Субота, 24.02.2018 | Вітаю Вас , шановний гість | Реєстрація | ВХІД

Турка-жемчужина Карпат ** Turka-the pearl of the Carpathians         В Турці

Новини Турківщини

Головна архіву новин » » 2016 » Травень » 23 » Відбулася презентація книги М.С. Михайлика «Від Трипілля до Беськіду…»
23.05.2016 (17:28)

   Відбулася презентація книги М.С. Михайлика «Від Трипілля до Беськіду…»

В культурно – мистецькому домі «Україна» 22 травня 2016 року відбулася презентація книги М.С. Михайлика «Від Трипілля до Беськіду…».

В заході взяли участь вчителі місцевих шкіл, працівники центральної районної бібліотеки, громадськість міста. Автор книги Микола Степанович ознайомив присутніх з історією сіл та з матеріалами, які лягли в основу написання книги.

В презентації книги взяли участь М. Вагіль – голова конкурсу Мирона Утриска, К. Когут – коректор районного часопису «Бойківщина», Я. Тирик – директор Лімнянської НВК, О. Павлик – громадська діячка та місцева поетеса , Л. Яворський – власник книжкового магазину «Книга», директор Турківської ЦБС Г. І. Семків та громада міста.

Всі виступаючі наголошували на цінності та важливості даного видання.

Презентація попереднього варіанту книги відбулась ‎10‎ ‎квітня‎ ‎2016‎ р в бібліотеці-філіалі с. Нижнє Турківської ЦБС.

Турківська РДА

Теги:  

Схожі матеріали :

Оцінка--> 
Переглядів: 459 | Додав: Admin | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 4
0
2 Admin   (25.05.2016 22:30)
В даному випадку в інтернеті прийнято вказувати джерело з якого взято матеріал. Конкретно цю публікацію я взяв з офіційного сайту Турківської РДА http://turka-rda.gov.ua/news/ тому і вказав його джерелом. На сайті РДА не вказано джерело та автор публікації. Я не зобовязаний знати звідки вони взяли інформацію. Посилання , яке є в тексті публікації на сайті РДА ніяким чином не вказує на джерело чи на автора інформації. Крім того в футері є застереження : "Авторские права © 2016 Турківська районна державна адміністрація Все права защищены ". Авторські права сайту РДА я не порушую , тому що на сайті "Турка - перлина Карпат" є ціла сторінка РДА з 10-ма активними посиланнями на офіційний сайт РДА http://turka-ua.net/index/0-54 (тому в даній публікації посилання на джерело неактивне).

Я завжди дотримуюся вимог авторського права і вказую джерела та авторів публікацій у відповідності з вимогами щодо відтворення інформації з сторонніх ресурсів.
Тому Ваші претензії до мене вважаю безпідставними.

0
3 wolodia   (25.05.2016 22:52)
Сайт РДА тупо скопіював статтю з нашого сайту (разом з внутрішнім посиланням) і видав  за свою. Як звично , далі  без коментарів.

0
4 Admin   (25.05.2016 22:57)
Ну то пред'явіть їм претензію .

Хоча... це не єдиний сайт , який таке робить. biggrin

0
1 wolodia   (25.05.2016 19:00)
Питання до адміна- причому тут Турківська РДА? На презентаціїї не було нікого з РДА, якщо не рахувати завідуючу РАЙВНО.Якщо подаєте інформацію , то вказуйте посилання на оригінал www.turka-crb.edukit.lviv.ua/novini_biblioteki/id/147    Я не виставляв фотографії залу бо людей практично не було.

Ім'я *:
Email:
ВВ-коди       Завантаження зображень Зp

Правила спілкування на сайті
Код *:
Якщо погано видно код безпеки , натисніть на нього. Він обновиться.