

Схожі матеріали :

Оцінка--> 
Категорія: Новини | Переглядів: 384 | Додав: Today | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 1
0
1 Victor   (24.05.2016 06:59)
«Таку думку висловив… Михайло Цимбалюк».

Це не думка, це аксіома. «Якби усі гравці світової геополітичної арени були відданими даному слову», то не було б і війн у світі, а не тільки в Україні.

«После первой и второй, перерывчик небольшой», – сказав Гітлер в мюнхенській пивній. Так почалася Друга світова…

Онук з дідом переглядають фотографії дідової молодості. На фото група людей у військовій формі. Онук запитує:
- Дідусю, а хто це стоїть такий неприємний?
- Та це ж, онучку, паскуда Гітлер, котрий винищив купу народу.
- А чого це ти поряд з ним стоїш, та ще й руку догори тягнеш?
- А це я йому говорю: зупинись, блядь, що ти робиш!

Ім'я *:
Email:
ВВ-коди       Завантаження зображень Зp

Правила спілкування на сайті
Код *:
Якщо погано видно код безпеки , натисніть на нього. Він обновиться.